Женски Фустан За Тело, Врзување Без Ракави Халтернек Без Грб Искинат Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека

Женски Фустан За Тело, Врзување Без Ракави Халтернек Без Грб Искинат Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека

DEN 287.52

Обновено

Достапно за нарачка

Женски Фустан За Боди, Вратоврска Без Ракави Без Грб Искинатиот Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека. Шармантниот и атрактивен стил фустан ве прави да се истакнете во толпата. Совршено за да ја покажете вашата женска страна!. Големина Шема. Големина (см). Сt Length : t96tt Bust : t70tпресврт : t64tt Hip : t86. Мt Length : t97tt Bust : t74ttwast : t68tt Hip : t90. Lt Length : t98tt Bust : t78ttwast : t72tt Hip : t94. XLt Length : t99tt Bust : t82ttwast : t76tt Hip : t98. 2 XLt Length : t100tt Bust : t86tпресврт : t80tt Hip : t102. Ttttt TT T T. Големина(инч). St Length : t37. 80 t Bust : t27. 56 пресврт : t25. 20 t Hip : t33. 86 . Мt Length : t38. 19 t Bust : t29. 13 пресврт : t26. 77 t Hip : t35. 43 . Lt Length : t38.58 t Bust : t30. 71 пресврт : t28. 35 t Hip : t37. 01 . XLt Length : t38. 98 t Bust : t32. 28 пресврт : t29. 92 t Hip : t38. 58 . 2 XLt Length : t39, 37 t Bust : t33, 86 пресврт : t31, 50 t Hip : t40. 16 . Спецификација. Име на предметот : бодикон фустан. Боја : црна, бела, зелена, розова, каки. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Материјал : спандекс. Ракав : без ракави. Шема : искинати. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : миди фустанот за жени е изработен од врвен спандекс материјал, одредена еластичност, мек и удобен за носење. Карактеристики : фустанот за тело за жени е без ракави, врзан халтернек, без грб, шлиц и искинат дизајн прави да изгледате шармантно и привлечно. Лесно Се Совпаѓа : миди фустанот без ракави за жени има едноставен дизајн, лесен за спарување со пар потпетици, накит и чанта за спојка, лесна облека. Прилики : миди летните фустани за жени се совршени за забава, клуб, состанок, бар, рејв, сценско шоу, коктел, социјални собири, одмор итн. Пакет : 1 парче миди фустан. Погоден за повеќето жени носат, тенок фит ќе ласка вашата фигура, супер шик.

Избор на клиент

Жени Обични Полу-Ракави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани Обновено
Жени Обични Полу-Ракави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани

Жени Обични ПолуРакави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани Карактеристики : Мод

DEN 1.33
Чуеов Женски Летни Фустани Крајбрежна Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Обновено
Чуеов Женски Летни Фустани Крајбрежна Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат

Женска Летна Приморска Мода Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракавкарактеристики : 1.Карак

DEN 2.33
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан Обновено
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан

Гроздобер Шуплив Модел На Чипка; детали За Пом пом на ракавите и дното на фустанот Гроздобер Шуплив Моде

DEN 3.00
Бешита Женски Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Секојдневен Лежерен Гроздобер Боемски Макси Фустан Обновено
Бешита Женски Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Секојдневен Лежерен Гроздобер Боемски Макси Фустан

Големина Табела : Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 41см / 16,14" Должина : 121см / 47,64" Големина : М Биста : 103см / 4

DEN 327.52
Жените Мода Обичен Цврст Ремен Фустан Џеб Лабава Без Грб Голем Замав Фустан Обновено
Жените Мода Обичен Цврст Ремен Фустан Џеб Лабава Без Грб Голем Замав Фустан

Ова зависи од други физички променливи, на пр.97"XXXL141844180cm / 70 ✿ЛЕСЕН НАТПРЕВАРБохо Летните Фустани За Жен�

DEN 2.33
Мишуовоти жени летен секојдневен одмор цветен шифон макси фустан без ракави два комплети фустан кардиган Обновено
Мишуовоти жени летен секојдневен одмор цветен шифон макси фустан без ракави два комплети фустан кардиган

80" должина (кардиган) : 117см / 46.80"Length(Cardigan) : 117cm / 46.31" Биста (Cardigan) : 108cm / 42 Погледнете ја табелата со голе�

DEN 319.68
Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL Обновено
Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

DEN 324.64
Дете Деца Бебе Девојки Плетен Џемпер Зимски Капчиња Фустан Со Пуловер Од Тул Обновено
Дете Деца Бебе Девојки Плетен Џемпер Зимски Капчиња Фустан Со Пуловер Од Тул

И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме да направиме п

DEN 169.28
Голем Фустан Женски Летен Фустан Со В-врат Печатен Фустан Со Кратки ракави Со Џебови Обновено
Голем Фустан Женски Летен Фустан Со В-врат Печатен Фустан Со Кратки ракави Со Џебови

Голем Фустан Женски Летен Фустан Со Вврат Печатен Фустан Со Кратки ракави Со Џебови Опис1 Материјал : ле�

DEN 2.00
Royallove Женски Пролет Лето Половината, V-вратот, Кратки ракави Секси Halter Ремен Фустани за жени  Обновено
Royallove Женски Пролет Лето Половината, V-вратот, Кратки ракави Секси Halter Ремен Фустани за жени 

Женски Пролетен Летен Струк, Вврат, Секси Фустан Со Ремени Со Кратки ракави Карактеристики : Увезено Пов

DEN 303.84
Женски Божиќен Фустан, Ремен За Прашка Божиќен Празничен Фустан, Снегулка Дедо Мраз Печати Фустан Од А-Линија Обновено