Строген Женски Моден Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

Строген Женски Моден Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 3.00

Обновено

Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"45cm/17.72"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"46cm/18.11"62cm/24.41"71cm/27.95"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"64cm/25.20"72cm/28.35"XXXL136cm/53.54"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"75.5 cm/29.72"XXXXXL156cm/61.42"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31" Џемпер Со Долги Ракави, Врв На Пуловер Во Боја, Дуксер На Вратот На Екипажот, Џемпер Со Пуловер Со Лабаво Вклопување,Зимски Секојдневни Врвови,врвови на Скокачи, Класични Маици со вратот на екипажот, модни блокови во боја, основни врвови со лабаво вклопување. Погоден За Секојдневно Секојдневно, Патување, Спорт, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Забава, На Отворено, Клуб За Носење. Лесно е Да се Спари со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн.Ве прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантен. Памучна Мешавина, Супер мека ткаенина, растеглива и мала тежина. Машина или рачно перење со ладна вода.

Избор на клиент

Женски Широк Растеглив Цинч Појас Гроздобер Буци Тока Ремени С-ХХХХЛ Обновено
Женски Широк Растеглив Цинч Појас Гроздобер Буци Тока Ремени С-ХХХХЛ

Опис На Производот ГРЕЈС КАРИН, професионален бренд кој се посвети на дизајнирање сорти фустани и додат

DEN 2.00
Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Секси Принт Без Ракави Кружен Врат Долна Кошула Блузи Обновено
Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Секси Принт Без Ракави Кружен Врат Долна Кошула Блузи

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Рамо : 33cm / 12.99" Должина : 69cm / 27.17"Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо : 34cm / 13.39" Должина

DEN 351.84
Ниуер Мажи Поло Маица Ревер Врат Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Класично Вклопување Копчиња За Блуза Маица Бела XL Обновено
Женски Модни Печатени Врвови Обични Врвови Со Долг Ракав Со Кружен Врат Обновено
Женски Модни Печатени Врвови Обични Врвови Со Долг Ракав Со Кружен Врат

Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сез�

DEN 225.12
Женски Моден Секојдневен Темперамент Долг Ракав Со Патент Во Боја Обновено
Женски Моден Секојдневен Темперамент Долг Ракав Со Патент Во Боја

Карактеристики : Кошули Со Долги ракави со набраздени ракави со треперење, класично деколте на екипажот

DEN 1.67
Свесност За Рак На Дојка Дуксер Женски Пинк Лента Печатени Кошула Секојдневен Ракав Круг Деколте Пуловер Блуза Обновено
Жените Копче До Памук И Лен Краток Ракав Печатени Цветни Блуза Со Џеб Обновено
Жените Копче До Памук И Лен Краток Ракав Печатени Цветни Блуза Со Џеб

42" Должина : 72cm / 28.67" Ракав : 27cm / 10.02" Должина : 71cm / 27.TWIFER Жените Копче До Памук И Лен Краток Ракав Печатени Ц�

DEN 331.04
Менс Лето Мода Обична Плажа Крајбрежје Дигитални 3Д Печатени Тркалезни Вратот Маица Без Ракави Врвот Обновено
Менс Лето Мода Обична Плажа Крајбрежје Дигитални 3Д Печатени Тркалезни Вратот Маица Без Ракави Врвот

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно и спорт Стил : Модерен Материјал : Полиестер Тип На Шем�

DEN 511.84
Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL Обновено
Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL

Големина : М Биста : 114см / 44.88" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 62.50 см / 24.61" Должина : 77см / 30.31" Големина : Л Биста : 120см /

DEN 431.84
Летна Заштеда Клиренс Кошула Xihbxyly V Кошули За Вратот Жени Женски Летни Туники Обични Маици Со Кратки Ракави V Вратот Лабави Обновено
Циз Целер Европски И Американски Машки Гроздобер Врвно Дигитално Печатење Врвови Со Кратки Ракави Жолта XL Обновено
Циз Целер Европски И Американски Машки Гроздобер Врвно Дигитално Печатење Врвови Со Кратки Ракави Жолта XL

Атрибути на производот : Меко и удобно : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг кате

DEN 367.84
Женска Секојдневна Тркалезна Врата Основна Плисирана Горна Капа Ракав Закривена Клучалка Назад Шифон Блуза Обновено
Женска Секојдневна Тркалезна Врата Основна Плисирана Горна Капа Ракав Закривена Клучалка Назад Шифон Блуза

Забелешка : шифонската ткаенина нема ЕЛАСТИЧНОСТ СО ГОЛЕМИНА : S=(САД 46), M=(САД 810), L=(САД 1214), XL=(САД 1618), 2 XL=(С�

DEN 1.67