Сурија Традиционална Амели 7'10 10'2 Површина Килими Во Светло Сива АМЛ2378-710102

Сурија Традиционална Амели 7'10 10'2 Површина Килими Во Светло Сива АМЛ2378-710102

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Памук, Шенил-Полиестер Во Турција и Има Низок Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција.Карактеристики колекција : Амелиематеријал : Памук, Шенил Полиестер Големина На Производот : 7'10" х 10'2"Форма : Правоаголник Конструкција : Машина Ткаени Висина : 0.02 Направени Во Турција Сурија Амели Памук и Полиестер 7'10" х 10 ' 2 " Површина КИЛИМИ АМЛ2378-710102.

Избор на клиент

Нурисон Традиционален Дом Персиски Беж 9'10 13'6 Област Килим Обновено
Нурисон Традиционален Дом Персиски Беж 9'10 13'6 Област Килим

Традиционалната Домашна Колекција е совршено спарување на стил на килим инспириран од гроздобер и инов

DEN 2.33
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Тиркизно Сини Модерни Килими, 8' 12' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Тиркизно Сини Модерни Килими, 8' 12'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.33
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Крпеница Жолта Преодна Површина Килими, 5 ' Плоштад Обновено
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Крпеница Жолта Преодна Површина Килими, 5 ' Плоштад

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1544.80
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Југозападна Портокалова Земја Област Килими, 7 ' Плоштад Обновено
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Југозападна Портокалова Земја Област Килими, 7 ' Плоштад

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1457.92
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентално Жолта Традиционална Област Килими, 4 ' Круг Обновено
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентално Жолта Традиционална Област Килими, 4 ' Круг

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2.67
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8' Обновено
Никол Кертис Машина Перат Серија Геометриски Мока 6' 9' Површина Килим Обновено
Никол Кертис Машина Перат Серија Геометриски Мока 6' 9' Површина Килим

"Верувам дека секоја куќа има своја приказна, време е да ја напишете вашата со оваа безвременска колекци

DEN 1919.84
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Зелени Килими Од Традиционална Област, 5'8' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Зелени Килими Од Традиционална Област, 5'8'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 3.00
Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Розова Традиционална Област Килими, 8 ' Круг Обновено
Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Розова Традиционална Област Килими, 8 ' Круг

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2.33
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 8' 10' Обновено
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 8' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2213.76
Ахгли Компанија Затворен Круг Кариран Жолт Модерен Простор Килими, 3 ' Круг Обновено
Ахгли Компанија Затворен Круг Кариран Жолт Модерен Простор Килими, 3 ' Круг

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1229.60