Сидро на вратата кандо со прилагодлива мрежа за цевки за ленти, секоја

Сидро на вратата кандо со прилагодлива мрежа за цевки за ленти, секоја

DEN 394.88

Обновено

Достапно за нарачка

Сидро на вратата со диск се користи за прицврстување на лента за вежбање или цевки во заглавување на вратата. Ставете флексибилен диск во заглавување на вратата на која било висина, дури и на врвот на вратата! Затворете ја вратата на сидро диск. Предметот е лесен за вчитување и истовар на лента или цевки во користењето на ременот за сидро. Единицата е направена со тешка мрежа за дополнителна издржливост. Can Do® Премиум Ремен За Сидро За Прицврстување На Вратата-50 секое Сидро На Вратата На Кандо (диск) со прилагодлива мрежа за опсег/цевки, по 50.

Избор на клиент

Кандо Цевки Со Рачки Вежбач Обновено
Кандо Цевки Со Рачки Вежбач

Лесен, компактен и пренослив, вежбата за цевки помага да се изведат вежби за зајакнување и кондиционира�

DEN 2.33
Зензација Атлетика Отпор Жици Комплет Обновено
Зензација Атлетика Отпор Жици Комплет

Отпорните жици се широко користени од различни здравствени и фитнес практичари,100% латекс, Големина : 5 д�

DEN 551.52
Црна Планина Производи Еден Отпор Бенд Со Врата Сидро И Водич Стартер Вклучени, Сина Обновено
Црна Планина Производи Еден Отпор Бенд Со Врата Сидро И Водич Стартер Вклучени, Сина

Црни Планински Производи единечните ленти за отпор се направени од најквалитетна гума за да обезбедат �

DEN 367.84
Црна Планина Производи Еден Редење Отпор Бенд 20-25 фунти Обновено
Црна Планина Производи Еден Редење Отпор Бенд 20-25 фунти

Црни Планински Производи единечните ленти за отпор се направени од најквалитетна гума за да обезбедат �

DEN 2.33
Кандо Латекс-Слободен Вежба Цевки Пеп Пакет Обновено
Кандо Латекс-Слободен Вежба Цевки Пеп Пакет

Пакетот За вежбање Без Латекс Can Do® МОЖЕ да се користи за програма за вежбање со прогресивен отпор...

DEN 2.00
Терабанд Професионални Цевки Со Доцна Отпорност, Стапало, Сина И Црна, Напреден Сет Обновено
Терабанд Професионални Цевки Со Доцна Отпорност, Стапало, Сина И Црна, Напреден Сет

Терабанд Професионалните Цевки За Отпорност На Латекс се достапни во 7 нивоа на отпор кодирани во боја и

DEN 479.52
Терабанд Професионални Цевки Со Доцна Отпорност, Стапало, Сребро, Супер Тешки, Напредно Ниво 2 Обновено
Терабанд Професионални Цевки Со Доцна Отпорност, Стапало, Сребро, Супер Тешки, Напредно Ниво 2

Терабанд Професионалните Цевки За Отпорност На Латекс се достапни во 7 нивоа на отпор кодирани во боја и

DEN 2.00
Кандо вежба Цевки-Со-Рачки, комплет за целото тело, сет Обновено
Кандо вежба Цевки-Со-Рачки, комплет за целото тело, сет

Лесен, компактен и пренослив, вежбата за цевки помага да се изведат вежби за зајакнување и кондиционира�

DEN 3519.84
Кабел за отпорност на спас 5ft-LBS Обновено
Кабел за отпорност на спас 5ft-LBS

Направено со Користење На Технологијата за Прогресивно Слоевитост на Lifeline за да се претстави подобро и

DEN 4607.84