Табела За Акцент на Дубни Во Бела И Црна Завршница

Табела За Акцент на Дубни Во Бела И Црна Завршница

DEN 3153.76

Обновено

Достапно за нарачка

Одете смело со неверојатниот апстрактен современ дизајн кој поканува чувство на новина за да го истакнете вашиот простор. Табелата Со Акцент на Дубни покажува живописни геометриски линии и шема на триаголник во црна завршница создавајќи фокусна точка која е без напор смела и кул. Белата завршница на дрвената рамка прави прекрасен контраст со предниот дел на црната фиока. Дрвени свртени нозе му даваат елегантна поддршка. Покрај тоа, две прикачени фиоки со самозатворено лизгање на фиоката обезбедуваат непречено и контролирано дејство на затворање. Акцент Табела Шема Фиока Предниот Дел вклучува : Материјал : Дрво (), МДФ, Иверица Финиш : бела И Црна Завршна обработка боја : Тежина : 71 димензии на седиштето : Димензии : 36"Л х 16"Д х 32" Х Акцент Табела. Шема Фиока Пред. Сетот вклучува : .

Избор на клиент

Бенџара Прифатлива Странична Маса, Бела Боја: Бела Обновено
Бенџара Прифатлива Странична Маса, Бела Боја: Бела

Со преоден стил и слаб отпечаток, оваа колекција на странични маси на берти не одзема од просторот за жи�

DEN 2.67
Гуги 2-Фиока Акцент Маса Во Кул Сива Боја Обновено
Гуги 2-Фиока Акцент Маса Во Кул Сива Боја

Нашата Акцентна Маса од серијата Гуги вреска урбана културна свест Во Средината на Модот, користејќи ис

DEN 2064.00
Фурино Крајна Маса Ноќен Штанд Полица За Складирање Со Фиока За Корпи, Розова Светло Розова Обновено
Фурино Крајна Маса Ноќен Штанд Полица За Складирање Со Фиока За Корпи, Розова Светло Розова

Стилот на софата започнува со оваа суштинска крајна маса Само поставете го во вашиот ансамбл за седење �

DEN 647.36
Алпски Природни Живо Работ Дрво Тркалезна Крајот Маса Обновено
Алпски Природни Живо Работ Дрво Тркалезна Крајот Маса

Алпскиот е прекрасно природно дрво Од Багрем со живи рабови и метални ремени; индустриско модерно ажури

DEN 0.67
Пауел Оберт Тркалезна Странична Маса-Лешник Браун Обновено
Пауел Оберт Тркалезна Странична Маса-Лешник Браун

Оваа прекрасно изработена тркалезна акцентна маса може беспрекорно да се влее во кој било број декори, �

DEN 1.33
Рафики Цврст Рустикален Правоаголник Акцент Табела, Потресени Бели Обновено
Рафики Цврст Рустикален Правоаголник Акцент Табела, Потресени Бели

Сафавиех Рафики Правоаголник Акцент Табела Потресени Бело Овој Рафики Правоаголник Акцент Маса носи д�

DEN 1.67
Колекција На Брегот На Заливот 3-Парче Тркалезно Гнездење Крајна Маса, Повеќе Бои Обновено
Колекција На Брегот На Заливот 3-Парче Тркалезно Гнездење Крајна Маса, Повеќе Бои

Беј Брегот Колекција 3Парче Тркалезна Гнездење Крајот Маса Во Собата, Повеќе Бои Залив Брегот Колекција

DEN 3.00
Leick Home Tableau Цврсто Дрво Рустикален Модерен Три Фиока Ноќна Маса Крај Во Потресени Riverstone СО USB-C Брзо Полнење СТАНИЦА Обновено
Тенки Крајни Маси Со Држачи За Пијалоци Црни Обновено
Тенки Крајни Маси Со Држачи За Пијалоци Црни

Поставете ја Оваа Тенка Крајна Маса со Држачи за Пијалоци до вашата омилена фотелја или софа за да додад

DEN 3.00
Фурино Брамс Крајна Маса со Комплет За Складирање од 2, Еспресо Црно Обновено
Фурино Брамс Крајна Маса со Комплет За Складирање од 2, Еспресо Црно

Серијата фурино Брамс се состои од Крајни Маси, ТВ Штандови и Повеќенаменски Полици Оваа серија доаѓа с�

DEN 647.36
Пикет Куќа Мебел Калил 1-Фиока Крајна Маса Обновено
Пикет Куќа Мебел Калил 1-Фиока Крајна Маса

Пикет Куќа Мебел Калил Крајната Маса е совршен додаток на вашиот дом! Оваа крајна табела има долна полиц

