Сејуригаока Унизе Детски Џемпер, Божиќен Цртан Филм Елен Шема Пуловер Плетена Трикотажа

Сејуригаока Унизе Детски Џемпер, Божиќен Цртан Филм Елен Шема Пуловер Плетена Трикотажа

DEN 319.84

Обновено

Достапно за нарачка

Детски Џемпер, Божиќен Цртан Филм Елен Модел Пуловер Плетен Круг Вратот Долг Ракав Празник Трикотажа. Големина (см) : ttttt t. 100 Ttops Должина : t38t Bust : t60t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t40. 5t Bust : t64t Age : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t43t Bust : t68таге : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t45t Bust : t72таге : t5-6 Години. 140t Tops Должина : t48t Bust : t76t Age : t6-7 Години. Големина (инч) : ttttt t. 100t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t23, 62 таге : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t15. 94 t Bust : t25. 20 t Age : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t16. 93 t Bust : t26. 77 t Age : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t17, 72 t Bust : t28, 35 таге : t5-6 Години. 140 t Tops Должина : t18, 90 t Bust : t29, 92 t Age : t6-7 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Плете. Боја : Темносина / Сина / Црвена. Шема : Елен, Снегулка. Ракав : Долг Ракав. Пол : Унисекс. Тип На Ставка : Џемпер . Содржина На Пакетот : . 1 * Детски Џемпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Плетена ткаенина, мека и удобна, погодна за детска нежна кожа. Издржливи шевови, погодни за преслатки девојки и момчиња. Карактеристики : Класичен џемпер со долги ракави со тркалезен врат со шема на снегулка од елен и дизајн за затегнување со навој на деколтето и манжетните. Повод : Погоден За секојдневниот живот, излети, кампување, семејства, паркови, одмори и училишта, одржувајќи ги вашите деца доволно топли во сите сезони. Големина : Погоден За деца на возраст од 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7 години. Погоден за момчиња и девојчиња, половината го спречува влегувањето на студениот ветер. Содржина на пакетот : 1 * детски џемпер со долги ракави. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата пријателска услуга за клиенти.

Избор на клиент

Маичка за долгорочно време на годишно време на годишно ниво, маица со долги ракави, големини 4-18 Обновено
Маичка за долгорочно време на годишно време на годишно ниво, маица со долги ракави, големини 4-18

Совршено за празниците, оваа празничка маица за Божиќни еднорози има долги ракави за да ја задржи прија�

DEN 0.33
Девојки за револуција во слободен стил, печатени и цврсти хеланки, 2-пакувања, големини 4-12 Обновено
Девојки за револуција во слободен стил, печатени и цврсти хеланки, 2-пакувања, големини 4-12

Оваа слободна револуција 2пакет хеланки е задолжително за плакарот на вашето мало девојче...

DEN 399.84
Девојките на Гаранималс веруваат во себе си маица со руфла, големини 4-10 Обновено
Девојките на Гаранималс веруваат во себе си маица со руфла, големини 4-10

Избришете разноврсна мета од garanimals со разнобоен, инспиративен принт на предната и симпатична трим на ра

DEN 367.84
Поставете го подетот Обновено
Поставете го подетот

Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим облечен во малите девојчиња, облече�

DEN 0.33
Училишна униформа за момчиња на нација, со долга ракав, двојно пик, пакет, пакет со вредност, големини 4-18 Обновено
Училишна униформа за момчиња на нација, со долга ракав, двојно пик, пакет, пакет со вредност, големини 4-18

Залихи на училишна униформа најважните работи, почнувајќи од Wonder Nation Boys Uniform Uniform Double Pique Polo, снопови со в�

DEN 431.84
Мали Девојки Џемпери Бебе Плете Ромпер Памук Без Ракави Момче Девојка Снег Џемпер Облека Бебе Комбинезон Надвор Обновено
Модата На Вивијан Долги Хеланки-Девојки, Памук Обновено
Модата На Вивијан Долги Хеланки-Девојки, Памук

Памучни Хеланки со Целосна Должина на девојката..направено со најдобра памучна ткаенина и квалитет на б

DEN 1.67
Лил ' Пиратски Слатки Дете Дете Костим Обновено
Лил ' Пиратски Слатки Дете Дете Костим

Овој лут Костим За Пиратска Девојка На Лил за мали деца ќе ја натера вашата девојка да изгледа како најс�

DEN 0.33
Инктастична Класа На Еднорог Девојки Младинска Маица Обновено
Инктастична Класа На Еднорог Девојки Младинска Маица

Класа на 2034 симпатична еднорог за девојка од градинка Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маи

DEN 1.00