Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Розова Традиционална Област Килими, 8 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Персиски Розова Традиционална Област Килими, 8 ' Круг

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Избор на клиент

Нурисон Гроздобер Насловна Боемска Слонова Коска 5' 7 ' Површина Килим Обновено
Нурисон Гроздобер Насловна Боемска Слонова Коска 5' 7 ' Површина Килим

Класичниот стил е доведен до модерното време со Гроздобер Домашна Колекција Безвременските персиски и

DEN 959.84
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Цврсти Жолти Модерни Килими, 2 '3' Обновено
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Цврсти Жолти Модерни Килими, 2 '3'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1436.64
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 5 ' Плоштад Обновено
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 5 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2213.76
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Југозападен Тиркизно Сина Земја Област Килими, 6'9' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Југозападен Тиркизно Сина Земја Област Килими, 6'9'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.33
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Боемски Килими, 8' 12' Обновено
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Боемски Килими, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2876.64
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Геометриски Сиви Традиционални Теписи, 5'7' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Геометриски Сиви Традиционални Теписи, 5'7'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.67
8' 11 ' Килим Свила Сива Модерна Рачно Ткаени Скандинавски Цврст Голем Тепих Обновено
8' 11 ' Килим Свила Сива Модерна Рачно Ткаени Скандинавски Цврст Голем Тепих

Рачно Ткаени, Изработени Од Вискоза (Вискозета) Рачно изработен, Разбој Со Јазли, Многу Издржлив Килим,

DEN 3660.48
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Зелени Килими Од Традиционална Област, 5'8' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Зелени Килими Од Традиционална Област, 5'8'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 3.00
Дворот Нурисон Затворен Надворешен Килим Од Слонова Коска Сина 6' Тркалезна Површина Обновено
Дворот Нурисон Затворен Надворешен Килим Од Слонова Коска Сина 6' Тркалезна Површина

Поставете топол и релаксирачки тон со Колекцијата На Дворот Овие елегантно недооценени теписи на отвор

DEN 611.04
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8' Обновено