DEN 1.33
Фурино 2-Свртете-Н-Цевка Висока Крајна Маса Со Канта, француски даб Сива Црна Црна, Во собата на 2 Обновено
Фурино 2-Свртете-Н-Цевка Висока Крајна Маса Со Канта, француски даб Сива Црна Црна, Во собата на 2

Создадете простор за префектна дневна соба со Висока крајна маса Фурино Оваа маса од Високата класа ќе �

DEN 403.20
Лајк Дома 10505-БК Лоран Тесна Крајна Маса Со Полица, Црна Обновено
Лајк Дома 10505-БК Лоран Тесна Крајна Маса Со Полица, Црна

Силно намалените елементи од цврсто дрво се омекнуваат со детали за работ на мониста и светлечки наглас

DEN 1.00
Помона Солидна Класична Фиока Градите, Црна Обновено
Помона Солидна Класична Фиока Градите, Црна

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Помона Современа 3 Фиока Градите Инспириран

DEN 2208.00
Меса Висока Маса Со Цврст Врв Од Цреша Дрво Обновено
Меса Висока Маса Со Цврст Врв Од Цреша Дрво

Американските патеки колекцијата Меса комбинира супериорен квалитет со современ дизајн Кружната сила

DEN 3199.84
Снег Покриени Планини Паб Подарок Фарма Рустикален Круг Виски Барел Крајот Маса Обновено
Снег Покриени Планини Паб Подарок Фарма Рустикален Круг Виски Барел Крајот Маса

Директно До Дрвени Печатени Уникатни Снежни Планини Паб Подароци Фарма Рустикален Круг Виски Барел Кра

DEN 575.84
Менхетен Комфорт Никербокер Модерна Акцентна Маса, Комплет Со Челична Основа Во Цимет Обновено
Менхетен Комфорт Никербокер Модерна Акцентна Маса, Комплет Со Челична Основа Во Цимет

Крајниот софа или помошник за фотелја, комплетот за крајна маса И масичка За кафе Никербокер е разноврс�

DEN 3.33
ТАБЕЛА-22Х ЦРН ЦРН МЕТАЛ Обновено
ТАБЕЛА-22Х ЦРН ЦРН МЕТАЛ

Хармоничните детали за дизајнот ја издигнуваат оваа стилска табела со акцент Сместен на врвот на витка

DEN 3.33
Фурино Едноставен Дизајн Крај Страничен, Крем Фау Мермер Црн Обновено
Фурино Едноставен Дизајн Крај Страничен, Крем Фау Мермер Црн

Без разлика дали ја поставувате сцената за блескава столна ламба или создавате недооценено прикажувањ�

DEN 349.76
Фурино Камнус Модерна Маса За Живеење, Колумбија Орев Обновено
Фурино Камнус Модерна Маса За Живеење, Колумбија Орев

Камнус Модерната Жива Серија се состои од масичка, крајна маса, странична маса и сл Современиот дизајн п

DEN 2.33
Меѓународни Концепти Камбрија Капка Крајна Табела Обновено
Меѓународни Концепти Камбрија Капка Крајна Табела

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународни �

DEN 349.76
Подметач 18 Квадратна Маса За Акцент На Современо Дрво Во Темно Кафеав Пиштол Метал Обновено
Подметач 18 Квадратна Маса За Акцент На Современо Дрво Во Темно Кафеав Пиштол Метал

Разноврсна и совршена за компактни домови и простори, оваа акцентна маса нуди многу внатрешно складира�

DEN 3.33
Јужен Брег Кодали 1-Фиока Крајна Маса Мат Црна Обновено
Јужен Брег Кодали 1-Фиока Крајна Маса Мат Црна

Оваа акцентна маса – изградена робусна, но со едноставни линии исто така има фиока што ќе ја најдете не�

DEN 2799.84
Тејт Шарени Фиока Акцент Маса, Потресени Сива Обновено
Тејт Шарени Фиока Акцент Маса, Потресени Сива

Сафавиех Тејт 1Фиока Акцент Табела Потресени / Сива Дајте му на вашиот класичен современ ддкор безврем�

DEN 2208.00
Саудер Карсон Форџ Смартцентер Странична Маса, Вашингтон Цреша Заврши Обновено
Саудер Карсон Форџ Смартцентер Странична Маса, Вашингтон Цреша Заврши

Технолошки такт мебел? Да, те молам! Оваа странична маса smartcenter® од колекцијата Carson forge® е совршена за сит

DEN 0.33
Модвеј Мантео Рустикален Крајбрежен Надворешен Двор Странична Маса Во Светло Сива Боја Обновено
Модвеј Мантео Рустикален Крајбрежен Надворешен Двор Странична Маса Во Светло Сива Боја

Снимајте поставка покрај езерото или кабината со Масата За Страничен Крај На Дворот На Мантео На Отворе

DEN 2.00