Лајашли Елегантен И Сјај Контрола На Работ

Лајашли Елегантен И Сјај Контрола На Работ

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

Создава максимално задржување за тврдоглави рабови.- Елементи : Дестилирана Вода, Гел Од Алое Вера, Гума За Џвакање Ксантам, Златен Корен, Пропандиол (Природен Навлажнувач), Про-Витамин Б5, Хидролизиран Растителен Протеин, Природен Шеќерен Полимер, Рицинусово масло, Мешавина Од Есенцијално/ Природно Масло За Мирис, Природни Конзерванси. Насоки : Нанесете мала количина на рабовите, измазнете со прстите и стилот по желба.- Препорака : за максимални резултати, по нанесувањето, малку врзете ги рабовите надолу со свилена/сатенска шамија 5-10 минути, а потоа извадете ја.Нанесете Го Еликсирот За Сува Коса Од Камилица На Лајашли и / Или Зајакнување На Еликсирот за Коса пред употреба. Создава максимално задржување за тврдоглави рабови.Елементи : Дестилирана Вода, Гел Од Алое Вера, Гума За Џвакање Ксантам, Златен Корен, Пропандиол(Природен Навлажнувач), Про-Витамин Б5, Хидролизиран Растителен Протеин, Природен Шеќерен Полимер, Рицинусово масло, Мешавина Од Есенцијално/ Природно Масло За Мирис, Природни Конзерванси. D.

Избор на клиент

Тело Лукс Задебелување Еликсир Од Џоико, 6. Оз Обновено
Тело Лукс Задебелување Еликсир Од Џоико, 6. Оз

Џоико Тело Луксузен Еликсир За Задебелување Користете Го Еликсирот За Задебелување На Телото На Џоико �

DEN 1.00
Калифорнија Бебе Смирувачки Желе Мус Коса Гел-2. Оз Обновено
Калифорнија Бебе Смирувачки Желе Мус Коса Гел-2. Оз

Вашето стилско малечко може да биде стилско во текот на денот со овој 2,9мл Калифорниски Гел За Коса За См

DEN 224.00
Gorilla Sport Snot Gel 270g - Гел Депортиво Моко де Горила Обновено
Gorilla Sport Snot Gel 270g - Гел Депортиво Моко де Горила

Ако сте спортист во потрага по гел за коса што е доволно силен за да ја задржите косата на место додека п�

DEN 535.84
Боја Вистинска Боја Нега Фирма Држете Стил Гел Обновено
Боја Вистинска Боја Нега Фирма Држете Стил Гел

Што е тоа : оваа разноврсна формула за Цврсто Држење гради волумен или создава стилови што се обликувани

DEN 135.52
Chopон Шип Продавница за пеколни гел фирма Држете гел за коса 3. Фл. Оз Обновено
Chopон Шип Продавница за пеколни гел фирма Држете гел за коса 3. Фл. Оз

Shop Shop Shop е култен британски берберница и машки бренд за чешлање кој ги спојува ретро стилот во 1950 тите и 1

DEN 3.00