WhizMa 26W 30 L Бургундија Соба Затемнување Кујна Завеси Затемнување Топлинска Изолација Кратко Ниво Завеси За Дневна Соба Спална Соба, Панели

WhizMa 26W 30 L Бургундија Соба Затемнување Кујна Завеси Затемнување Топлинска Изолација Кратко Ниво Завеси За Дневна Соба Спална

DEN 639.20

Обновено

Достапно за нарачка

ТЕРМОИЗОЛИРАНИ ЗАВЕСИ за ЗАТЕМНУВАЊЕ 2 Панеливизмакс бургундска завеса за затемнување се совршен додаток за убаво врамување на вашите прозорци. Завеси со половина прозорец за бања намалете дел од светлината однадвор и заштитете ја приватноста. Завесите за затемнување на просторијата се погодни за прозорци во кујни, подруми, спални соби, бањи, дневни соби итн. Заштитете ја вашата приватност : кујнските завеси за Затемнување усвојуваат трослојни текстилни начини, намалувајќи ја светлината од горниот дел на прозорецот, обезбедувајќи одредена приватност и заштитувајќи вреден мебел и ткаенина од изложување на сонце. Еко пријателски : Завесите за затемнување На Просторијата се направени од микрофибер со ултра мека и висока густина, кој е издржлив и долготраен, без грд мирис,еколошки и безбеден за вас и вашите најблиски. Стандардни конструкции : Два панели по пакет, џеб од прачка од 2 инчи одговара на различни стандардни или украсни шипки/столбови за завеси, што се перат во машина во ладна вода, се сушат,нежен циклус, не избелуваат. Заштедете ги парите : завесите со половина прозорец со Термичко затемнување се софистицирани и дизајнирани да бидат енергетски ефикасни уреди, да функционираат на повисоко ниво и да ви помогнат да заштедите уште повеќе на вашата сметка за електрична енергија. Повеќе Опции За Вашите Потреби : ќе имате повеќе избори во големина, вклучувајќи 26" x24", 26" x30", 26" x36", 26" x45 " затемнување кујнски завеси итн.

Избор на клиент

Панел За Градиент Проѕирна Завеса За Прозорци Внатрешни Завеси За Громови Во Боја На Почва Завеси За Спална Соба Обновено
Не. Мариела Цветни Трим Полу Чиста Прачка Џеб Кујна Завеса Во Собата 58 24 Во Бело Обновено
Не. Мариела Цветни Трим Полу Чиста Прачка Џеб Кујна Завеса Во Собата 58 24 Во Бело

Уживајте во класичната елеганција Со Број 918 Мариела Кујна Завеса Валанс и Нивоа Поставени во бело...

DEN 223.84
Хододо Прозорец Вафли Ткаат Ниво Затемнување Кујна Прачка Џеб Наслов Кратки Завеси Обновено
Хододо Прозорец Вафли Ткаат Ниво Затемнување Кујна Прачка Џеб Наслов Кратки Завеси

Опис : 5 бои за вашиот избор; 52"18" / 52"24" / 52"30" / WH; До 3" Прачка Џеб Наслов за секој панел, одговара за речиси 90%

DEN 255.84
Панел За Третмани Во Боја На Почва Бела Внатрешна Шипка Проѕирна Горна Дупчица Ленена Текстура Дневна Соба Завеси Бела W: 39 Обновено
Светло Сива Везена Проѕирна Завеса На Прозорецот пар в Вратоврски, 38х63, Селена Обновено
Светло Сива Везена Проѕирна Завеса На Прозорецот пар в Вратоврски, 38х63, Селена

Подигнете го вашиот декор со Шик И стилски Селена Чиста Колекција Од Креативни Домашни Идеи...

DEN 526.08
Чиста Громета Завеса Панели Обновено
Чиста Громета Завеса Панели

Донесете елеганција и класа во секоја просторија со оваа светлина што ги филтрира воилните проегирни з�

DEN 2.33
Лунси Модерна Чипка Полите Римски Краток Прозорец Завеса За Кафе Кујна Кабинет Домашен Декор Бела 74Х61 Обновено
Лунси Модерна Чипка Полите Римски Краток Прозорец Завеса За Кафе Кујна Кабинет Домашен Декор Бела 74Х61

Опис : Тип на ставка : Завеса Боја : бела, беж, сина, црна Спецификација : 74 61 см, 130 41 см Занает : искривувањ

DEN 2.00
Домашна Суштинаeryвори Цврст Смачкан Панел За Прозорци Обновено
Домашна Суштинаeryвори Цврст Смачкан Панел За Прозорци

Додадете свеж современ стил во вашиот дом Со Домашна Суштинаeryвори Солидна Смачкана Прозорец Панел пар.

DEN 895.84
Ахим Брза Храна Украсени Ниво И Замав Прозорец Завеса Во Собата Обновено
Ахим Брза Храна Украсени Ниво И Замав Прозорец Завеса Во Собата

Направете секој ден враќање во четвртокот во вашата кујна Со Ахим Брза Храна Украсени Ниво И Замав Проз�

DEN 1.67
Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спална Соба Топлинска Изолација Громет Соба Затемнување Драперии Панел Обновено
Челзи Црна Бели Ткаенина Прозорец Завеса Обновено
Челзи Црна Бели Ткаенина Прозорец Завеса

Црна / Бела 100% полиестерска ткаенина прозорец завеса со две вратоврска грб, големина 54 "x34" Без разлика да

DEN 2.00