Бернат Супер Вредност Цврсто Предиво-Црница, Мултипакување Од 3

Бернат Супер Вредност Цврсто Предиво-Црница, Мултипакување Од 3

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Плетењето со најлоша тежина е најпопуларната тежина за плетење, А Бернат има широк опсег на сенки во предивата со супер вредност, кои се лесни за нега и долго носење. Овој мултипак содржи три топчиња предиво. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% Акрилик. Putup : 7oz/197g, 426yd/389m. Мерач : 18st x 24r = 4in/10cm на големина 8/5mm игли за плетење и H8/5mm капчиња кука. Грижа : машинско перење, сушење, не белење,не пеглање, не сушење. Увезени. Бернат Супер Вредност Цврсто Предиво-Црница, Мултипакет Од 3.

Избор на клиент

Бернат Супер Вредност Цврсто Предиво-Вистинско Сиво, Мултипакување Од 3 Обновено
Бернат Супер Вредност Цврсто Предиво-Вистинско Сиво, Мултипакување Од 3

Плетењето со најлоша тежина е најпопуларната тежина за плетење, А Бернат има широк опсег на сенки во пре

DEN 2.00
Бернат Меки Буци Предиво-Училишен Двор, Мултипакет Од 6 Обновено
Бернат Меки Буци Предиво-Училишен Двор, Мултипакет Од 6

Ова предиво е предиво со супер густа тежина што има широк опсег на сенки Тоа е лесно за нега и долго носе�

DEN 2.33
Bernat® ќебе дополнително jumbo полиестер предиво, бургундска слива 10.5oz 300g, дворови Обновено
Bernat® ќебе дополнително jumbo полиестер предиво, бургундска слива 10.5oz 300g, дворови

Верзијата за тежина од џамбо на едно од нашите најпопуларни предива, Bernat® Blanget Extra ™ брзо ќе работи прекр

DEN 184.00
Bernat® Forever Fleece Супер гломазна полиестерска предиво, Ficus 9.9oz 280g, дворови Обновено
Bernat® Forever Fleece Супер гломазна полиестерска предиво, Ficus 9.9oz 280g, дворови

Поминете во прекрасно мека ручиска текстура на Bernat® Forever Fleece Брушаната, меки текстура прави лесни и свет

DEN 3.33
Бернат бебешки ќебе пресврти предиво - сина пресврт, мултипак од 12 Обновено
Бернат бебешки ќебе пресврти предиво - сина пресврт, мултипак од 12

Пресветање на ќебето со шипки на бебето Ова супер гломазна тежина предиво е совршена за сите ваши проек�

DEN 225.28
Bernat® Blackебе Супер гломазна полиестерска предиво, бреза 10.5oz 300g, дворови Обновено
Bernat® Blackебе Супер гломазна полиестерска предиво, бреза 10.5oz 300g, дворови

Луксузно, меко и пријатно предиво, Bernat® Blackete ™ е предиво во стилот на Ченил, што е совршено за проекти за

DEN 1.67
Бернат Џамбо Полиестер Црвено Предиво, ид Обновено
Бернат Џамбо Полиестер Црвено Предиво, ид

Време е за лукавство Со Бернат Ализе БланкетЕЗ! Ова предиво содржи уникатни претходно формирани јамки...

DEN 1.00
Bernat® Baby Ficket Marl Супер гломазен полиестер предиво, розов пресврт 3.5oz 100g, дворови Обновено
Bernat® Baby Ficket Marl Супер гломазен полиестер предиво, розов пресврт 3.5oz 100g, дворови

Луксузно меко, предиво во стилот на Ченил, што е совршено за бебешки ќебиња и облека Оваа машина што може

DEN 2.00
Бернат Ќебе Предиво-Морнарица, Мултипак од 24 Обновено
Бернат Ќебе Предиво-Морнарица, Мултипак од 24

Луксузно меко предиво со текстура што брзо се шие во бујни, дебели ќебиња Тежина категорија : 6...

DEN 482.72
Бернат Кадифе Плус Супер Гломазна Полиестер Бело Предиво, ид Обновено
Бернат Кадифе Плус Супер Гломазна Полиестер Бело Предиво, ид

Воведување на следната еволуција во Кадифеното Семејство Бернат Кадифе Плус Со истата убава кадифена т

DEN 2.33
PIPSQUEAK ЛЕНТИ ПРЕДИВО, PLAYDATE Обновено
PIPSQUEAK ЛЕНТИ ПРЕДИВО, PLAYDATE

Бернат Пипсквик Ленти е луксузно меко предиво што се ленти самостојно и брзо плете и капчиња Направено �

DEN 2.33
Бернат Вулуп Гломазен Предиво Обновено
Бернат Вулуп Гломазен Предиво

СпинритВолна До Гломазна Предиво Одликувајќи се со одлична дефиниција за бод, плетени или капчиња брзо

DEN 3.00
Бернат Меки Бебе Буци Предиво, Ноќна Ноќ Обновено
Бернат Меки Бебе Буци Предиво, Ноќна Ноќ

Нов додаток на семејството Предиво За Бебиња Бернат Меки, Мекото Бебе Буци има подебел, погуст мерач, за

DEN 1.67
Бернат Сатен Цврсто Предиво-Снег, Мултипакет од 24 Обновено
Бернат Сатен Цврсто Предиво-Снег, Мултипакет од 24

СПРИНРИТСатенско Цврсто Предиво Ова е најмекото предиво достапно во опсегот На Бернат Раката е славна,

DEN 2.33
Бернат Бебе Ќебе Мал Предиво, Кафеава Мечка Обновено
Бернат Бебе Ќебе Мал Предиво, Кафеава Мечка

Изматете пријатна, удобна облека за бебиња и ќебиња со Ова Мало Предиво За Бебиња Бернат Изработен од 100%

DEN 482.72