Ролингс Вело УССА Бејзбол Лилјак

Ролингс Вело УССА Бејзбол Лилјак

DEN 431.52

Обновено

Достапно за нарачка

Лилјакот Ролингс Вело АКП УССА беше дизајниран од најдобрите композитни и легирани материјали. Изграден е за да ја зголеми брзината на замавнување и да ја зголеми брзината на излез. Хибридниот лилјак Вело АКП има супер лесен дизајн и револуционерно крајно капаче од јаглеродни влакна што ви овозможува да ги скршите дури и најбрзите терени. Покрај тоа, ѕидот на бурето ви дава повеќе поп, па ја гледате топката како лета при контакт. Стомните фрлаат потешко од кога било, и ви треба лилјак што може да продолжи. Вело е тој лилјак. [ACP] ЗАБРЗАНИТЕ ПЕРФОРМАНСИ НА ЈАГЛЕРОД даваат најлесна можна тежина на замав, ВЕЛО ACP USSA има 2 инчи јаглероден композит што му дава на вашиот плеер ултра светло чувство на чинијата. Алуминиумската Легура Ai909 нуди потенок ѕид на барел за максимален ефект на брануваа што ги подобрува перформансите на играчот. РЕДИЗАЈНИРАНИОТ ПРОФИЛ обезбедува подолго, порамно буре и потенка рачка за неспоредливо избалансирано чувство.

Избор на клиент

Демарини Вуду Оверлирд ФТ Сениорска лига - Бејзбол лилјак Обновено
Демарини Вуду Оверлирд ФТ Сениорска лига - Бејзбол лилјак

Сениорската лига на Demarini Voodoo Overlord FT 5 Baseball Babyball има барел од легура X12, дизајниран да создаде оптимална си

DEN 207.52
Демарини Вуду Оверлирд ФТ Сениорска лига - Бејзбол лилјак Обновено
Демарини Вуду Оверлирд ФТ Сениорска лига - Бејзбол лилјак

Сениорската лига на Demarini Voodoo Overlord FT 5 Baseball Babyball има барел од легура X12, дизајниран да создаде оптимална си

DEN 1.00
Rawlings Velo младински бејзбол лилјак, 30 “ Обновено
Rawlings Velo младински бејзбол лилјак, 30 “

Овој хибрид на Rawlings Velo Bat UT8 V5 30 / 25 е одличен избор за бејзбол играч Наменето за удобност и зголемена конт�

DEN 207.52
Брзина -10, 5 8 Барел, САД Младински бејзбол лилјак, 31 22oz Обновено
Брзина -10, 5 8 Барел, САД Младински бејзбол лилјак, 31 22oz

Лесен, но сепак моќен ® брзината? 10 Дали е дизајниран со едно парче изграден од ALX50? Легура на одделение н�

DEN 719.36
Rawlings Raptor USA Beig Baseball Baseball Bat, 28 “ Обновено
Rawlings Raptor USA Beig Baseball Baseball Bat, 28 “

Самоуверено влезете во полето на тесто со лилјакот Raptor Raptor 2018 Raptor USA Bat Нудејќи го најголемото барел по с�

DEN 287.52
Нова Демарини Вуду ВДР Сениор лига Бејзбол Бат 5 8 Црното црвено злато Обновено
Нова Демарини Вуду ВДР Сениор лига Бејзбол Бат 5 8 Црното црвено злато

Демарини Вуду е сигурно да ги надмине сите очекувања за тоа што може и ќе биде лилјак! Ова лилјак е конст�

DEN 3519.20
Демарини Востание Сад Бејзбол Палка, 27 Обновено
Демарини Востание Сад Бејзбол Палка, 27

Добијте ја вредноста НА Лесен Бејзбол палка ВО САД со прифатлива малопродажна цена со востанието (10) лил

DEN 719.36
Луисвил Слагер докажан Fastpitc Обновено
Луисвил Слагер докажан Fastpitc

Покажаниот лилјак за Fast Pitch Louisville, докажано е токму тоа, докажано Докажаното лилјак за брза цевка е ретка

DEN 3.00
Идни starsвезди 32 Бејзбол лилјак за про -стил - Големо барел 2,4 - црно -барел со две тони и рачка со природно жито Обновено
Идни starsвезди 32 Бејзбол лилјак за про -стил - Големо барел 2,4 - црно -барел со две тони и рачка со природно жито

