180w Лаптоп Полнач АДП - 180тб Адаптер За Asus ROG Zephyrus GA401IV-HA120T GA401IV-HA162T

180w Лаптоп Полнач АДП - 180тб Адаптер За Asus ROG Zephyrus GA401IV-HA120T GA401IV-HA162T

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

Сите наши производи се ставени преку ригорозни мерки за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно и сигурно работење. Нашите производи се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат безбедносни механизми кои ги штитат вашите уреди. Овој лаптоп полнач ОД 180 W 20 V 9 A ЗА ASUS користи висококвалитетни електронски чипови внатре, што го подобрува корисниот век на производот. Надворешноста прифаќа ПЛАСТИЧНА структура ОТПОРНА на температура И отпорна НА оган АПС+КОМПЈУТЕР, а висококвалитетниот полнач ви овозможува полесно да го користите. Спецификација : ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100 ~ 240 V 50~ 60 Hz DC Излез : 20 V, 9 A, 180wconnector големина : 6.0 mm ® 3.7 mm Cord Кабел : американскиот кабел за напојување Вклучува : AC Адаптер И Кабел За Напојување Гаранција : 60 Месеци. Компатибилни Броеви На Делови : A17-180 P1 A, A18-150 P1 A, ADP-150 CH B, ADP-180 UB BB, ADP-180 UB BA, ADP-180 TB HB, ADP-180 TB HADP-150 CH BB, 0 A001-00262100, 0 A001-00263400, 0 A001-00262300,0а001-00081500 0А001-00081600. Компатибилни Модели На Лаптоп : ASUS Rog Zephyrus G14 GA401 IV-HA258 RASUS Rog Zephyrus GA401 IH-HE072 TASUS G14 GA401 IU-HE002 TASUS Rog Zephyrus G14 GA401 II-BM026 TASUS rog zephyrus G14 GA401 IU-He047tasus ROG ZEPHYRUS G14 GA401 IV-HA258 RASUS ROG ZEPHYRUS G Ga502 GA502 IUASUS ROG ZEPHYRUS Ga401 Ga401iasus GA401 II-He177rasus ROG ZEPHYRUS GA14 ГА401АСУС Туф ИГРИ НА СРЕЌА А17 Г14 Га5021 ГА502ДАСУС РОГ ЗЕФИР Г Га502ду ГА502ДАСУС РОГ ЗЕФИР Г15 ГА502ИВ-Ф96АСУС РОГ Зефир Г14 ГА401ИВ-ХС96АСУС РОГ ЗЕФИР ГА401ИВ-БС96-ВАСУС РОГ зефир Га401их-Хе072тазус РОГ ЗЕФИР Г ГА401ИИ Га401ивасус РОГ ЗЕФИР ГА14 ГА401 ГА401ИВ-БС96-ВАСУС РОГ ЗЕФИР Г14 ГА401ИИ-БМ141ТАСУС Рог Зефир Г14 ГА401ИИ-БМ173ТАЗУС rog zephyrus G14 GA401 II-Bm201tasus ROG ZEPHYRUS G14 Ga401ii-HE046 TASUS PROART STUDIOOK Pro 17 W700 G2 T W700 G1 TASUS Proart Studiook PRO 17 W700 G1 T-AV059 RASUS Proart Studiook Pro 17 W700 G1 T-av046rasus proart STUDIOOK Pro X W730g1t-H8021 RASUS PROART STUDIOOK Pro X W730g1t-H8004. Зошто Да Не Одберете Нас?● 10+ години Професионален Снабдувач На Електрична Енергија Que 5-Годишна Гаранција Qsless-Бесплатно Враќање.

Избор на клиент

Нов Светски Адаптер За Корг V847A V Wah-Wah Ефект Педал Кабел За Напојување Полнач PSUPower Кабел За Напојување Кабел Полнач Обновено
Д-Р Батерија-Лаптоп Адаптер За Acer AcerNote 2611-CEMV1V A3467E-1ACA K K К ГОДИШНО-1600-ПА-1600-06 Обновено
Д-Р Батерија-Лаптоп Адаптер За Acer AcerNote 2611-CEMV1V A3467E-1ACA K K К ГОДИШНО-1600-ПА-1600-06

ДР БатеријаЛаптоп Адаптер За Напојување : Сертификат За Безбедност на Вести : ЦЕ, ЦЦЦ, УЛ, УЛЦ, ГС, ТУВ, Pctout

DEN 2.00
Врвен Избор 9-ќелија Sony VAIO Vgn-S Серија Лаптоп Батерија Обновено
Врвен Избор 9-ќелија Sony VAIO Vgn-S Серија Лаптоп Батерија

