Елегантна Колекција На Удобност Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Софа Руби

Елегантна Колекција На Удобност Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Софа Руби

DEN 1119.84

Обновено

Достапно за нарачка

Оваа прекрасна покривка за мебел е 95% полиестер, а 5% Спандекс Се Протега до 30%, Нов и Подобрен. Неверојатно е лесно да се постави и ќе направи вашата соба да изгледа елегантно. Џерси плете покритие feautres еластичен, мек и удобен материјал. Машина За Перење Елегантна Удобност Колекција Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Троседот Рубин.

Избор на клиент

Реверзибилен Заштитник За Мебел За Покривање Анти-Лизгачки Водоотпорен Широк Еластичен Големина На Седиштето, Темносина Обновено
Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Кадифен Дамаск Фрли Софа Лизгање, Руменило Обновено
Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Кадифен Дамаск Фрли Софа Лизгање, Руменило

Кадифеното фрлање Од Дамаск е меко и има дамаска шема која додава текстура и димензија Не само што го шт�

DEN 608.00