СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 32-Нерѓосувачки Челик Тој Черупка

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 32-Нерѓосувачки Челик Тој Черупка

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

1/2 " х 1/4", Шестоаголна Черупка За Намалување На Нерѓосувачки Челик, Нерѓосувачки Нерѓосувачки Тип 304, Нерѓосувачки Нерѓосувачки 150 ФУНТИ, Нишки Од Машки и Женски Цевки, Школка Од Картонска Школка. 1/2 "х 1/4", Шестоаголна Черупка За Намалување На Нерѓосувачки Челик, Нерѓосувачки Нерѓосувачки Тип 304, Нерѓосувачки Нерѓосувачки 150 ФУНТИ, Нишки Од Машки и Женски Цевки, Школка Од Картонска Школка.

Избор на клиент

Фореспар Марелон Машки Лакт Обновено
Фореспар Марелон Машки Лакт

Forespar 901001 3 / 43 / 4 Машки Лакт Hecm 12 Elbow Направени Од стакло со висока јачина засилен марелон Димензијата "А" ј�

DEN 0.33
Groco PTH Бронзен Стандарден Адаптер За Проток Цевка До Црево Со Нпт Конец Обновено
Groco PTH Бронзен Стандарден Адаптер За Проток Цевка До Црево Со Нпт Конец

Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брз

DEN 0.33
1 4 Месинг Компресија Мета, Олово Слободен, PartNo C74034LF JonesStephens Обновено
1 4 Месинг Компресија Мета, Олово Слободен, PartNo C74034LF JonesStephens

(644) 1 / 4 Од Комп Мета Олово Слободен Еден, 1 / 4 "Месинг Компресија Мета, Олово Слободен, Дел БРОЈ C74034 LF, Од Џо�

DEN 3.00
2 3 4 2 НОМ Ц Бакар Намалување На Мета Обновено
2 3 4 2 НОМ Ц Бакар Намалување На Мета

Намалување На Мета, Цевка Фитинг Материјал Напиша Бакар, Фитинг Конекција Тип C x C x C, Големина Цевка 2 Во �

DEN 1.33
Центротерм ИСЕЛ Инофлуе Станбени ЈУ Сива Долга Лактот-Степен, 2 Дијаметар Обновено
Центротерм ИСЕЛ Инофлуе Станбени ЈУ Сива Долга Лактот-Степен, 2 Дијаметар

Инофлуе Станбен Едноѕиден Сив Долг Лакт се користи за надворешни неутрализирања или промени во насокат

DEN 1.00
2 Од - Четкани Цевки Од Нерѓосувачки Челик, Одделение Цевка, Мерач, 42 Долго Обновено
2 Од - Четкани Цевки Од Нерѓосувачки Челик, Одделение Цевка, Мерач, 42 Долго

Нерѓосувачки челик 316 одделение Четка заврши 2инчен ОД, 16 мерач Толеранција на должина : ● 1 / 8" Бесплатен

DEN 1.33
Мидленд Индустрии 1. во. Нерѓосувачки Челик Квадратни Главата Приклучок Обновено
Мидленд Индустрии 1. во. Нерѓосувачки Челик Квадратни Главата Приклучок

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

DEN 0.33
Американска Имагинација АИ-2. 2. во. Лактот-Напиша, Бакар Обновено
Американска Имагинација АИ-2. 2. во. Лактот-Напиша, Бакар

Контрола на квалитетот одобрени Во Канада Се одликува со уникатна форма Овој бакар 90 лактот напиша е ди

DEN 3.33
Хукер 11024хкр Редуктор На Заглавието На Издувните Гасови Обновено
Хукер 11024хкр Редуктор На Заглавието На Издувните Гасови

Само изберете ја големината на редукторот што одговара на дијаметарот на колекторот за заглавија Заврт

DEN 500.48
Кингстон Месинг ЦЦ455Ц Крути Слободни Резерви Со Запирања, Нафта Нанесуваат Бронза Обновено
Кингстон Месинг ЦЦ455Ц Крути Слободни Резерви Со Запирања, Нафта Нанесуваат Бронза

Ова самостојно снабдување со вода со стоп доаѓа во парови и вклучува прилагодливи висински ѕидни проте�

DEN 2.33