Деца Дожд Палто За Девојчиња Момчиња Цртан Филм Дете Дожд Носат Деца Транспарентен Мантил Јакна Пончо М-ХХЛ Големина

Деца Дожд Палто За Девојчиња Момчиња Цртан Филм Дете Дожд Носат Деца Транспарентен Мантил Јакна Пончо М-ХХЛ Големина

DEN 2.00

Обновено

Достапно за нарачка

Опис на производот мантил Соодветна сезона : Пролет/Лето/Fall/Зимаможе да се носи во повеќе сезони и во различни сценарија.Едноставно и свежо, може да се користи како мантил за ветробран.Лесен за чување : Доаѓа со торбичка за носење за лесно носење или складирање.Нашите мантили се доволно издржливи за да ги заштитат вашите деца од секое сурово дождливо време и се одлични придружници за играње, кампување, трчање, пешачење, патување на отворено.Вашето бебе ќе го сака овој мантил и ќе го носи.Специјален Дизајн Невидлива положба на училишната чанта скријте ја положбата на училишната чанта зад бебето, Патентот и копчињата двојно затворање, може да спречи дождовницата да ја навлажни облеката внатре.Отворете го копчето на задната страна, мантилот за дожд лесно може да ја држи училишната торба, а мантилот за дожд доаѓа и со торба за складирање што може да се носи.Затворањето на копчето целосно го спречува дождот да ја внесе облеката внатре.Специјални Дизајни : скриен дизајн на училишна торба, дизајн На цртан филм, транспарентен голем обод со висока дефиниција, дизајн на рефлектирачка лента, бесплатна водоотпорна торба за складирање,водоотпорен материјал затворање на копчето Затворање на копчето : затворањето на копчињата целосно спречува дождовницата да ја навлажни облеката внатре.Лесно За Чистење : со материјалот ЕВА, нечистотијата и калта лесно се исплакнуваат од овој мантил за бебиња.Невидлива Позиција На Училишна Торба : скријте ја положбата на училишната торба зад мантилот, положбата е доволно голема.Дизајн на рефлектирачка Лента : оваа јакна за дожд има рефлектирачки ленти на манжетните, напред и назад. Може значително да ја подобри безбедноста на децата што одат на дожд. Деца Дожд Палто За Девојки Момчиња Цртан Филм Дете Дожд Носат Деца Транспарентен Мантил Јакна Пончо М-ХХЛ Големина.

Избор на клиент

Водоотпорен водоотпорен на Раниер, суштинска јакна од дожд во Хантер, големина М. Обновено
Водоотпорен водоотпорен на Раниер, суштинска јакна од дожд во Хантер, големина М.

Дожд или сјај, не е важно затоа што ќе бидете подготвени во јакна од дожд од дожд Оваа водоотпорна, дишеч�

DEN 1.00
Обична Јакна За Мажи Јакни Од Школка Од Мантил НА Отворено ЗА Мажи А 3ХЛ Обновено
Обична Јакна За Мажи Јакни Од Школка Од Мантил НА Отворено ЗА Мажи А 3ХЛ

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

DEN 489.44
Женски Водоотпорни Дождовни Палта Атлетски Патент За Пешачење На Отворено Јакна Со Качулка Со Џеб Обновено
Женски Водоотпорни Дождовни Палта Атлетски Патент За Пешачење На Отворено Јакна Со Качулка Со Џеб

Бои со повеќе бои за да ја изберете онаа што ви се допаѓа, да бидете облечени секојдневно ТАБЕЛА СО ГОЛЕМ

DEN 2720.00
Вулверин Јас - Дожд Јакна Мажи Црна Обновено
Вулверин Јас - Дожд Јакна Мажи Црна

Кога ќе се соочите со дождливи денови, оставете ја Јакната и90 да ве покрие Атлетските раглански ракави г

DEN 489.44
Гдфун Женска Мода Секојдневен Печатен Кардиган јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина--дожд јакна дожд јакна жени Обновено
Швајцарска технологија за машка и голема машка јакна за дожд до големина 5xl Обновено
Швајцарска технологија за машка и голема машка јакна за дожд до големина 5xl

Дожд, дожд, заминете но бидете подготвени за влажна и ветровита состојба, во случај со оваа швајцарска т

DEN 0.67
Лументо Машка Лабава Облека За Дожд Со Цврста Боја Јакни Со Патент Отпорни На Вода Ветробран со Џебови Обновено
Лументо Машка Лабава Облека За Дожд Со Цврста Боја Јакни Со Патент Отпорни На Вода Ветробран со Џебови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Цврста Боја Ветроупорна Водоотпорна Јакна,

DEN 1.67