Уве Од Honeywell Livewire Запечатени Заштитни Очила Со Мат Црна Поликарбонатна Рамка И SCT-Низок IR Поликарбонат Увекстремен Плус Леќа Против Магла

Уве Од Honeywell Livewire Запечатени Заштитни Очила Со Мат Црна Поликарбонатна Рамка И SCT-Низок IR Поликарбонат Увекстремен

DEN 559.84

Обновено

Достапно за нарачка

Увекс Од Honeywell Livewire Запечатени Заштитни Очила заштитете ги очите во низа екстремни услови. Тие се направени со издржлив мат црн поликарбонат и имаат леќи против магла за јасен поглед. Страничните и горните отвори овозможуваат циркулација на воздухот, додека обложениот храм и подрамката од пена обезбедуваат удобност. Крцкавите слепоочници и прилагодливата лента за глава ги држат овие заштитни очила против магла цврсто на своето место. Увекс Од Honeywell Livewire Запечатени Заштитни Очила Со Мат Црна Поликарбонатна Рамка и SCT-Низок IR Поликарбонат Увекстремен Плус Објектив Против Магла : Вентилациони канали на врвот и на страните. Крцкави слепоочници и прилагодлива лента за глава за цврсто вклопување. Увекс заштитните очила се погодни за низа екстремни услови. Обложен храм и подрамка од пена за удобност.

Избор на клиент

Хауард Лејт Од Ханивел Влијание Спорт Засилување На Звукот Електронска Слушалка За Снимање, Вистинска Сина Боја Обновено
Ханивел Бионички Штит За Лице, Јасен Тврд Капут -A Обновено
Ханивел Бионички Штит За Лице, Јасен Тврд Капут -A

Honeywell Uvexéld Bionic® Facehields shell нуди вградена заштита на брадата и продолжено покривање на врвот на главата...

DEN 1.33