Нулум Кендис Марокан Геометриски Трелис килим на отворено, 5 '8', сина

Нулум Кендис Марокан Геометриски Трелис килим на отворено, 5 '8', сина

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Кој рече дека убавите подни облоги се само за внатрешноста на домот, сè уште не наишол на зачудувачки килим во затворен простор/отворено. Оваа прекрасна шема е сигурна дека ќе даде изјава и ќе додаде совршен допир за завршна обработка на кој било простор внатре или надвор од вашиот дом. Се спротивставува на боење, мувла или мувла и згаснува. • Nuloom Candice Moroccan Geometric Trellis indoor/Outdoor Area reg • Машината направена • Направена во Индија • Материјал : 90% полипропилен, 10% полиестер • Поддршка : Нелиз латекс • Поставување : Внатрешна/отворена • Препорачани простории : Спална соба, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија, трпезарија Дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез.

Избор на клиент

61 90 0'.12 Сина килим за полипропилен област Обновено
61 90 0'.12 Сина килим за полипропилен област

Исклучителниот традиционален стајлинг е ваш во шармантен, сигурен сум исклучително издржлив килим, ис�

DEN 1291.84
Nuloom Kathryn Machine што може да се пее традиционална рустикална област килим, 8 '10', црвено Обновено
Nuloom Kathryn Machine што може да се пее традиционална рустикална област килим, 8 '10', црвено

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

DEN 2208.00
Nuloom Afton Modern Diamond Machine Surection Area reg, 5 '8', беж Обновено
Nuloom Afton Modern Diamond Machine Surection Area reg, 5 '8', беж

Подгответе се да вртите глави со оваа модерна килим за подрачје за перење дијаманти Составен од мешавин

DEN 256.16
Nuloom JENICE Handmade модерен килим за апстрактна област, 6 '9', јаглен Обновено
Nuloom JENICE Handmade модерен килим за апстрактна област, 6 '9', јаглен

Подгответе се да свртите глави со овој апстрактен килим Направено од мешавина на трајни синтетички вла�

DEN 1879.04
Килими Америка аспен ткаени полипропилен килим Обновено
Килими Америка аспен ткаени полипропилен килим

Преодната пизаза ја исполнува модерната елеганција со создавање на колекцијата Аспен Шарено, богато и �

DEN 1044.96
Nuloom Jayde Machine што може да се мие југозападен дијамантски област килим, 5 '8', сива Обновено
Nuloom Jayde Machine што може да се мие југозападен дијамантски област килим, 5 '8', сива

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

DEN 0.33
Едноставно Дејзи 5 '7' Големата starвезда Ченил килим, правлив чад Обновено
Едноставно Дејзи 5 '7' Големата starвезда Ченил килим, правлив чад

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'x 7' Дасти чад Big Star reg од нашата забавна џанки колекци�

DEN 2.00
94 130 1'.28 килим на бакарна полипропилен област Обновено
94 130 1'.28 килим на бакарна полипропилен област

Научна студија за книги на книги го прави овој килим да се чувствува како дома во областите за живеење и

DEN 1923.68
Нулум Лорен со висока ниско-ниска геометриска килим на отворено, 8 '10', светло сива Обновено
Нулум Лорен со висока ниско-ниска геометриска килим на отворено, 8 '10', светло сива

Мека боја, класичен дизајн и разноврсност сега е ваша со овој прекрасен машински килим во затворен прос�

DEN 1.00
Авалон дома потера кадифен бушава рачно изработена површина килим Обновено
Авалон дома потера кадифен бушава рачно изработена површина килим

Chase Shag е кадифен, рачно изработена конструкција зафатена со густо предиво за густина и удобност во комби

DEN 0.33
Уникатен разбој ван Гог Вита модерна област килим или тркач Обновено
Уникатен разбој ван Гог Вита модерна област килим или тркач

Додадете бои за мешање и реална длабочина во секоја просторија со нашата колекција Вита Овој килим е до�

DEN 2737.76
63 90 0,55 Апстрактна килим со црна бела област Обновено
63 90 0,55 Апстрактна килим со црна бела област

Мека и издржлива, овој прекрасен килим е дамки и отпорни на избледени, непролевање и лесно чистење со го�

