Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво-Мека Сина, Мултипак од 12

Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво-Мека Сина, Мултипак од 12

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Завиткајте се во удобност и луксуз со постојано популарни Едноставно Меки. Тежината, сјајот и сјајот На Едноставно Мека едноставно нема еднаква. Во плетена или капчиња, завесата На Едноставно Мека го прави вистинскиот избор за облека и фрла слично. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% акрилик. Putup : 6oz/170g, 315yd/288m. Мерач : 18sx24r = 4in/10cm на големина 8/5mm игли. Предложена големина на кука за капчиња : H8. Диелот : ние се обидуваме, но не сме секогаш во можност да одговараме на диелот. Грижа : машинско перење нежно, сува сува ниска. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Карон Едноставно Меки Цврсти Предиво-Мека Сина, Мултипак од 12.

Избор на клиент

Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво-Ирис, Мултипакет од 24 Обновено
Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво-Ирис, Мултипакет од 24

Завиткајте се во удобност и луксуз со постојано популарни Едноставно Меки Тежината, сјајот и сјајот На �

DEN 558.88
Карон едноставно меки бои предиво - океана, мултипак од 12 Обновено
Карон едноставно меки бои предиво - океана, мултипак од 12

Овие повеќебојни отпечатоци имаат изглед на рачно обоено предиво Користејќи ја специјалната обработка

DEN 1.00
Карон едноставно меки цврсти материи предиво 12 PK-црвено Обновено
Карон едноставно меки цврсти материи предиво 12 PK-црвено

Завиткајте се во удобност и луксуз со постојано популарно едноставно меко Тежината, сјајот и сјајот на �

DEN 0.33
Caron® Едноставно Soft® Speckle Средно Акрилно Предиво, Кармин 5oz 141g, Дворови Обновено
Caron® Едноставно Soft® Speckle Средно Акрилно Предиво, Кармин 5oz 141g, Дворови

Веселите дамки со совршено измешана боја додаваат живост на секој проект, како што плетете или капчиња �

DEN 1.00
Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво 24 Пк-Лубеница Обновено
Карон Едноставно Меки Цврсти Материи Предиво 24 Пк-Лубеница

Тежината, сјајот и сјајот На Едноставно Меко во плетено или капчиња го прават вистинскиот избор за обле�

DEN 558.88
Карон Една Фунта Предиво-Црвено, Мултипакување од 12 Обновено
Карон Една Фунта Предиво-Црвено, Мултипакување од 12

Совршено предиво со средна тежина за сите ваши проекти за плетење и капчиња! Тежина категорија : 4...

DEN 143.84
Caron® Едноставно Soft® Speckle Средно Акрилно Предиво, Школка 5oz 141g, Дворови Обновено
Caron® Едноставно Soft® Speckle Средно Акрилно Предиво, Школка 5oz 141g, Дворови

Веселите дамки со совршено измешана боја додаваат живост на секој проект, како што плетете или капчиња �

DEN 285.12
Карон едноставно меко предиво - диња Обновено
Карон едноставно меко предиво - диња

100% Acrylicmachine што може да се пее и тежината на Dryablenet = 6oz / 170g315 yardsno боја лотмедиум тежина #4knit мерач = 4 "x 4 " ква�

DEN 202.08
Карон Средно Акрилно Сиво Предиво, јд Обновено
Карон Средно Акрилно Сиво Предиво, јд

Кога станува збор за вредноста, ништо не ја надминува Карон Една Фунта! Ова предиво со најлоша тежина е д

DEN 2.00
Карон Една Фунта Предиво-Виолетова, Мултипакет од 12 Обновено
Карон Една Фунта Предиво-Виолетова, Мултипакет од 12

Совршено предиво со средна тежина за сите ваши проекти за плетење и капчиња! Тежина категорија : 4 Содржи

DEN 542.88
Карон Една Фунта Предиво-Кели Грин, Мултипак од 12 Обновено
Карон Една Фунта Предиво-Кели Грин, Мултипак од 12

Совршено предиво со средна тежина за сите ваши проекти за плетење и капчиња! Тежина категорија : 4...

DEN 558.88