Жени Цветни Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Обична Завеса Отворен Преден Лесен Летен Кардиган Со Џеб Висок Низок Раб

Жени Цветни Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Обична Завеса Отворен Преден Лесен Летен Кардиган Со Џеб Висок Низок Раб

DEN 366.56

Обновено

Достапно за нарачка

93 " Должина : 81cm/31. И корисно за чување клучеви или други лесни потребни предмети при шетање или работа.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина На Бојата : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Еез Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставкитеопуштете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Што Добивате : ќе добиете многу различни видови стилски начин да го носите овој црн кардиган со кратки ракави. На пример, тој е совршен за слоевитост над овие дневни облеки : едноставна маица, туника, разни резервоари, во комбинација со фармерки, шорцеви, хеланки или разни секојдневни панталони за опуштено преземање на женската трендовска мода 2023 година. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.34" Рамо : 39см/15.14 " Должина : 77см/30.Применлива Пригода : можете да ја носите оваа предна завеса отворена јакна со кратки ракави за жени лесна со џебови и за свечени и за неформални прилики, што е лесно, елегантно, пристојно и самоуверено. Големина : Л Биста : 115см/45. Овој летен кардиган може да ве одржува удобни и ладни во топла пролет или топло лето.54 " Должина : 79cm/31.Големина : С Биста : 105см/41.Практичен Дизајн : овој трендовски отворен преден кардиган со кратки ракави за жени има џебови од две страни, а дизајнот на коси џеб подобро одговара на вашите раце и може да поднесе поголем притисок, за да можете лесно да ги ставите рацете во џебовите, многу опуштено.21 "Рамо : 43cm/16. Совршен за ладна канцеларија или ладни ноќи. Големина : М Биста : 110см/43.75 " Должина : 75см/29. И тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода.

Избор на клиент

Женска Секојдневна Тркалезна Врата Основна Плисирана Горна Капа Ракав Закривена Клучалка Назад Шифон Блуза Обновено
Женска Секојдневна Тркалезна Врата Основна Плисирана Горна Капа Ракав Закривена Клучалка Назад Шифон Блуза

Забелешка : шифонската ткаенина нема ЕЛАСТИЧНОСТ СО ГОЛЕМИНА : S=(САД 46), M=(САД 810), L=(САД 1214), XL=(САД 1618), 2 XL=(С�

DEN 1.67
Женска Блуза Жени Лето Без Ракави Обична Еднобојна О-Вратот Чипка Полите Маица Блуза Сина XL Обновено
Женска Блуза Жени Лето Без Ракави Обична Еднобојна О-Вратот Чипка Полите Маица Блуза Сина XL

Должина на ракавот : Без Ракависезона : Пролетен Материјал : Полиестер, Спандекс Прилика : овој трендовск

DEN 3.00
Нови Модни Жени Мажи Кошула Опашка Блуза Полите Одвојливи-4XL, Розова Обновено
Нови Модни Жени Мажи Кошула Опашка Блуза Полите Одвојливи-4XL, Розова

Пакет од 3 Слоеви На Врвот Мини Здолниште Мини Долниот Дел Големина : С4ХЛ Материјал : Полиестер Забелешк�

DEN 351.84
Машки Мажи Пролет Лето Блуза Патент Ревер Краток Ракав Маица Блузи 2XL Обновено
Машки Мажи Пролет Лето Блуза Патент Ревер Краток Ракав Маица Блузи 2XL

Внимание : Ракави : Краток Ракав Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете.Големината мо

DEN 188.64
Свесност За Рак На Дојка Дуксер Женски Пинк Лента Печатени Кошула Секојдневен Ракав Круг Деколте Пуловер Блуза Обновено
Женско Лето Блузи Женска Мода Секојдневно Разноврсна Обична О-Вратот Три Четвртини Ракав Печатени Врвот Обновено
Женско Лето Блузи Женска Мода Секојдневно Разноврсна Обична О-Вратот Три Четвртини Ракав Печатени Врвот

[ Погодни Прилики] : женски трендовски секојдневни врвови на вратот погодни за излегување надвор, облече

DEN 143.84
Казка Женски Краток Ракав О Вратот Врвови На Култури Лето Лежерна Лабава Блуза Маица Бела XL Обновено
Казка Женски Краток Ракав О Вратот Врвови На Култури Лето Лежерна Лабава Блуза Маица Бела XL

Раглан краток ракав мета за широк спектар на движење и вашиот совршено.57" Должина : 37см / 14.69" Погоден За с�

DEN 271.84
Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL Обновено
Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL

Големина : М Биста : 114см / 44.88" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 62.50 см / 24.61" Должина : 77см / 30.31" Големина : Л Биста : 120см /

DEN 431.84