Кинетички мириси на песок, 8oz сина рури миризлива кинетички песок, за деца на возраст и нагоре

Кинетички мириси на песок, 8oz сина рури миризлива кинетички песок, за деца на возраст и нагоре

DEN 399.52

Обновено

Достапно за нарачка

Тече низ вашите раце и никогаш не се суши, за да можете да играте одново и одново. Кинетичкиот песок е направен од природен песок и е без пченица, глутен и казеин, што го прави безбеден за игра . Не за деца под 3 години . Измешајте заедно кинетички мириси на песок како тесто лудо, одете банани или пукна од лубеница (секоја продадена одделно) и создадете ги сите нови комбинации на мирис и бои! Скокајте го, измешајте го, исечете го или обликувајте го - креативните можности се бесконечни! Уникатната формула за кинетички песок го олеснува обликувањето и обликувањето на сè што можете да замислите.

Избор на клиент

Бидете добра компанија Kwiksand Refill Pack, црвено Обновено
Бидете добра компанија Kwiksand Refill Pack, црвено

Дали е поставена играта на вашето малечко Kwiksand што истекува на песок? Наместо да излезете и да купувате �

DEN 1.67
Амлоид - сет на плажа со форми за гнездење Обновено
Амлоид - сет на плажа со форми за гнездење

Сè што треба да изградите, копате и да изградите повторно може да се најде во овој сет на плажа од 14 парчи

DEN 1559.84
Кинетички мириси на песок, 8oz кисело зелено миризливо кинетички песок, за деца на возраст и нагоре Обновено
Кинетички мириси на песок, 8oz кисело зелено миризливо кинетички песок, за деца на возраст и нагоре

Заложбата за нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајни корисници Магичен течен песок : Почувс

DEN 399.52
Кинетички песок изненадување дивите критичари играат сет со складирање Обновено
Кинетички песок изненадување дивите критичари играат сет со складирање

ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење мали делови опфатени со посветеност на магистерската грижа за спин..

DEN 151.84