Crosswind HT All Season 275 65R 116T XL лесен камион гума се вклопува: 2015- Ford F- lariat,- Шевролет Silverado LT Trail Boss

Crosswind HT All Season 275 65R 116T XL лесен камион гума се вклопува: 2015- Ford F- lariat,- Шевролет Silverado LT Trail Boss

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Crosswind HT2 275/65 R18 116 T XLOVERVIEWTHE Crosswind HT2 е гума за сите сезони, дизајниран за употреба на SUV, пикап и комбиња кои се поддржани од гаранција за живот ограничен од 50.000 милји. Со шема на шара со пет редови и странични жлебови, HT2 обезбедува подобри реакции на влечење и управувач. Покрај тоа, HT2 е оптимизиран за мулти-површина. Наменето за употреба на SUV, пикап и комбиња. Поддржано од гаранција за живот ограничен на производителот од 50.000 милји. Моделот на шарите со пет редови го подобрува одговорот на управувачот и сувото ракување. Латералните жлебови евакуираат вода од стапало. Широките кружни жлебови обезбедуваат самоуверена влечење и стабилност на дождот и на влажните патишта. Големина : 275/65 R18. Опсег на оптоварување : XL. Производот може да варира од слика. Не е вклучено тркало/раб. FITS : 2019 RAM 1500 Tradesman 2004-14 Ford F-150 FX4 2020-21 RAM 1500 Special Service 2022-23 RAM 1500 Tradesman 2019-21 GMC Sierra 1500 AT4 2007-11 Toyota Tundra SR5 2021 Toyota Tundra Trd Off-Road Premium 2018 Toyota Tundra 1794 Edition 2020 Toyota Tundra TRD Off-Road 2018-22 Ford Expedition Max XLT 2019 Toyota Tundra Trd Pro 2014 Toyota Tundra 1794 Edition 2012-13 Toyota Tundra Base 2015-17 Toyota Tundra Trd Trd Pro 2006-08 Lincoln Mark Lt Base 2003-05 Lincoln Navigator Base 2016-17 Ford Expedition El XLT 2022-23 GMC Sierra 1500 AT4 X 2008-19 Toyota Sequoia SR5 2022 Jeep Wagoneer Series I 2013-14 Ford Expedition El King Ranch 2010 Ford Ford Expedition El Limited 2012 Ford Expedition El XL и повеќе-Додај додаток Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Избор на клиент

Мастеркрафт Курсер Потрага Плус Цела Сезона P245 50R 102V Патничка Гума Обновено
Мастеркрафт Курсер Потрага Плус Цела Сезона P245 50R 102V Патничка Гума

Mastercraft Courser Потрага Плус P245 / 50 R20 102voverviewt Потрагата На Курсорот Плус Од Mastercraft е одлична опција за Теренци

DEN 2126.88
Fullway HS Цела Сезона 255 30R 104v XL Патничка Гума Обновено
Fullway HS Цела Сезона 255 30R 104v XL Патничка Гума

Fullway HS266 255 / 30 R30 104v Xloverviewth HS266 ОД Fullway е гума за сите сезони која е наменета за употреба на Теренци и лесни к

DEN 2.67
Радијален автопат Savero HT LT235 75R 104 101R C лесен камион гума Обновено
Радијален автопат Savero HT LT235 75R 104 101R C лесен камион гума

GT Radial Savero HT2 LT235 / 75 R15 104 / 101 R Cover Viewgt Savero's Savero HT2 е гума за сите сезони, автопатска терен што е наменета за уп�

DEN 2.67
Зена Спорт на 275 65R Q гуми се вклопува: - Шевролет Silverado LT Trail Boss, - GMC Sierra AT4 Обновено
Зена Спорт на 275 65R Q гуми се вклопува: - Шевролет Silverado LT Trail Boss, - GMC Sierra AT4

Ограничена гаранција за лесни камиониОграничена гаранција Zenna Sport на 275 / 65 R18 123 Q Fits : 201619 Chevrolet Silverado 2500 HD LT

DEN 2.00
Делинте ПУСТИНСКА Бура 265 50Р 110В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Обновено
Делинте ПУСТИНСКА Бура 265 50Р 110В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 7438.88
Sentinel Scout HT 245 65R 107H SUV лесен камион цела сезонска автопатска теренска гума Обновено
Sentinel Scout HT 245 65R 107H SUV лесен камион цела сезонска автопатска теренска гума

Sentinel Scout HT 245 / 65 R17 107 H SUV SUV лесен камион цела сезона автопат терен гума 245 / 65 / 17 (само за гуми) Воведување на

DEN 0.33
Americus Sport HP 205 50R W Time Fits: 2017- Nissan Sentra SR Turbo, 2013- Nissan Sentra SR Обновено
Americus Sport HP 205 50R W Time Fits: 2017- Nissan Sentra SR Turbo, 2013- Nissan Sentra SR

Целосна линија на квалитетни инженерски радијали за лесен камион, турнеја, патнички, перформанси и спец

DEN 1.67
Брза Ecolander 285 70R S Tire Fits: 2015- RAM Rebel, - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392 Обновено
Брза Ecolander 285 70R S Tire Fits: 2015- RAM Rebel, - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392

Главна гаранција за лесни камиониОграничена гаранција Брза Ecolander LT285 / 70 R17 121 S Fits : 201820 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 20

DEN 1.33
Terra Raider M T Ku- Mud Terrain LT33X12.50R 114Q E лесен камион гума Обновено
Terra Raider M T Ku- Mud Terrain LT33X12.50R 114Q E лесен камион гума

Terra Raider M / T Ku255 LT33 X12.50 R20 114 Q Eover Viewterra Raider's M / T Ku255 е гума од кал терен што е дизајниран за употреба на џипови

DEN 1.33
Arroyo Eco Pro H T All Season 235 65R 110H XL лесен камион гума Обновено
Arroyo Eco Pro H T All Season 235 65R 110H XL лесен камион гума

Arroyo Eco Pro H / T 235 / 65 R18 110 H XLOVERVIEWA автопатска гума, Eco Pro HT од Arroyo е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV.

DEN 1888.00
Ланкастер Лс-М Т Кал ТЕРЕН ЛТ37Х13, 50Р 128к Ф Лесен Камион Гума Обновено
Ланкастер Лс-М Т Кал ТЕРЕН ЛТ37Х13, 50Р 128к Ф Лесен Камион Гума

ЛАНКАСТЕР ЛС67 М / Т ЛТ37Х13, 50Р22 128К ФОВЕРВИВЕ теренска гума, ЛС67 М / Т од Ланкастер е дизајниран за употреба

DEN 1.33