Иглу IUF3WH 3. Ку. Фт. Исправен Замрзнувач Со Фиока За Извлекување

Иглу IUF3WH 3. Ку. Фт. Исправен Замрзнувач Со Фиока За Извлекување

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Иглу 3.0 Кубни. Фт. Исправениот Замрзнувач е совршено решение за максимално искористување на секој сантиметар од просторот за замрзнување. Овој простран замрзнувач има мал отпечаток додека обезбедува доволно простор за складирање пици, парчиња месо, сладолед и многу повеќе! Иглу Исправениот Замрзнувач има две вертикални полици за складирање со брзо замрзнување кои ви овозможуваат претходно да ја разладите или замрзнете храната во дел од времето што би било потребно во обичен замрзнувач. Замрзнувачот е подготвен да се користи во вашиот подрум или гаража, што го прави идеално купување за секој што бара дополнителна погодност. ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : 2 вертикалните полици за складирање со брзо замрзнување овозможуваат брза и лесна организација. ПРАКТИЧНА ФИОКА : фиоката за Складирање го олеснува поставувањето и складирањето помали предмети. ПРИЛАГОДЛИВИ СТАПАЛА за ИЗРАМНУВАЊЕ : Овозможува израмнување за да го одржува замрзнувачот стабилен. ОПСЕГ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ : -15°F МАКС (најстудено) до 7°F МИН (помалку ладно). БИРАЊЕ НА ТЕРМОСТАТОТ : бирање со Лесен пристап овозможува непречено прилагодување на температурата. ПРОСТРАНА : Обезбедување доволно простор за складирање пици, парчиња месо, сладолед и многу повеќе. Обезбеден е краток кабел за напојување за да се намали формата што резултира со ризик да се заплетка или да се сопне преку долг кабел. Подрум И Гаража Подготвени.

Избор на клиент

Аванти ЕРУ240П1Б Електричен Самостоен Опсег-Црна Обновено
Аванти ЕРУ240П1Б Електричен Самостоен Опсег-Црна

Заштедете простор во кујната со овој компактен, бел опсег Од Аванти Совршен компактен електричен опсег

DEN 13168.00
Широк Фрижидер Со Врвен Замрзнувач Со Градинарски Свежи Канти За Крцкање Обновено
Широк Фрижидер Со Врвен Замрзнувач Со Градинарски Свежи Канти За Крцкање

Овој 30инчен широк фрижидер amana® доаѓа Со Градина Контролирана Од влажност, Свежи Канти, Кои им помагаат �

DEN 2.00
Frigidaire FFRE4120SW 6. Ку. Фт. Слободен Стои Електричен Фен, бела боја, cf на капацитет, предно оптоварување, температури.Фригидер Обновено
Maytag МРТ118FFZ Cu. Фт. Нерѓосувачки Челик Врвот Замрзнувач Фрижидер Во Отпорен На Отпечатоци Обновено
Maytag МРТ118FFZ Cu. Фт. Нерѓосувачки Челик Врвот Замрзнувач Фрижидер Во Отпорен На Отпечатоци

Лесен за чистење отпорен на отпечатоци од нерѓосувачки челик надворешност МОЌНИОТ СТУД враќа се на уб�

DEN 3679.84