АРОЈО ГРАНД СПОРТ А-С Цела Сезона 245 55Р 103в Патничка Гума

АРОЈО ГРАНД СПОРТ А-С Цела Сезона 245 55Р 103в Патничка Гума

DEN 1.33

Обновено

Достапно за нарачка

АРОЈО ГРАНД СПОРТ А-С 245/55Р18 103вовервјуан гума за сите сезони, АРОЈО ГРАНД СПОРТ А - С е дизајниран за употреба на компакти, купеа, седани, Џипови, Теренци и мини комбиња. ГОЛЕМИОТ СПОРТ А - С е поддржан од ограничен производител од 55.000 милји гаранција за живот на шарите и има анти-ексцентрични појаси за абење на надворешното рамо кои ставаат повеќе гума на патот за да промовираат рамномерно абење и да ги зголемат перформансите на сопирањето. Дизајниран за употреба на компакти, купеа, седани, Џипови, Теренци и мини комбиња. Поддржан од ограничен производител од 55.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Четири широки надолжни жлебови обезбедуваат добри перформанси на дренажа, одржуваат одлични перформанси за ракување на влажен пат. Анти ексцентричните појаси за абење на надворешното рамо може да ја зголемат областа за контакт со шарата при сопирање за да се добие униформен притисок на договорот, што може да го избегне ексцентричното абење. Затворени, коси жлебови пониски звуци и вибрации на патот за да создадат тивко, удобно возење за возачите и патниците.

Избор на клиент

Nokian HAKKAPELIITTA R SUV Зима 235 55R 104R XL SUV КРОСОВЕР Гума Одговара: 2006-Тојота РАВ Спорт, 2013-Тојота Рав Лимитед Обновено
Nokian HAKKAPELIITTA R SUV Зима 235 55R 104R XL SUV КРОСОВЕР Гума Одговара: 2006-Тојота РАВ Спорт, 2013-Тојота Рав Лимитед

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV Зима 235 / 55 R18 104 R XL SUV / Кросовер Tire OVERVIEWNordic nokian hakkapeliitta r3 suv зимските гуми имаат совршена рам

DEN 0.67
Патриот РБ - Плус 235 55р В Гума Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино ЛТ Обновено
Патриот РБ - Плус 235 55р В Гума Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино ЛТ

Патриот РБ1+ е гума за сите сезонски спортски турнеи што ги зема своите знаци за стилизирање Од Патриот Р

DEN 2.00
Goodyear Ultra Зафат SUV Rof Зима 255 55R 109H XL Патничка Гума Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2007-Acura Md База Обновено
Goodyear Ultra Зафат SUV Rof Зима 255 55R 109H XL Патничка Гума Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2007-Acura Md База

Goodyear ULTRA Зафат SUV ROF 255 / 55 R18 109h Xloverview goodyear Ultra Зафат SUV ROF гумите нудат рамнотежа и подобрена влечна сила во �

DEN 2752.00
Пирели СКОРПИОН ВЕРДЕ 235 55Р 100В Гума П Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино ЛТ Обновено
Пирели СКОРПИОН ВЕРДЕ 235 55Р 100В Гума П Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино ЛТ

Скорпион Верде Од Пирели Е Летна Гума со Високи Перформанси наменета за Спортски Комунални Возила...

DEN 5567.52
Јокохама Страствен Вознесе ГТ Цела Сезона П225 55Р 97Х Патничка Гума Одговара: Субару Форестер 2.0 XT Турнеја, -Субару Форестер Обновено
Нексен КП 215 55Р Ч Гума Обновено
Нексен КП 215 55Р Ч Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2799.84
Nokian HAKKAPELIITTA SUV Зима 215 55R 99T XL SUV КРОСОВЕР Гума Обновено
Nokian HAKKAPELIITTA SUV Зима 215 55R 99T XL SUV КРОСОВЕР Гума

Nokian hakkapeliitta 10 SUV 215 / 55 R18 99 T Xloverview новиот ТЕРЕНЕЦ Nokian Hakkapeliitta 10 е прилагоден за да ги задоволи потребите на �

DEN 2.00
Premiorri Solazo S Плус 255 55R 109W XL Гуми Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2011-bmw xDrive35d Обновено
Premiorri Solazo S Плус 255 55R 109W XL Гуми Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2011-bmw xDrive35d

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1710.88
Континентал Конспортконтакт 255 55Р 105В БСВ Ултра Високи Перформанси Гума Одговара: 2007-Акура Мд База, Акура МД Туринг Обновено
БРИЏСТОУН ДУЕЛЕР Х Л 255 55Р 109ХХ ХЛ Цела Сезона Влечење ТЕРЕНЕЦ ЦУВ ГУМА Обновено
БРИЏСТОУН ДУЕЛЕР Х Л 255 55Р 109ХХ ХЛ Цела Сезона Влечење ТЕРЕНЕЦ ЦУВ ГУМА

Dueler H / L 400 е Гума за Автопат за Сите Сезони наменета за возачи кои бараат гума што комбинира долготраен ж�

DEN 4870.08
Forcerun HT 215 55R 99V XL Перформанси Гума Одговара: - Buick Encore, 2007-Dodge Калибар R T Обновено
Forcerun HT 215 55R 99V XL Перформанси Гума Одговара: - Buick Encore, 2007-Dodge Калибар R T

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2368.64
Crosswind HP Плус 225 55R 98H Bsw Одговара: Субару Crosstrek Хибрид, Субару Crosstrek База Обновено
Crosswind HP Плус 225 55R 98H Bsw Одговара: Субару Crosstrek Хибрид, Субару Crosstrek База

Crosswind HP010 Плус 225 / 55 R18 98 H BSW Исклучително ракување влажно и суво Перформанси на автопатот и Спортови како

DEN 3.00
Dunlop SPORT DSST 255 55R 109V Летни Гуми Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2011-bmw xDrive35d Обновено
Dunlop SPORT DSST 255 55R 109V Летни Гуми Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive35i, 2011-bmw xDrive35d

Dunlop Sport 01 DSST е Самостојна Летна Гума која е наменета за спортски возила Развиен за употреба на понови спо

DEN 3.33
Нокиан Нордман Солстице НАСОЧЕН ЦУВ Сите Временски услови 255 55Р 109В ХЛ Патничка Гума Обновено
Нокиан Нордман Солстице НАСОЧЕН ЦУВ Сите Временски услови 255 55Р 109В ХЛ Патничка Гума

Nokian Nordman Solstice Насочен CUV 255 / 55 R18 109v Xloverviewn NORDMAN Solstice НАСОЧЕН CUV е дома на секој пат и вешти во добивање на ва�

DEN 924.80