Жените Се Облекуваат Лето Дами Долг V Вратот Повик Тече Фустан Вестидос

Жените Се Облекуваат Лето Дами Долг V Вратот Повик Тече Фустан Вестидос

DEN 3.00

Обновено

Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 87см/34.25" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 59см/23.23" Должина : 89см/35.04" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 91см/35.83" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 90СМ/35.43" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 95см/37.40" рамо : 38см/14.96" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 91СМ/35.83" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 99см/38.98" рамо : 39см/15.35" ракав : 62см/24.41" должина : 92см/36.22" летни дами долг В врат секојдневен проточен фустанкарактеристики : карактеристики - фустани за жени / бохо фустани ЗА Жени / РЕТРО АЛИНСКИ ФУСТАНИ за ЖЕНИОВИЕ детали дизајни комбинација се многу погодни за да се облекувате или исклучувате; до одреден степен, оглавникот-вратот се комбинира со без Ракави ги модифицира рамото и рацете и повеќе ЖЕНСТВЕНИ ЧУВСТВАЗАБЕЛЕЖЕТЕ : Пред нарачката, Ве Молиме Внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме на сликите ,изберете Ја Големината според неа. Табелата со големини не е наша, НЕ КОРИСТЕТЕ ја !!!(Опис на производот#) Рачно/Машинско Перење, Не Избелувајовој Женски Фустан Со Боди Секогаш Може Да Создаде Разновиден Стил и Да се Прилагоди на Различни Температури и Секоја Сезона Пролет Лето Fall.Материјал : 95%Полиестер 5%Еластан, в врат, без ракави, цврста боја,, еластичен фустан во висок струк ли ја покажува вашата добра фигура.Лето Дами Долг V Вратот Повик Тече Облекувањематеријал : Полиестер, Spandex Color : како што покажува сликата, (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 35x30x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Полиестер. Ткаенина : висококвалитетна ткаенина, удобна и мека за носење. Дизајн : Цветни печати, v вратот, краток возбуда ракав, висок половината, завиткајте страна, Линија,пеперутка ракав, еластична половината. Повод : Погоден За одмор, викенд, состаноци, секојдневни излегувања и секојдневно носење. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини на сликата пред да нарачате.

Избор на клиент

Глонме Дами Против Вратот Обични Макси Фустани Хавајска Забава Летна Плажа Сарафан Со Кратки Ракави Празничен Долг Фустан Обновено
Бешита Женски Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Секојдневен Лежерен Гроздобер Боемски Макси Фустан Обновено
Бешита Женски Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Секојдневен Лежерен Гроздобер Боемски Макси Фустан

Големина Табела : Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 41см / 16,14" Должина : 121см / 47,64" Големина : М Биста : 103см / 4

DEN 327.52
Жените Мода Обичен Цврст Ремен Фустан Џеб Лабава Без Грб Голем Замав Фустан Обновено
Жените Мода Обичен Цврст Ремен Фустан Џеб Лабава Без Грб Голем Замав Фустан

Ова зависи од други физички променливи, на пр.97"XXXL141844180cm / 70 ✿ЛЕСЕН НАТПРЕВАРБохо Летните Фустани За Жен�

DEN 2.33
Муу Муу Плови Лабава Облека Обновено
Муу Муу Плови Лабава Облека

Муу Муус Муу муу се удобна алтернатива на фустаните или прашините за оние лица кои претпочитаат многу п�

DEN 327.52
Чуеов Женски Летни Фустани Крајбрежна Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Обновено
Чуеов Женски Летни Фустани Крајбрежна Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат

Женска Летна Приморска Мода Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракавкарактеристики : 1.Карак

DEN 2.33
вендунид фустани за жени Жени Плус Големина Ладно Рамо Пеперутка Ракав Чипка Фустан Обновено
вендунид фустани за жени Жени Плус Големина Ладно Рамо Пеперутка Ракав Чипка Фустан

6 " = Ракав = Должина : 79cm / 31 Големина : 2 XL = Биста : 104cm / 40.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешн�

DEN 1051.04
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан Обновено
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан

Гроздобер Шуплив Модел На Чипка; детали За Пом пом на ракавите и дното на фустанот Гроздобер Шуплив Моде

DEN 3.00
Honeeladyy Мода Секси Жени Круг Вратот Долг Ракав Цврсти Дами Тенок Долг Фустан Сино Сосема ново За Вас Фустани За Жени Обновено
Blu White Blu Women'sенски кариран фустан од полите Обновено
Blu White Blu Women'sенски кариран фустан од полите

Работата или на викендот се дава дополнителна додадена талент со нашиот плетен кариран фустан Различни

DEN 3.00
Женски Фустан За Тело, Врзување Без Ракави Халтернек Без Грб Искинат Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека Обновено
Женски Фустан За Тело, Врзување Без Ракави Халтернек Без Грб Искинат Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека

Женски Фустан За Боди, Вратоврска Без Ракави Без Грб Искинатиот Шлиц Летен Миди Фустан Клубска Облека...

DEN 287.52
- мини маичка фустан Обновено
- мини маичка фустан

И3 мини маичка фустан во истегнување дрес со раглан ракав и лого печатење на градите...

DEN 327.84
Дами Фустан Дозвола Мода Женски V-Вратот Ракав Лабава Фустан Чипка Pacthword Повик Бохемија Печатење Фустан Обновено
Дами Фустан Дозвола Мода Женски V-Вратот Ракав Лабава Фустан Чипка Pacthword Повик Бохемија Печатење Фустан

Симпатичниот преден плисиран дизајн ја зголемува осветленоста на целокупната форма ● НОСЕТЕ МЕСТО : Пр

DEN 383.84
Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Обновено
Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови

Големина : С Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33" Големина : М Биста : 95см / 37.40 "Должина : 139см / 54.72" Големина : �

DEN 0.67
Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL Обновено
Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

DEN 324.64