Декмод 49 31 Златен Метален Четириаголник Дизајн Геометриска Конзола Маса Со Огледало Стакло Врвот, 1-Парче

Декмод 49 31 Златен Метален Четириаголник Дизајн Геометриска Конзола Маса Со Огледало Стакло Врвот, 1-Парче

DEN 8020.32

Обновено

Достапно за нарачка

Декмод 49" х 31 " Златен Метален Четириаголник Дизајн Геометриска Конзола Маса Со Огледало Стакло Врвот, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Донесете завршен допир во вашиот дом со привлечна жалба со оваа маса за конзоли. Цврста и долготрајна конструкција за долгогодишно уживање. Дајте му на вашиот дом луксузно чувство со овој прекрасен златен метал со стаклена горна странична маса што ќе комплиментира друг елегантен метален мебел и задебелена позадина во боја. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Потребно е некое собрание. Максималната граница на тежина е 100 килограми. Ова е единствена маса за влез во златна боја. Глам стил. Препуштете се на гламурозниот луксуз на кадифни текстури, блескави детали и елегантни завршетоци за да го подигнете вашиот дом и да додадете софистициран талент. Стаклената површина е поддржана од цилиндрична железна основа со дизајн на решетки. Масата за метална и стаклена конзола прикажува метална бакарна завршница создавајќи неверојатен потресен изглед, што се постигнува преку сложено поставување на тенки снегулки од фолија. Масата за метална златна конзола има стаклена површина од правоаголник со метална конструкција од четириаголник во рамка со отворен стил. Табелата на конзолата е со димензии 49 L x 17w x 31 H инчи и тежи 37,4 фунти. Правоаголна златна маса има јасен стаклен врв и структура на основата на четириаголникот. Избришете ја со сува крпа. Златната гламурозна странична маса има отворена конструкција изработена од заварен метал и безбедно прикачен проѕирен стаклен врв. Глам стил. Декмод 49" х 31 " Златен Метал Четириаголник Дизајн Геометриска Конзола Маса Со Огледало Стакло Врвот, 1-Парче прави совршен додаток на секој дом.

Избор на клиент

Дома Занает Дрво Конзола Троседот Маса, Црна Обновено
Дома Занает Дрво Конзола Троседот Маса, Црна

Практично и практично, Оваа Маса За Софа Со Црна Домашна Занаетчиска Конзола има повеќе полици за склад�

DEN 3375.84
Акцент Табела, Конзола, Влез, Тесен, Тросед, Фиока За Складирање, Дневна Соба, Спална Соба, Метал, Ламинат, Црна, Современа, Обновено
Ниа Конзола Маса Поцрнети Бронза Црно Зрно Обновено
Ниа Конзола Маса Поцрнети Бронза Црно Зрно

Оваа маса за конзоли е изградена за алатка и дизајн, со трендовски врв со изглед на дрво со 40 фунти...

DEN 2.00
Погодност Концепти Нортфилд Огледува Конзола Маса, Бела Обновено
Погодност Концепти Нортфилд Огледува Конзола Маса, Бела

Додадете блескав допир во вашиот дом Со Табелата За Конзоли Со Огледало Во Нортфилд со Практични Концеп

DEN 3.00
Октавија Глам 2-Ниво Конзола Маса, Беж Злато Обновено
Октавија Глам 2-Ниво Конзола Маса, Беж Злато

Сафавиех Октавија Конзола Маса Мулти / Злато парче модерна скулптура самостојно, Оваа Шик Маса За Конз�

DEN 2.67
Погодност Концепти Њупорт Линда Конзола Маса Обновено
Погодност Концепти Њупорт Линда Конзола Маса

Идеален за мали простори; Табелата За Конзоли Во Њупорт Линда по Практични Концепти ќе заземе минимални

DEN 1279.84
Погодност Концепти Њупорт Хари Конзола Маса, Еспресо Обновено
Погодност Концепти Њупорт Хари Конзола Маса, Еспресо

Додадете современ стил на вашиот влез или ходник Со Фиоката Њупорт 1 Табела За Конзоли Хари со Полици по

DEN 1.33
Саудер Харви Парк Конзола Маса, Црна Завршница Обновено
Саудер Харви Парк Конзола Маса, Црна Завршница

Желба нов допир на стил за вас дома? Ажурирајте го вашиот дом со модерен дизајн на оваа маса за метална и

DEN 3.00
Сафавиех Класична Маса За Железна Конзола, Темно Античко Сребро Обновено
Сафавиех Класична Маса За Железна Конзола, Темно Античко Сребро