Идни starsвезди Бејзбол лилјак32 "двотон простилски лилјак со големи барел Игра подготвена! Совршена за уп�

DEN 431.52
Ролингс Би-БИ-Си Бејзбол Палка, 34 Обновено
Ролингс Би-БИ-Си Бејзбол Палка, 34

БИБИСИ СертифициранОдобрени За Средно училиште и Колегиум Игра Никогаш во историјата на бејзболот пов�

DEN 287.52
Mizuno MZM Maple Elite Wood Baseball Bater, 30 “ Обновено
Mizuno MZM Maple Elite Wood Baseball Bater, 30 “

Изработена со рачно избран, врвен карпест тврд јавор за конзистентни перформанси и издржливост на висо�

DEN 2.33
Секира Лилјак Елита Еден БИБИСИ Бејзбол Палка, 2-5 8 Барел, 1-Парче Легура, 33 Обновено
Секира Лилјак Елита Еден БИБИСИ Бејзбол Палка, 2-5 8 Барел, 1-Парче Легура, 33

Нашиот најдобар лилјак од легура од 1 парче за БИБИСИ е подготвен да гребе со премиум буре што е жешко на�

DEN 0.67
Ролингс Ремк Вуд Бејзбол Палка, 32 Обновено
Ролингс Ремк Вуд Бејзбол Палка, 32

Овој модел На Извонредност мет Кемп има Јаворово дрво со Висока јасност, Про Одделение со буре Вело (сре�

DEN 0.33
АКС БАТ МЛАДИ БЕЛЕДИЈА БЕСБЕЛ БАСБА, 2-1 2 Барел, 29 Обновено
АКС БАТ МЛАДИ БЕЛЕДИЈА БЕСБЕЛ БАСБА, 2-1 2 Барел, 29

Отклучете го целиот потенцијал на вашиот замав со префрлување на AX ™ BAT За разлика од традиционалното т�

DEN 1.33
Ролингс Легура Сад Бејзбол Палка, 31 Обновено
Ролингс Легура Сад Бејзбол Палка, 31

Без разлика дали сте вата за контакт или занишан за огради, 2018 Ролингс 5150 25 / 8Инчен Голем Барел Сад Бејзб�

DEN 287.52
Луисвил голтка црна пластична бејзбол лилјак и топка комбо Обновено
Луисвил голтка црна пластична бејзбол лилјак и топка комбо

Лилјакот е направен со трајна тврда пластика која има реално жито и зафат во форма на дрво, исто како и в�

DEN 2.67
Френклин Спортски младински играч Алуминиум САД Т-топка лилјак, стартер за стартување на топка и ракавица- сина Обновено
Истон Тајфун -12, Во. Барел, Сад Млади Бејзбол Палка, Во. Оз Обновено
Истон Тајфун -12, Во. Барел, Сад Млади Бејзбол Палка, Во. Оз

Тајфунот easton® е едноделен дизајн изграден од легура од воено одделение alx100 Дизајнот 12 обезбедува помал�

DEN 719.36
FRZ -12, Девојки младински FastPitch Softball Bat, 32 30oz Обновено
FRZ -12, Девојки младински FastPitch Softball Bat, 32 30oz

Извадете ја максималната изведба од обвивката со Fastpitch лилјакот Easton® FRZ 12 Беспрекорна конструкција на ј�

DEN 623.84
Истон Алфа АЛ Сад Бејзбол Палка, Во Обновено
Истон Алфа АЛ Сад Бејзбол Палка, Во

Воведување На истоновиот Алфа АЛКС едноделен алуминиумски лилјак кој апсолутно дроби Алфа АЛКС е конст

DEN 2.33
Ax Bat Pro-Fit Maple Wood Baseball Bat, Pro Axe Hande, 34 “ Обновено
Ax Bat Pro-Fit Maple Wood Baseball Bat, Pro Axe Hande, 34 “

Отклучете го целосниот потенцијал на замав со префрлување на секира лилјак За разлика од традиционално

DEN 719.36
Rawlings Storm USA Младински Т-топка лилјак, 25 “ Обновено
Rawlings Storm USA Младински Т-топка лилјак, 25 “

The Rawlings 2020 Storm Youth Tball Bat е совршен лилјак за младински играчи на возраст од 7 и подолу Неговиот лесен соста�

DEN 207.52