5- Карат Т.Г.В. Аквамарин-аквамарин, тркалезен бел сафир и карат Т.В. Д-р дијамант 14KT Бело злато 2-ПЦ гроздобер обетки и приврзоци со сет на ланец

5- Карат Т.Г.В. Аквамарин-аквамарин, тркалезен бел сафир и карат Т.В. Д-р дијамант 14KT Бело злато 2-ПЦ гроздобер обетки и приврзоци

DEN 1.33

Обновено

Достапно за нарачка

Март Роден камен. Исто така, прикажува четири (2,25х2,25мм), еден (2x2mm), 10 (1,75х1,75мм) тркалезни камења со бели сафир поставени од бели сафир, 20 кружни, сет и 10 тркалезни, отворени, отворени Поставете дијаманти (G-H, I1-I2). Простори и песни поставени камења. Исечен бел сафир : круг. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Тангело, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел.Извлечете стил и елеганција со овој елегантен тангело 2-ПЦ гроздобер обетки и приврзок со сет на ланец. 2-ПЦ гроздобер обетки и приврзоци со сет на ланец. Аквамарин и бел сафир. Блескавиот приврзок е суспендиран на 17-инчен синџир во Сингапур, обезбеден со затворач на прстенот, а обетките со капки имаат затворање на ловчиња. Tangelo фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Јасност на дијаманти : I1-I2. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Полиран до брилијантност, овој зачудувачки сет е совршен за да се добие кралица.

Избор на клиент

Miaенски Carat Carat T.G.W. Sky-Blue Topaz Carat T.W. Дијамант 10kt Бело злато октагон прстен Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Sky-Blue Topaz Carat T.W. Дијамант 10kt Бело злато октагон прстен

Изведете ја дивата во вас со овој прекрасен миабела небосино топаз и дијамантски октагон прстен...

DEN 3.33
Лого -карат бело злато NHL Едмонтон нафтари мали пост обетки Обновено
Лого -карат бело злато NHL Едмонтон нафтари мали пост обетки

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Едмонтон Оилдерс! Овие обетки на NHL создадени од родиумпозла�

DEN 1256.48
1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант и Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман на бел сафир 10kt бело злато Обновено
1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант и Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман на бел сафир 10kt бело злато

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој сложено црно бел дијамант и бел прстен за ангажман на

DEN 2.00
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Емералд-исечен аметист и дијамантски акцент 10kt прстен за ангажман на коктел со бело Обновено
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Емералд-исечен аметист и дијамантски акцент 10kt прстен за ангажман на коктел со бело

Земете скок на верата со овој елегантен миабела аметист и дијамантски акцент прстен за ангажман на кокт

DEN 5376.00
Засекогаш невеста 0. Карат Т.В. Тркалезен дијамантски канал за свадбени бенд во 10к бело злато Обновено
Засекогаш невеста 0. Карат Т.В. Тркалезен дијамантски канал за свадбени бенд во 10к бело злато

Барате исклучителен убав накит што навистина ќе се истакне? Не гледајте подалеку од засекогаш невестат�

DEN 6399.84
Miabellaенски женски розон прстен W Matte & Sparkly Finishing 18kt розово злато позлатен месинг апстрактен прстен Обновено
Miabellaенски женски розон прстен W Matte & Sparkly Finishing 18kt розово злато позлатен месинг апстрактен прстен

Елегантен и стилски, овој прекрасен апстрактен прстен во Миабела е само нејзиниот стил кој дава паметен

DEN 2.00
Miaенски Carat Carat T.G.W. Перница со бела боја создаден прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен, стерлинг сребро Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Перница со бела боја создаден прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен, стерлинг сребро

Подигнете се со овој класичен Миабела Вајт го создаде прстенот за ангажман со трикамен со трикамен Изра

DEN 3.00
Miaенски Carat Carat T.G.W. Овален проверувач-табла со зелена кварц и тркалезен дијамантски акцент 10kt бело злато ореол коктел Обновено
Примарно злато Карат бело злато 7x овално сино топаз и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 7x овално сино топаз и дијамантски прстен

Нанесете ледена ладна сина боја на вашата дневна облека со овој сина топаз и дијамантски прстен Модерен

DEN 10239.84
Миабела унис 5-1 4К Креирано рубин и бел сафир манжетни во Стерлинг сребро - подарок што може да се подари Обновено
Миабела унис 5-1 4К Креирано рубин и бел сафир манжетни во Стерлинг сребро - подарок што може да се подари

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

DEN 0.67
Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечено розово аметист КТ два дијамантски ореол, поделен женски прстен Обновено
1- Карат Т.Г.В. Создадени бели сафир и карат Т.В. Прстен за ангажман со црни дијаманти Стерлинг сребрен три-камен Обновено
1- Карат Т.Г.В. Создадени бели сафир и карат Т.В. Прстен за ангажман со црни дијаманти Стерлинг сребрен три-камен