Врвен Избор 9ќелија SONY VAIO VGNS270 Серија Лаптоп Батерија Врвен Избор 9ќелија SONY VAIO VGNS270 Серија Лаптоп Тип На �

DEN 326.24
Вајн Ќелија МРБ Замена На Батеријата За П Обновено
Вајн Ќелија МРБ Замена На Батеријата За П

Вајнсел МРБ625 Замена На Батеријата ЗА PX625 (6) Вајн Келија МРБ625 Замена Кутија од 6 поединечно спакувани бат

DEN 1.33
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач за HP Павилјон dv2306TU, 163444-001, 265602-021, 371790-201, 417220-001, Обновено
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач за HP Павилјон dv2306TU, 163444-001, 265602-021, 371790-201, 417220-001,

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

DEN 2.67
Usmart® AC Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP ЗАВИСТ Sleekbook 14t-3100, 14-3090ca Лаптоп Лаптоп Лаптоп Chromebook Кабел За Напојување Обновено
Usmart® AC Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP ЗАВИСТ Sleekbook 14t-3100, 14-3090ca Лаптоп Лаптоп Лаптоп Chromebook Кабел За Напојување

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Sleekbook Лаптоп Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC АДАПТЕР Лаптоп Полнач К�

DEN 269.92
Компатибилната Батерија На Лаптопот Го Заменува Dell 312-0191, 07H508, 1X793, 312-0068, 312-0191, 3120068, 1, 3R305, 4M983, Обновено
Компатибилната Батерија На Лаптопот Го Заменува Dell 312-0191, 07H508, 1X793, 312-0068, 312-0191, 3120068, 1, 3R305, 4M983,

Оваа нова Премиум Производи За Напојување Компатибилна Батерија со замена е 100% компатибилна со вашата �

DEN 1.00
- ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА 65w AC Адаптер Полнач Замена За Toshiba Сателит L775D-S7220GR L775D-S Лаптоп Обновено
- ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА 65w AC Адаптер Полнач Замена За Toshiba Сателит L775D-S7220GR L775D-S Лаптоп

65w AC / DC Адаптер Полнач Замена За Toshiba САТЕЛИТ L775 DS7220 GR L775 DS7305 лаптоп кМРЕЖЕН производ е еколошки и добро д�

DEN 205.44
GUY-Tech AC Dc Адаптер Компатибилен СО ASUS G750JX-IB G750JX-DS G750JX-DS77-CA Игри Лаптоп 17.3 Влез На Кабел За Напојување Обновено
GUY-Tech AC Dc Адаптер Компатибилен СО ASUS G750JX-IB G750JX-DS G750JX-DS77-CA Игри Лаптоп 17.3 Влез На Кабел За Напојување

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

DEN 330.56
Ново За Dell Inspiron 17r N N ЛАПТОП AC Адаптер За Напојување Кабел 65w Обновено
Ново За Dell Inspiron 17r N N ЛАПТОП AC Адаптер За Напојување Кабел 65w

☛ Спецификација на ставката : Влез : 100240 V 50 / 60 Hz Output : 19.5 V 3.34 APower : 65wdc Големина На Приклучокот : 7.4 mm*5.0 mm Note :

DEN 269.92
AC Dc Адаптер За DELL XPS NSW N SU10462-Кабел За Напојување Батерија Полнач Обновено
AC Dc Адаптер За DELL XPS NSW N SU10462-Кабел За Напојување Батерија Полнач

ABLEGRID AC / DC Адаптер За DELL XPS 13 NSW25969 N17908 SU10462 12010 Кабел За Напојување Батерија Полнач (со ОД : 4,5 мм Мал приклу

DEN 415.84
На UL НАВЕДЕНИ AC Адаптер Полнач ЗА MSI CR CR CR Кабел За Напојување PSU Обновено
На UL НАВЕДЕНИ AC Адаптер Полнач ЗА MSI CR CR CR Кабел За Напојување PSU

FITE НА Ul НАВЕДЕНИ AC Адаптер Полнач ЗА MSI CR500 CR600 CR620 CX600 CR700 Кабел За Напојување PSUThis адаптер Со Do E НИВО VI ОД FIT

DEN 0.67
Batpit: Замена На Батеријата На ЛАПТОПОТ ЗА HP G62-a18SO 586006-636631-HSTNN-181C HSTNN-LB HSTNN-Q60C Обновено
Batpit: Замена На Батеријата На ЛАПТОПОТ ЗА HP G62-a18SO 586006-636631-HSTNN-181C HSTNN-LB HSTNN-Q60C

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија. 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи. 30 �

DEN 279.20
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач за HP Павилјон dv2842se, 163444-291, 265602-031, 371790-AA1, 534092-001, Обновено
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач за HP Павилјон dv2842se, 163444-291, 265602-031, 371790-AA1, 534092-001,