DEN 2016.00
Авалон дома Винтер шума парада подрачје или тркач, повеќе големини Обновено
Авалон дома Винтер шума парада подрачје или тркач, повеќе големини

Колекцијата „Авалон дома Винтер“ ги истакнува традиционалните шумски икони и шармантните мотиви на л�

DEN 1.00
Nuloom Jinny Trellis Волна област килим, 5 '8', темно сива боја Обновено
Nuloom Jinny Trellis Волна област килим, 5 '8', темно сива боја

Канализирајќи го чувството на пријатна плетена џемпер, овој килим има рачно ткаена база со карактерист�

DEN 2.33
Уникатен разбој Атланта затворен современа геометриска област килим или тркач Обновено
Уникатен разбој Атланта затворен современа геометриска област килим или тркач

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, колекцијата во затворен про

DEN 0.67
Машината на Nuloom Leighton Машината што ја пече југозападниот медалјонски килим, 8 '10', праска Обновено
Машината на Nuloom Leighton Машината што ја пече југозападниот медалјонски килим, 8 '10', праска

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

DEN 2208.00
Обединети ткајачи на Америка Симфонија граничи со килим за преоден тркач, беж Обновено
Обединети ткајачи на Америка Симфонија граничи со килим за преоден тркач, беж

Колекцијата за емоции за поставување трендови е идеален асортиман за преоден и елегантен дизајн...

DEN 862.88
Мохавк дома Хаксли експлодираше медалјони скроб ткаени подрачје, 10'x14 ', крем и сина боја Обновено
Мохавк дома Хаксли експлодираше медалјони скроб ткаени подрачје, 10'x14 ', крем и сина боја

Плишан куп и екстремен дизајн се комбинираат за да создадат комплетно убав килим Ова лесен за грижа за т

DEN 351.36
Зива област килим, црвен, 6'7 9'6 Обновено
Зива област килим, црвен, 6'7 9'6

Aивописен килим на Зива област има традиционален дизајн на око со задебелени тонови на светла боја и ќе �

DEN 2438.56
63 84 0,43 Аква полипропилен полиестерски килим Обновено
63 84 0,43 Аква полипропилен полиестерски килим

Освежете го изгледот на вашата соба со овој прекрасен килим Раскошниот килим на Девоншир има избледен д

DEN 2026.24
Обединети ткајачи декорах Стоув модерна геометриска област килим, крем, 9'8 13'2 Обновено
Обединети ткајачи декорах Стоув модерна геометриска област килим, крем, 9'8 13'2

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими Со в�

DEN 2.00
Нулум Рисет Геометриски килим со подрачје на тасели, 4 '6', сина Обновено
Нулум Рисет Геометриски килим со подрачје на тасели, 4 '6', сина

Пронајдете ја топлината што ви треба со овие пријатни килими Нашите меки, ултраперничиња за подот се са�

DEN 762.40
Едноставно Дејзи 5 '7' Дипломирана лента за шини, Дасти виолетова Обновено
Едноставно Дејзи 5 '7' Дипломирана лента за шини, Дасти виолетова

Создадете шарено случајно изглед на вашиот украсен декор со едноставно Daisy 5 'x 7' Дасти виолетова дипломи

DEN 959.84
Centurion CY20A Classic Beige Transational Vintage Beige Area reg, 9'0 x12'0 Обновено
Centurion CY20A Classic Beige Transational Vintage Beige Area reg, 9'0 x12'0

Беж е класична неутрална боја која никогаш не добива доволно кредит Воведување на нашата реинтерпретац

DEN 1310.08
Nuloom Mitzy Casual Soneycomb Jute Area reg, 4 '6', природно Обновено
Nuloom Mitzy Casual Soneycomb Jute Area reg, 4 '6', природно

Секој внатрешен простор го заслужува најубавиот производ за да се чувствува целосен, без оглед на кој с�

DEN 2.00
Bombay Home Marocco Aztec повеќе килим или тркач Обновено
Bombay Home Marocco Aztec повеќе килим или тркач

Колекцијата Мароко носи навестувања на дизајнот на Мароко што ќе му даде на вашиот простор за живеење а�

DEN 2.00