Фуле Палец Форма Самолепливи Куки Мултифункционален Ѕид Силикон Без Траги

Фуле Палец Форма Самолепливи Куки Мултифункционален Ѕид Силикон Без Траги

DEN 223.68

Обновено

Достапно за нарачка

*Материјал : куката за палецот е изработена од висококвалитетен еколошки пвц материјал, кој е леплив, нема потреба да дупчите дупки во ѕидот за да го зголемите просторот за складирање, а режимот на виси може да се промени според вашите желби.* Инсталација : лесна технологија За лупење и стап, не е потребно дупчење, само излупете го филмот и залепете го на мазниот ѕид, а потоа притиснете неколку секунди за да се инсталира лесно и брзо .*Дизајн на форма : Без остри рабови, нема да ви ги изгребат рацете, забавна форма на палецот, ќе ви дадат палец во која било насока.* Апликации : оваа кука за палецот може да се користи како клип за управување со кабел, држач за кујнски гаџети, држач за четки за заби во бањата, држач за канцелариско пенкало, држач за цвеќиња на растенија итн. за погодност во бања, кујна, дневна соба или канцеларија.Спецификации : Материјал : Pvccolor : Mix Size : 3x2, 3cm (1.18x0, 91n)Максимална Тежинаt2kg (Не Е Премногу Тежок)Вклучен Пакет : 20 x Куки За Палецот Материјал : куката за палецот е изработена од висококвалитетен еколошки пвц материјал, кој е леплив, нема потреба да дупчите дупки во ѕидот за да го зголемите просторот за складирање, а режимот на виси може да се промени според вашите желби. Инсталација : лесна технологија За лупење и стап, не е потребно дупчење, само излупете го филмот и залепете го на мазниот ѕид, а потоа притиснете неколку секунди за да се инсталира лесно и брзо. Дизајн на форма : Без остри рабови, нема да ви ги изгребат рацете, забавна форма на палецот, ќе ви дадат палец во која било насока. Апликации : оваа кука за палецот може да се користи како клип за управување со кабел, држач за кујнски гаџети, држач за четки за заби во бањата, држач за канцелариско пенкало, држач за цвеќиња на растенија итн. за погодност во бања, кујна, дневна соба или канцеларија. Спецификации : Материјал : Pvccolor : Mix Size : 3x2, 3cm (1.18x0, 91n)Максимална Тежина.

Избор на клиент

Команда Сорта Пакет, Јасно, Слика Виси Ленти, Жица Куки И Ѕид Куки, Комплет Обновено
Команда Сорта Пакет, Јасно, Слика Виси Ленти, Жица Куки И Ѕид Куки, Комплет

Украсете Со Командната Слика Висечки Ленти и закачете ги омилените венци во затворени простории или вр�

DEN 197.12
Леплива Назад Прицврстувач Монети, Бела, Се Тркалаат Обновено
Леплива Назад Прицврстувач Монети, Бела, Се Тркалаат

Лепливите Јамки за Монети Се одлични за употреба на мазни површини и можат да се користат во затворени п

DEN 245.12
Герсон Метал Акантус Монограмабилен Ѕид Кука Обновено
Герсон Метал Акантус Монограмабилен Ѕид Кука

Нашата Монограмабилна Кука За Ѕид Од Лисја Од Акантус е совршена големина за кал, кујни, бањи, каде и Да и

DEN 1.33
Ѕидни Закачалки, Сигурни Издржливи Куки За Бања Smallономски Дизајн Мал Компактен За Тоалет За Внатрешни Работи За Дома Обновено
Декмодира Современ Шик Алуминиум И Манго Двострана Ѕидна Кука, Кафеава Обновено
Декмодира Современ Шик Алуминиум И Манго Двострана Ѕидна Кука, Кафеава

6" х 4" Модерни Рефлексии дрвена алуминиумска ѕидна кука, табла изработена од дрво од манго со природна за

DEN 255.84
Дневна Соба Самолепливи Ѕид Виси Кука Решетката со Закачалка Куки Обновено
Дневна Соба Самолепливи Ѕид Виси Кука Решетката со Закачалка Куки

Опис Оваа решетка за кука за лепило за ѕид ќе ги задоволи вашите потреби во дневната соба, бањата, кујнат

DEN 1.33
Кингстон Месинг БА3967АБ Реставрација Наметка Кука, Антички Месинг Обновено
Кингстон Месинг БА3967АБ Реставрација Наметка Кука, Антички Месинг

Куката за наметка за Реставрација помага да се отстрани вашата бања со обезбедување дополнителен прост

DEN 207.68
Бредли 9314 - Брејд Единечна Наметка Кука Обновено
Бредли 9314 - Брејд Единечна Наметка Кука

Бредли 9314000000 Карактеристики : Изграден Од нерѓосувачки челик за издржливост покриен под 1 година ограни

DEN 0.33
4 6 8 10 Риба Куки Висока Јачина Куки Риболов Куки Луја Кука Три Сидро Кука Морски Риболов Риболов Опрема 6 Обновено
4 6 8 10 Риба Куки Висока Јачина Куки Риболов Куки Луја Кука Три Сидро Кука Морски Риболов Риболов Опрема 6

Кука Големина : 4 / 6 / 8 / 10# Име На Производот : Куки За Риби Тип : кука Тип кука : Чудак кука 100% Сосема Нов И Ви

DEN 160.00
Uxcell Конец Подигнување Орев Орев Женски Јамка Држач Кука Прстен 15кг Оптоварување Сребрен Тон Во Собата Обновено
Uxcell Конец Подигнување Орев Орев Женски Јамка Држач Кука Прстен 15кг Оптоварување Сребрен Тон Во Собата

Заеднички хардвер за закачување работи како светилки за приврзоци, лустери, саксии, ѕвончиња од ветер, к

DEN 239.84
Стакло Морон Ѕид Закачалка Влошки Јасно Завртка Куки Вшмукување Чаша Држач Обновено
Стакло Морон Ѕид Закачалка Влошки Јасно Завртка Куки Вшмукување Чаша Држач

Карактеристики : *Изработени од пвц пластика Покрај тоа, без мирис и еколошки овој производ може повторн

DEN 135.84
Команда Фрижидер Клипови, Јасно, Клипови, Ленти Пакет Обновено
Команда Фрижидер Клипови, Јасно, Клипови, Ленти Пакет

Не сте сигурни кој команден производ е соодветен за вашиот проект? КЛИКНЕТЕ ТУКА за да ви помогнеме да и�

DEN 293.76
Тест Кука, Тест Кука Клип Трајни За Работникот За Дома Жолта Обновено
Тест Кука, Тест Кука Клип Трајни За Работникот За Дома Жолта

Тест Кука, Тест Кука Клип Издржлив За Работник За Дома Жолто Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За

DEN 175.84
Фримен ПСТХ 1 Пневматска Алатка Кука за 1 4 Индустриски Фитинзи Обновено
Фримен ПСТХ 1 Пневматска Алатка Кука за 1 4 Индустриски Фитинзи

Ослободете ги рацете и спречете оштетување на алатот Со Фримен PSTH1 1" Алуминиумска Пневматска Кука За Ал�

DEN 3.00