Safavieh Класичен Железо Конзола Маса Злато Индустриски Шик Класичен Железо Конзола Маса осветлува влез са

DEN 1178.24
Три Фиоки Дрвени Кабинет Со Огледува Облоги И Фау Кристално Вметнување, Јасно-Салторо Шерпи Обновено
Три Фиоки Дрвени Кабинет Со Огледува Облоги И Фау Кристално Вметнување, Јасно-Салторо Шерпи

Три Фиоки Дрвен Кабинет Со Огледувани Облоги и Вметнување На Вештачки Кристали, Јасен Салторо Шерпи Си�

DEN 2079.84
Погодност Концепти Градски Плоштад Современа Конзолна Маса Со Фиока, Еспресо Обновено
Погодност Концепти Градски Плоштад Современа Конзолна Маса Со Фиока, Еспресо

Додадете малку модерен талент во секоја просторија во вашиот дом Со Табелата За Конзоли За Фиоки На Гра�

DEN 2.33
Алатер Мебел Бетел Багрем Дрво 52 W Конзола, Природни Обновено
Алатер Мебел Бетел Багрем Дрво 52 W Конзола, Природни

Организирајте го вашиот влез, кал или простор за живеење со оваа прекрасна конзола од дрво од багрем...

DEN 2.00
Пуласки Мебел Потресени Дрво Конзола Маса, Природни Обновено
Пуласки Мебел Потресени Дрво Конзола Маса, Природни

Сите набавки на мебел се конечни Ако мебелот пристигне оштетен или е неисправен ве молиме јавете се за п

DEN 1760.00
Меѓународни Концепти Маса За Конзола За Шејкер За Дрво, Недовршена Обновено
Меѓународни Концепти Маса За Конзола За Шејкер За Дрво, Недовршена

Минималистичкиот дизајн на Масата За Софа Дариен Шејкер овозможува да се вклопи во секоја просторија и�

DEN 1.67
Преодна Дрвена Троседна Маса Со Страничен Дизајн И Две Полици, Темно Кафеава-Салторо Шерпи Обновено
Преодна Дрвена Троседна Маса Со Страничен Дизајн И Две Полици, Темно Кафеава-Салторо Шерпи

Преодна Дрвена Троседна Маса Со Страничен Дизајн И Две Полици, Темно КафеаваСалторо Шерпи оваа маса за �

DEN 1.00
Современа Бела Конзола Обновено
Современа Бела Конзола

Оваа современа конзола е дизајнирана да се вгнезди цврсто помеѓу координативните лежалки за да обезбед

DEN 1.33
Подметач 47 14 2-Фиока Современа Маса За Конзола Од Дрво Во Бело Обновено
Подметач 47 14 2-Фиока Современа Маса За Конзола Од Дрво Во Бело

Изградена од цврсто дрво од манго за еколошки допир до вашиот дом, оваа современа маса за конзоли дава в�

DEN 2.00
Маса За Конзола Од Борово Дрво Со Фиоки И Долна Полица За Влез Во Ходникот Лесно Склопување Долга Троседна Маса Обновено
Маса За Конзола Од Борово Дрво Со Фиоки И Долна Полица За Влез Во Ходникот Лесно Склопување Долга Троседна Маса

Севкупна Димензија : 63"L x 15"W x 30" H БЕЛЕШКИ : Вистинската боја може да се разликува од овие слики со реални с

DEN 1919.84
Декмод Сребрена Современа Правоаголна Метална Конзолна Маса Со Скулптура Од Зелени Лисја, 44 W 30 H Обновено
Декмод Сребрена Современа Правоаголна Метална Конзолна Маса Со Скулптура Од Зелени Лисја, 44 W 30 H

Декмод 44" х 30" Табела За Конзола Од Сребрен Метален Лист Со Огледален Стаклен Врв, 1 Парче е уникатен дода�

DEN 1919.84
Дома Мебел Волстрит Фоаје Маса Во Хром И Еспресо Заврши Обновено
Дома Мебел Волстрит Фоаје Маса Во Хром И Еспресо Заврши

Што е кул? Кул е вистински стил, а не бледнее модата Кул е функција, а не украси Со Новиот Ѕид Св...

DEN 3519.84
Арт Деко Метал Месинг И Злато Заврши Конзола Маса Обновено
Арт Деко Метал Месинг И Злато Заврши Конзола Маса

Опис На Производот Комбинацијата на модерен талент со дизајн на допир од средината на векот ќе ја напра

DEN 8020.32