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

DEN 1.67
На 45w Ac Адаптер Полнач За Acer Aspire R5-471T R7-371T R7 - 372t Кабел За Напојување Обновено
На 45w Ac Адаптер Полнач За Acer Aspire R5-471T R7-371T R7 - 372t Кабел За Напојување

FITE На 45w Ac Адаптер Полнач За Acer Aspire R5471 T R7371 T R7372 T Cord It За Напојување е идеален за ракување со вашите уреди �

DEN 415.84
Врвен Избор 90W Toshiba Сателит M M35X-S M505D AC Адаптер Обновено
Врвен Избор 90W Toshiba Сателит M M35X-S M505D AC Адаптер

Врвен Избор 90 W Toshiba Сателит M300 M305 M35 XS111 M500 M505 M505 D AC Адаптер Врвен Избор 90 W Toshiba Сателит M300 M305 M35 XS111 M500 M505 M505

DEN 159.52
Онн Универзал 45в Полнач За Адаптер ЗА Напојување НА Лаптоп Обновено
Онн Универзал 45в Полнач За Адаптер ЗА Напојување НА Лаптоп

Вклучете го и наполнете го секој лаптоп компјутер Со Универзалниот Адаптер за Напојување На Лаптопот О�

DEN 262.08
Назтех 14149-ХИП Волт МАХ АЦ ПЛУС КК 3. ПЛУС USB-C Пренослив Полнач, Црна Обновено
Назтех 14149-ХИП Волт МАХ АЦ ПЛУС КК 3. ПЛУС USB-C Пренослив Полнач, Црна

ВОЛТОТ го зема преносливото полнење на сосема ново ниво Оваа масивна батерија од 27000mah има 3 USB порти со г�

DEN 1.67
Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Acer Aspire V5-571P-Лаптоп Тетратка Ултрабук Chromebook Обновено
На AC Адаптер ЗА Dell 5NW 74VT 332-Полнач ЗА Батерии DC Кабел ЗА Напојување PSU Обновено
На AC Адаптер ЗА Dell 5NW 74VT 332-Полнач ЗА Батерии DC Кабел ЗА Напојување PSU

FITE На AC Адаптер За Dell 5 NW44 74 VT4 3320971 Полнач ЗА Батерии DC Кабел ЗА Напојување PSU Тестирани Единици Во Одлична

DEN 415.84
Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Acer Aspire M5-583P Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Обновено
Финис АЦ Адаптер Обновено
Финис АЦ Адаптер

Не во близина на компјутер? Приклучете го Вашиот Swi MP3 Или Xtream3 во Универзалниот Wallиден Полнач и добијте ј

DEN 3.00
Batpit: Нов Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За HP Павилјон DV2014tu, 102576, 293705-001, 325112-111, 393955-001, Обновено
Batpit: Нов Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За HP Павилјон DV2014tu, 102576, 293705-001, 325112-111, 393955-001,

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

DEN 1.00
DC Адаптер Кабел За Напојување За Casio LK - LK - LK - WK - CTK-555L Тастатура Обновено
DC Адаптер Кабел За Напојување За Casio LK - LK - LK - WK - CTK-555L Тастатура

Карактеристики На Квалитетот На Платина јустда : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици

DEN 3.33
- МРЕЖА Бела 5ft 65W Тип-C USB - C Ac Адаптер Полнач Замена За Лаптоп 10-P010CA 10-P010NR Електрична Мрежа Обновено
- МРЕЖА Бела 5ft 65W Тип-C USB - C Ac Адаптер Полнач Замена За Лаптоп 10-P010CA 10-P010NR Електрична Мрежа

Бела 5ft 65 W ТипC USBC Ac Адаптер Полнач Замена за Лаптоп x2 10P010 CA 10P010 NR Електрична Мрежа kMAINES производот е еколо

DEN 159.52
Usmart Нов AC Адаптер За Напојување Лаптоп Полнач За Acer NX.Гкбаа. Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Кабел За Напојување години Обновено
4xem 65w Ган Полнач СО USB-C Порти, Бело Обновено
4xem 65w Ган Полнач СО USB-C Порти, Бело

Воведување На белиот Полнач од 65 Вати Ган со 2 X USBC Порти крајното решение за напојување за сите ваши уре�

DEN 639.36
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Samsung NP-RV411-A01IN, A10-090P4A, AD ADP-60ZH D, NBP001326-00, Обновено
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Samsung NP-RV411-A01IN, A10-090P4A, AD ADP-60ZH D, NBP001326-00,

Контактирајте не ако имате било какви прашања.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одговара на совет на вашата оригина�

DEN 0.67