Патнички Страничен Монотуб Мазен Амортизер На Телото

Патнички Страничен Монотуб Мазен Амортизер На Телото

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

Б8 5125 Серија Возач Или Совозачка Страна Монотуб Мазен Амортизер На Телото (33-187112) Од Билштајн. Количина : 1 По Пакување. Серијата 5125 нуди технологија На Билштајн за прилагодени подигнати апликации. Шоковите Од Серијата 5125 се одликуваат со супериорниот дизајн на висок притисок на гасот со една цевка На Билштајн за највисоки во конзистентни перформанси без бледнеење и долг животен век. Технологија На Притисок На Гас. Со текот на времето, технологијата за притисок на гас со моно-цевки развиена ОД БИЛШТАЈН се етаблираше како стандард во автомобилската конструкција. Оваа технологија вклучува одржување на маслото во апсорберот под притисок, што го спречува да се пени кога температурите и оптоварувањата се зголемуваат. Како резултат на тоа, целосната моќ на амортизација се задржува дури и кога системот е ставен под екстремен стрес, карактеристика што може да се забележи во клипот што се спушта самостојно. Моно-Цевка Наопаку Технологија. БИЛШТАЈН 33-187112 УКИНА TRK 5125, 5 INTRVL 233/90 5100 СЕРИЈА : 5125 Серија шокови функција супериорен дизајн единечна цевка висок притисок на гасот билштајн за највисоко во согласност бледнее слободни перформанси и долг живот. Технологија На Притисок На Гас. Го одржува маслото во апсорберот под притисок. Функцијата за целосна моќност на амортизација може да се забележи во клипот што се спушта самостојно. Дополнителни Функции Заврши : Цинк Позлатени.

Избор на клиент

АПСОРБЕРИ Одговара изберете: 2015-2017, СУБАРУ ИЗЛЕЗ 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН Обновено
АПСОРБЕРИ Одговара изберете: 2015-2017, СУБАРУ ИЗЛЕЗ 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН

Б6 АМОРТИЗЕРИ Дополнителни Функции Заврши : Жолта Боја Одговара Изберете : 20152017, 2019 СУБАРУ ПУШТАЊЕ 2.5 ЈАС

DEN 2.67
Билштајн Серија Серпентина-33-225487 Обновено
Билштајн Серија Серпентина-33-225487

Б8 8125 Серија Возач Или Совозач Страна Монотуб Навој Тело Амортизер (33225487) Од Билштајн...

DEN 2.00
АПСОРБЕРИ Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР АВТОБУС, ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН АВТОБУС Обновено
АПСОРБЕРИ Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР АВТОБУС, ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН АВТОБУС

Вв Автобус Т3 Синкро 16"; Р; Б6 АМОРТИЗЕРИ Дополнителни Функции Заврши : Жолта Боја Одговара Изберете : 1987 Ф�

DEN 2.33
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2008-бмв јас, 2004-бмв јас Обновено
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2008-бмв јас, 2004-бмв јас

Билштајн Б4 Ое Замена Амортизер Билштајн Б4 ОЕ Замена Амортизер Дополнителни Карактеристики Заврши : Цр�

DEN 0.67
Билштајн Моторспорт 12во. ТРВЛ РСРВР ШК ПЛТД ПРИЛАГОДЕНО Монотуб Шок Апсорбер Обновено
Билштајн Моторспорт 12во. ТРВЛ РСРВР ШК ПЛТД ПРИЛАГОДЕНО Монотуб Шок Апсорбер

Билштајн Моторспорт 12во TRVL RSRVR SHK PLTD ПРИЛАГОДЕНО 46mm Моноцев Амортизер Билштајн 7100 Серија Резервоар Амор�

DEN 3478.72
СЕРИЈА ПАТУВАЊЕ СЕРИЈА Обновено
СЕРИЈА ПАТУВАЊЕ СЕРИЈА

Б8 5165 Серија Возач Или Совозачка Страна Монотуб Мазен Амортизер На Телото (25187748) Од Билштајн Количина : 1 �

DEN 1.33
ПАТЕКА ШЕФ 4Х4; '19 -; Р; б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц ЛТ, - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ЛТ Обновено
ПАТЕКА ШЕФ 4Х4; '19 -; Р; б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц ЛТ, - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ЛТ

Овој билштајн # 24309516 заден амортизер е дизајниран за употреба на Шевролет Силверадо 2019 И 2020 Година 1500 Тр�

DEN 0.67
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц 300 Обновено
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц 300

Билштајн Б4 Ое Замена Амортизер Билштајн Б4 ОЕ Замена Амортизер Дополнителни Карактеристики Заврши : Цр�

DEN 1119.20
24-ТОЈОТА ТУНДРА ЛИФТ ПРЕД СЕРИЈА Обновено
24-ТОЈОТА ТУНДРА ЛИФТ ПРЕД СЕРИЈА

Холи е неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите го напојуваат �

DEN 3.00
ГЛАДИЈАТОР ЈТ ' 19+; Ф; Б 5100; Одговара изберете: - ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ Обновено
ГЛАДИЈАТОР ЈТ ' 19+; Ф; Б 5100; Одговара изберете: - ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ

Билштајн б8 5100 амортизерите се дизајнирани како решение за директно вклопување за подигнати камиони и Т

DEN 2.67
Билштајн Б Серија Комплет Суспензија Одговара изберете: 2005-ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2006 - ФОРД Ф СР СУПЕР ДОЛЖНОСТ Обновено
Билштајн Б Серија Комплет Суспензија Одговара изберете: 2005-ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2006 - ФОРД Ф СР СУПЕР ДОЛЖНОСТ

Билштајн Б8 5112 Суспензија Китб8 5112 е комплет за израмнување со високи перформанси кој обезбедува поголе�

DEN 2357.76
Билштајн XVS Не-База Med Крварење Линеарен Шок-Reb 9 Comp 2 Обновено
Билштајн XVS Не-База Med Крварење Линеарен Шок-Reb 9 Comp 2

Овие нови линеарни удари од серијата неосновни вентили НА БИЛШТАЈН XVS имаат челично тело од 46 мм и се диз

DEN 5576.32
Билштајн Б Перформанси Монотуб Амортизер, Б Перформанси Одговара изберете: МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК 350, 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК 280 Обновено
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2009 - мазда I, МАЗДА ТУРИНГ ПЛУС Обновено
Билштајн Б ОЕ Замена Амортизер Одговара изберете: 2009 - мазда I, МАЗДА ТУРИНГ ПЛУС

Билштајн Б4 Ое ЗаменаАмортизерфиниш : Црна Paint Bilstein B4 Oe Замена на гас амортизерите и потпорите за притисо

DEN 2127.84