Женски Божиќен Фустан, Ремен За Прашка Божиќен Празничен Фустан, Снегулка Дедо Мраз Печати Фустан Од А-Линија

Женски Божиќен Фустан, Ремен За Прашка Божиќен Празничен Фустан, Снегулка Дедо Мраз Печати Фустан Од А-Линија

DEN 1.00

Обновено

Достапно за нарачка

Женски Божиќен Фустан, Божиќен Празничен Фустан Со Ремен За Прашка, Снегулка Дедо Мраз Печати Фустан Од А-Линија Спецификација : Материјал : Мешавина Од памук, 81% -90% Полиестергендер : Женски/Девојкакога : Божиќен Стил : секојдневен, моден ракав должина : долга јака : Замав Јака Дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување Или содржина на суво пакување : 1 х Женски Божиќ фустани : Може Да Има Отстапување Од 1-2 См Во Различни Големини, Позиции И Истегнувања На Ткаенината.Табелата со големини е само за повикување; она што ќе го добиете може малку да се разликува.Боите може да бидат посветли или потемни во зависност од мониторот на КОМПЈУТЕРОТ.Size Bust Sleeve Length S94cm/37.01"61cm/24.02"100cm/39.37"M100cm/39.37"62cm/24.41"101cm/39.76"L106cm/41.73"63cm/24.80"102cm/40.16"XL112cm/44.09"64cm/25.20"103cm/40.55"2 XL118cm/46.46"65cm/25.59"104cm/40.94"3 XL124cm/48.82"66cm/25.98"105cm/41.34"4 XL130cm/51.18"67cm/26.38"106cm/41.73"5 XL136cm/53.54"68cm/26.77"107cm/42.13" Size : SBust : 94cm/37.01"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 100cm/39.37"Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 101cm/39.76"Size : LBust : 106cm/41.73"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 102cm/40.16"Size : XLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 103cm/40.55"Size : 2 XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 104cm/40.94"Size : 3 XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 105cm/41.34"Size : 4 XLBust : 130cm/51.18"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 106cm/41.73"Size : 5 XLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 107cm/42.13" Табела Со Големини : Големина : С биста : 94см/37.01" Ракав : 61см/24.02" Должина : 100см/39.37"Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 62см/24.41" Должина : 101см/39.76"Големина : Л Биста : 106см/41.73" Ракав : 63см/24.80" Должина : 102см/40.16"големина : Xl биста : 112см/44.09" женски божиќен фустан, божиќен празничен фустан со ремен за прашка, фустан од дедо мраз од Снегулка.

Избор на клиент

- ЕМОР Женски Кадифе В-Вратот Свечена Коктел Партија Фустан Обновено
- ЕМОР Женски Кадифе В-Вратот Свечена Коктел Партија Фустан

Опис на производот Стил Нашиот VВрат / Висок Низок Раб / Отворен Преден / Завиткан Дизајн Со Појас / Мек К

DEN 457.44
Време и време на женско породилно поп -врвот Обновено
Време и време на женско породилно поп -врвот

Со деколте за лажичка, собрано половината и фрун, време и време на женското породилно, поппородилно, е ва

DEN 608.00
Женски Моден Обичен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Со Отворен Грб Обновено
Женски Моден Обичен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Со Отворен Грб

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 116см / 45.67 "Рамо : 63см / 24.80 " Ракав : 16см / 6.30" Должина : 106см

DEN 0.33
Мода Жените Лабава V-Вратот Цврст Ракав Памук И Лен Фустан Обновено
Мода Жените Лабава V-Вратот Цврст Ракав Памук И Лен Фустан

Модни Жени Лабава VВратот Солидна 3 / 4 Ракав Памук И Лен Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојд

DEN 430.24
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан Обновено
2 зајачиња Девојка Гроздобер Чипка Пом Пом Трим Роденденски Фустан

Гроздобер Шуплив Модел На Чипка; детали За Пом пом на ракавите и дното на фустанот Гроздобер Шуплив Моде

DEN 3.00
Женско Копче Надолу Памучен Ленен Фустан На Плажа Со Џебен Резервоар Кошула Среден Долг Фустан Лабав Сарафан Обновено
Женско Копче Надолу Памучен Ленен Фустан На Плажа Со Џебен Резервоар Кошула Среден Долг Фустан Лабав Сарафан

обични фустани за девојки женски џемпер фустан завој цевка чаден фустан возбуда лизгачки фустан мексик

DEN 324.64
Танцувањемангус Капчиња Фустани За Жени лкрочет Фустани За Жени Секси Жени Капчиња Фустани Обновено
Танцувањемангус Капчиња Фустани За Жени лкрочет Фустани За Жени Секси Жени Капчиња Фустани

Танцувањемангус Капчиња Фустани За Жени лкрочет Фустани За Жени Секси Жени Капчиња Фустани Машинско Пе

DEN 383.84