Килибарна Борбена Опрема Бела Џудо Униформа Големина 8

Килибарна Борбена Опрема Бела Џудо Униформа Големина 8

DEN 447.84

Обновено

Достапно за нарачка

Изработен од 450 грама 100% природен изветвен памук*Традиционален крој*Дизајниран За удобно вклопување и долготрајно носење. Конструкција Со едно ткаење Изработена од 450 спортски сали 100% природен изветвен памук. Традиционален крој. Дизајниран за удобно вклопување и долготрајно носење. Конструкција со едно ткаење. Панталони со врвки. Продадени само во комплети.

Избор на клиент

Околу Децата БЏЏ Ги, Вајт Обновено
Околу Децата БЏЏ Ги, Вајт

ФУЏИ Насекаде ОКОЛУ БЏЏ Ги е совршен за обука или конкуренција и се користи во академиите ширум светот...

DEN 447.84
Венум Кандидат Деца БЏЏ Ги Обновено
Венум Кандидат Деца БЏЏ Ги

Кандидатот За Деца На Венум БЏЏ Ги му обезбедува на вашето дете максимална удобност и сила што ќе му ово�

DEN 3.00