Книга за трансформатор на Asus 10.1 Екранот на допир 2-во-лаптоп, Intel Atom Z3740, 2 GB RAM меморија, 500 GB HD, 32 GB SSD, Windows 8.1, T100TA-H1-RD

Книга за трансформатор на Asus 10.1 Екранот на допир 2-во-лаптоп, Intel Atom Z3740, 2 GB RAM меморија, 500 GB HD, 32 GB SSD,

DEN 8799.84

Обновено

Достапно за нарачка

Книгата за ултрапортибилна Transformed Transformer T100 е компактен ултрапортибилен што ги комбинира карактеристиките на продуктивноста на лаптопот со лесната преносливост на таблетот - и можете да се префрлите помеѓу двете во еден момент. На само 1,07 килограми, T100 е еден од најлесните лаптопи наоколу, но одвојте го дисплејот 10,1-инчен од тастатурата и станува подеднакво лесен таблет со повеќе допири што можете да го земете каде било. Елегантниот дизајн има издржлива завршница, исто така, така што T100 секогаш ќе изгледа најдобро. Книга за трансформатор на ASUS Transformer 10.1 "Laptop на допир 2-во-1 лаптоп, Intel Atom Z3740, 2 GB RAM меморија, 500 GB HD, 32 GB SSD, Windows 8.1, T100 TA-H1-RD Intel Atom 1,33 GHz процесор го започнува извршувањето во висока опрема, испорачувајќи екстремно брзо веб-прелистување и траење на батеријата што може да се справи со вашите луди работни недели или маратони за време на игра. Добијте бесплатна изведба со 2 GB и непречено користете ги вашите рутински канцелариски апликации. Екранот 10.1 "1366 x 768 обезбедува одлично искуство со гледање филм. Виндоус 8.1 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 11 часа време на траење на батеријата ви помага да останете несакани и да работите подолго нон-стоп.

Избор на клиент

Asus Zenbook Flip 2-IN-OLED Лаптоп-Intel Core i7-1360P-16GB 1TB SSD-Ponder Blue Обновено
Asus Zenbook Flip 2-IN-OLED Лаптоп-Intel Core i7-1360P-16GB 1TB SSD-Ponder Blue

Со совршен екран, прилагодлива шарка, екран на допир и мултифункционално игла, овој модел е одличен за с�

DEN 3184.00