Уксел Самолекувачка Подлога за Сечење 12x9 Двострана Табла За Сечење Занаети ЗА Самостојно Сечење Уметнички Дела, Сива

Уксел Самолекувачка Подлога за Сечење 12x9 Двострана Табла За Сечење Занаети ЗА Самостојно Сечење Уметнички Дела, Сива

DEN 671.84

Обновено

Достапно за нарачка

Описи : 1. Материјал од природна смола, слободен за свиткување без деформација, непроменет со повторено сечење, нерефлектирачки, висока издржливост, може да ја заштити работната површина и да го продолжи животот на сечилото на ножевите и ножевите.2. Означената шема и решетката помагаат полесно да се измерат исечоците и може да се користат и како водич при цртање.3. Може да го направи сечењето поудобно и мазно, а лесно можете да исечете прави линии на таблата за сечење без линијар.4. Таблата за сечење може да го заштити горниот дел од масата, да избегне гребење на горниот дел од масата од разни остри алатки или да спречи обојување на горниот дел од масата со лепак и боја.5. Погоден за ватирање, шиење, сликање, уметност и занаети, самостојни проекти или како подлога за биро или заштитник. Uxcell A4 Самолекувачка Подлога за Сечење 12" x9 "Двострана Занаетчиска Табла За Сечење Самостојно Уметничко Дело, Сива Големина : 300x220x3mm / 12"x9"x0.1" (L*W*T) Минимална Скала : 5mm / 0,2" Содржина На Пакетот : 1 x Душек за Сечење.

Избор на клиент

Ние Р Меморија Занает Површина Стакло Сечење Мат 18 24 Обновено
Ние Р Меморија Занает Површина Стакло Сечење Мат 18 24

Ние R Меморија Чувари Занает Површина Стакло Сечење Мат 18 "х 24" Користете го ова стакло мат со боја, лепак

DEN 519.36
Чартпак, ЧАВКМ812, Мат За Сечење, Секој, Бел Обновено
Чартпак, ЧАВКМ812, Мат За Сечење, Секој, Бел

Мат за повеќекратна употреба лечи кога се сече Површината останува мазна за цртање или пишување Мрежни�

DEN 519.36
Уметност Алтернативи Самолекување Сечење Мат, 18 24 Обновено
Уметност Алтернативи Самолекување Сечење Мат, 18 24

Исечете фотографии, материјали за колаж, текстил, завршени уметнички дела или стационарни безбедно и еф

DEN 671.84