Бојлер Натопи Цевка, Разгореа, Во. По Пакет

Бојлер Натопи Цевка, Разгореа, Во. По Пакет

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

Изработени Од Бел Пекс Материјал Разгореа Поддршка Област Анти-Сифон Дупка Паузи Оштетување Сифон Акција 52" Долго, Може Да Се Намали На Саканата Должина Се Продаваат Во Пакувања На 12 Бојлер Натопи Цевка, Разгореа, 52 Во. 12 По Пакет.

Избор на клиент

Наковална Меѓународна . во. Леано Железо Цевка Фитинг Поцинковани Тој Черупка Обновено
Наковална Меѓународна . во. Леано Железо Цевка Фитинг Поцинковани Тој Черупка

Карактеристики галванизирана Шестоаголна грмушка Од цевки Од леано Железо за поврзување на две цевки с

DEN 1663.84
Алатка за безбеден печат на ајкула Обновено
Алатка за безбеден печат на ајкула

Фитинзите за вклопување во ајкула се најбрзиот, најлесниот начин да се приклучат на бакар, CPVC или PEX цевк

DEN 3.33
Мидленд Индустрии 1. во. Нерѓосувачки Челик Квадратни Главата Приклучок Обновено
Мидленд Индустрии 1. во. Нерѓосувачки Челик Квадратни Главата Приклучок

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

DEN 0.33
Ајкула во. Јп во. Диа. Јп Месинг Спојка Обновено
Ајкула во. Јп во. Диа. Јп Месинг Спојка

ПЕКС бодликавата спојка Од Ајкула Е изработена од месинг без олово и е лесно инсталирано решение за пов�

DEN 193.28
Хукер 11024хкр Редуктор На Заглавието На Издувните Гасови Обновено
Хукер 11024хкр Редуктор На Заглавието На Издувните Гасови

Само изберете ја големината на редукторот што одговара на дијаметарот на колекторот за заглавија Заврт

DEN 500.48
Наковална Спојка, Податлив Железо, во, FNPT 0310538400 Обновено
Наковална Спојка, Податлив Железо, во, FNPT 0310538400

Спојување, Податливо Железо, Класа Класа 300, за Распоред На Цевки 80, 1 / 2 инчи, Женски, НПТ, 1 / 2 инчи, Женски,

DEN 4143.84
Хукер 12280хкр Издувни Цевки Адаптер Обновено
Хукер 12280хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 3 инчи Од, Радиус 6 во., Нога а 6 во Нога Б 6 во., 18 Мера

DEN 2.00
Кингстон Месинг К117А Кларемонт 17 Дожд Капка Туш Рака, Мат Црна Обновено
Кингстон Месинг К117А Кларемонт 17 Дожд Капка Туш Рака, Мат Црна

Создадете врвно искуство со дождовен туш без потреба да вежбате во вашиот таван Закривената форма на ов

DEN 3.33
Фореспар Марелон Машки Лакт Обновено
Фореспар Марелон Машки Лакт

Forespar 901001 3 / 43 / 4 Машки Лакт Hecm 12 Elbow Направени Од стакло со висока јачина засилен марелон Димензијата "А" ј�

DEN 0.33
Поврзете Распоред во. Центар во. Диа. Центар Пвц Наведнуваат Лактот Обновено
Поврзете Распоред во. Центар во. Диа. Центар Пвц Наведнуваат Лактот

Приклучоците за поврзување се фитинзи за одвод, отпад и вентилација (ДВВ) Тие нудат брза инсталација, бе�

DEN 91.68
3 4 4-Начин Вкрстени Цевки Фитинг, Индустриски Податлив Леано Железо Цевки Фитинг За Индустриски Steampunk Гроздобер Полица Обновено
Кингстон Месинг ЦЦ455Ц Крути Слободни Резерви Со Запирања, Нафта Нанесуваат Бронза Обновено
Кингстон Месинг ЦЦ455Ц Крути Слободни Резерви Со Запирања, Нафта Нанесуваат Бронза

Ова самостојно снабдување со вода со стоп доаѓа во парови и вклучува прилагодливи висински ѕидни проте�

DEN 2.33
2 Од - Четкани Цевки Од Нерѓосувачки Челик, Одделение Цевка, Мерач, 42 Долго Обновено
2 Од - Четкани Цевки Од Нерѓосувачки Челик, Одделение Цевка, Мерач, 42 Долго

Нерѓосувачки челик 316 одделение Четка заврши 2инчен ОД, 16 мерач Толеранција на должина : ● 1 / 8" Бесплатен

DEN 1.33
Шарлот Цевка Распоред во. Влегувај. Диа. ФПТ Пвц Лактот Обновено
Шарлот Цевка Распоред во. Влегувај. Диа. ФПТ Пвц Лактот

1 / 2" Бело 90 Степен Ел, Лизгање x Женски Конец, Што се Користи за Вртење На Цевка, Што се Користи во Системи �

DEN 198.08
Робертшо Вистински ОЕМ 11-Печка Пилот Режач Алуминиумски Цевки Обновено
Робертшо Вистински ОЕМ 11-Печка Пилот Режач Алуминиумски Цевки

Робертшо Пилот Режач Алуминиумските Цевки се вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел диз�

DEN 309.92
Набавете гигант 1-1 2 5 Обновено
Набавете гигант 1-1 2 5

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

DEN 1.33
Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Полиран Хром Полиран Месинг Обновено
Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Полиран Хром Полиран Месинг

Скокачките одводи за бања имаат декоративна прачка што се користи за затворање и отворање на прицврсту�

DEN 479.52
Цевка за продолжување на спојниците на високиот стаклен за апликации за тубуларна мозоци, 1- внатре, месинг 17Ga Обновено
Цевка за продолжување на спојниците на високиот стаклен за апликации за тубуларна мозоци, 1- внатре, месинг 17Ga

Highcraft нуди широк спектар на високо квалитетни водоводни производи, за да одговара на сите ваши комерциј�

DEN 2.33
Национален Хардвер-Дп5408б Тркалезна Железничка Крајна Капа-Поцинкувана Обновено
Национален Хардвер-Дп5408б Тркалезна Железничка Крајна Капа-Поцинкувана

Дп5408б Тркалезна Железничка Крајна КапаГалванизирана Дизајнирана За Употреба Со Тркалезна Шина...

DEN 12479.84