Машки фанатици брендирани со црно Чикаго бело, па чевли, фати поло

Машки фанатици брендирани со црно Чикаго бело, па чевли, фати поло

DEN 431.84

Обновено

Достапно за нарачка

Уживајте во некоја талент на Чикаго Вајт Сокс што е погодна за канцеларијата или курсот со додавање на ова чевли за фати од фанатици брендирани. Се одликува со непогрешлива тимска графика на левиот гради заедно со класична плоча со три копчиња. Кога сакате духовна, но суптилна голф кошула, додадете го овој чикаго Вајт Сокс на вашата колекција на опрема и видете колку брзо станува омилена. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Графики запечатени со топлина. Материјал : 100% полиестер. Официјално лиценциран. Краток ракав. Плакета со три копчиња. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Избор на клиент

Машки фанатици брендирани со црна чикаго бела боја, па придружете ги силите маица Обновено
Машки фанатици брендирани со црна чикаго бела боја, па придружете ги силите маица

Оваа маица брендирана од фанатици е местото каде што класичниот стил на Чикаго Вајт Сокс ги здружува си�

DEN 844.80