Безвременски симбол на вашата loveубов и посветеност, овој создаден бел сафир и црниот дијамантски прсте�

DEN 4464.00
Стабилни изрази Карат бело злато Аквамарин и дијамантски прстен Обновено
Стабилни изрази Карат бело злато Аквамарин и дијамантски прстен

Изработено од 14 карат бело злато Овој аквамарин и дијамантски прстен ќе одат добро со скоро сите ваши ом

DEN 8191.84
Накитници 14к розово злато обетки од обетки изработени со кристали Сваровски бокс Обновено
Накитници 14к розово злато обетки од обетки изработени со кристали Сваровски бокс

14 K злато 7мм обетки со кружни обетки изработени со кристали од метал Сваровски : 14 K цврсто розово злато о

DEN 3680.00
Империјал скапоцен камен 10К бело злато смарагд исечен аметист КТ два дијамантски три камени ореои женски прстен Обновено
Пермонт Родиум позлатен квадратен пресечен тиркизен прстен Обновено
Пермонт Родиум позлатен квадратен пресечен тиркизен прстен

Gemем на векот ги исполнува рачно изработените бело злато за да го создадат овој прекрасен тиркизен прст�

DEN 479.68
Миабела Карат Т.В. Дијамант 10K розово злато свадба бенд Обновено
Миабела Карат Т.В. Дијамант 10K розово злато свадба бенд

Додадете малку треперлива во вашата облека со овој свадбен бенд на дијамантски дијамантски дијаманти...

DEN 11519.84
Miabella Women 7- Carat T.G.W. Роуз де Франс Африкански аметист розово злато блиц, позлатен сребрен овален прстен Обновено
Miabella Women 7- Carat T.G.W. Роуз де Франс Африкански аметист розово злато блиц, позлатен сребрен овален прстен

Бидете моден влијателен со овој женски мијабела Лондон Синиот топаз и дијамантскиот овален прстен Изра

DEN 2.67
14К бело злато 24 ѓердан од синџирот на Сингапур - Унисекс Обновено
14К бело злато 24 ѓердан од синџирот на Сингапур - Унисекс

14К бело злато 24 "1,4мм ѓердан од синџирот на Сингапур Унисекс Иконски класичен, елегантен и сигурен да ги

DEN 3.33
Women'sенски Finecraft CTTW Природни обетки од перидот со кубни цирконија во Стерлинг Сребрена Обновено
Women'sенски Finecraft CTTW Природни обетки од перидот со кубни цирконија во Стерлинг Сребрена

Овој суптилен поп на бои мрежи со која било облека! Овие столпчиња се карактеризираат со природен перид�

DEN 1.67
Прстен на родител на родилка од цитрин од кит на агтри во бело злато Обновено
Прстен на родител на родилка од цитрин од кит на агтри во бело злато

Овој симпатичен 14 карат бело злато прстен ќе додаде софистицирана елеганција на вашиот личен стил...

DEN 13264.00
Црн Тахитски култивиран бисер и карат Т.В. Дијамант 10К обетки од бело злато Обновено
Црн Тахитски култивиран бисер и карат Т.В. Дијамант 10К обетки од бело злато

Покажете го вашиот стил кога ги носите овие божествени миабела црни тахитски култивирани обетки од бис�

DEN 0.67
Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечен цитрин КТ два дијамантски три камени Haloенски прстен за жени Хало Обновено
14К дво-тон злато и женски 30 Обновено
14К дво-тон злато и женски 30

14 K двотон злато машки и женски 30 "3,90мм, ланче со ланец на ланци со 100 мерачи и заклучување на јастог...

DEN 2.67
Miaенски Carat Carat T.G.W. Белата круша и октагон, создаден моисанит Стерлинг сребрен 2-камен прстен за ангажман Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Белата круша и октагон, создаден моисанит Стерлинг сребрен 2-камен прстен за ангажман

Bedazzle на гледачите со овој исклучителен Миабела Вајт го создадоа прстенот за ангажман со двокамен на Мои

DEN 4912.00
Оригинален гарнет 10kt бел златен прстен Обновено
Оригинален гарнет 10kt бел златен прстен

Овој прстен од бело злато од 10k T содржи еден седум милиметар од пет милиметар овален оригинален гарнетп�

DEN 3.33
Примарно злато Карат бело злато 6x овален аметист и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 6x овален аметист и дијамантски прстен

Овој прекрасен аметист и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за накит �

DEN 2.33
Дијамант акцент 10kt бело злато криви свадбен бенд Обновено
Дијамант акцент 10kt бело злато криви свадбен бенд

Овој стилски свадбен бенд на свадбениот бенд на миабела дијамант е еден единствен број Изработено во св

DEN 3040.00
Карат Т.Г.В. Танзанит и Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато овален ореол прстен Обновено
Карат Т.Г.В. Танзанит и Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато овален ореол прстен

Додадете го треперењето на очите со овој треперење Тангело Танзанит и дијамантски овален ореол прстен..

DEN 9600.00