Michelin Pilot Sport PS 245 40ZR 94y Tire Fits: - Chevrolet Malibu LT, 2013- Chevrolet Malibu LTZ

Michelin Pilot Sport PS 245 40ZR 94y Tire Fits: - Chevrolet Malibu LT, 2013- Chevrolet Malibu LTZ

DEN 1550.88

Обновено

Достапно за нарачка

Исклучителни перформанси за возачите кои бараат прецизно ракување со спортот. Оригинална опрема на реномирани спортски автомобили како BMW M3, Porsche 911 и Chevrolet Corvette ZR1. Мишелин пилот спорт PS2 245/40 ZR19 94 Y гума : - Избрана од врвните светски производители на спортски автомобили. - Гуми што ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за дискриминација на најголемите имиња во ултра-високата категорија на перформанси. - Корминг со високи перформанси. - Дизајнот на шара ги крши традиционалните компромиси со ставање повеќе гума на патот за да се олесни прецизното свиткување и постојаните перформанси на права линија. - Извонредни влажни и суви перформанси. -Уникатниот дизајн на шара ги користи и полу-масното надворешно шара и внатрешен стипендист со влажни стилови за да помогне во испорака на високи нивоа на влажни и суви перформанси.

Избор на клиент

Nokian Hakkapeliitta r Winter 235 40R 96T XL Патнички гуми се вклопува: 2015- Крајслер Ц, Тесла долг дострел Обновено
Nokian Hakkapeliitta r Winter 235 40R 96T XL Патнички гуми се вклопува: 2015- Крајслер Ц, Тесла долг дострел

Nokian Hakkapeliitta R3 Winter 235 / 40 R19 96t XL Патник Tireoverviewnordic непретопиран Nokian Hakkapeliitta R3 Зимските гуми имаат совршен бал

DEN 5116.32
Dunlop SP Sport DSST P255 40R 96V Tire Fits: Volkswagen Tiguan Highline, 2014- Volkswagen Tiguan R-Line Обновено
Dunlop SP Sport DSST P255 40R 96V Tire Fits: Volkswagen Tiguan Highline, 2014- Volkswagen Tiguan R-Line

Dunlop's SP Sport 5000 DSST е гума со високи перформанси во сите сезони Асиметричниот дизајн на шарата обезбедува п�

DEN 2.33
Мишелин пилот спорт 225 40- y гуми се вклопува: 2015- Mercedes-Benz C 4Matic, 2017- BMW 330i база Обновено
Мишелин пилот спорт 225 40- y гуми се вклопува: 2015- Mercedes-Benz C 4Matic, 2017- BMW 330i база

Отпорност на хидропланирање Пилотскиот спорт 4 S нуди удобен погон Засилувањето спречува гумата да се д�

DEN 1.33
Стока одговара:- Volkswagen Arteon SEL Premium R-Line, 2009- Jaguar XF Premium Luxury Обновено
Стока одговара:- Volkswagen Arteon SEL Premium R-Line, 2009- Jaguar XF Premium Luxury

Bridgestone Blizzak LM25, насока, зимска гума без разузнавачки, испорачува одлична влечење на снег и мраз за возила

DEN 7359.84