LOloi II Layla lay- печатено природно зачинско подрачје килим 7'-6 9'-6

LOloi II Layla lay- печатено природно зачинско подрачје килим 7'-6 9'-6

DEN 4207.68

Обновено

Достапно за нарачка

Колекцијата Лејла е традиционална и безвременска, со убав дизајн на живеење што го доловува духот на килим од стариот свет. Овој традиционален килим со моќност е направен во Кина со 100% полиестер со класична и софистицирана палета на бои и суптилна патина. LOLOI II Layla Печатена ориентална традиционална област килим, беж, 90 "x 114" : направено од 100% полиестер. Традиционален дизајн. Моќта се наomираше. Упатства за нега : Исчистете ги излевање веднаш со размачкана со чист сунѓер или крпа. Препорачано е професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на издржливоста. За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо движење напред и назад. Лолои е наградувана компанија која може да се пофали со престижни награди, како што се „Најдобар производител на килими на годината“. Познати по иновации, тие напредуваа во индустријата за килими со најновите текстури, тренд дизајни и комбинации на бои.

Избор на клиент

Едноставно, килим со цветни цвеќиња од цветна моќност, 3 '5' Обновено
Едноставно, килим со цветни цвеќиња од цветна моќност, 3 '5'

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 3 'x 5' Темно кобалт сино цветно печатење пролет Chenille килим од н�

DEN 0.33
- Голем судски тркач на Бостон Селтикс 29,5x54 Обновено
- Голем судски тркач на Бостон Селтикс 29,5x54

Поддржете го вашиот омилен тим во НБА со овие големи тркачи во форма на кошаркарски терен со решенија за

DEN 6843.04
Уметнички ткајачи Хуан изгори портокалова морнарица ft. In. Ft. In. Обновено
Уметнички ткајачи Хуан изгори портокалова морнарица ft. In. Ft. In.

Колекцијата Хуан прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со з

DEN 2.33
Копчиња за печатена област Мохавк Прецизност, Бохо Гарден, Мулти, 8 '10' Обновено
Копчиња за печатена област Мохавк Прецизност, Бохо Гарден, Мулти, 8 '10'

Направете ги сите ваши рустични бохо соништа да се остварат со призматичниот килим во областа Бохо Гард

DEN 2.33
Loomaknoti alsbrooke bartleigh 3 '5' reg incent incent incent acent incent Обновено
Loomaknoti alsbrooke bartleigh 3 '5' reg incent incent incent acent incent

Раско обрасците ekиркаат преку трендовски вознемирувачки во овој уникатен килим, додавајќи малку визуе�

DEN 1367.36
Уметнички ткајачи алби беж традиционален килим со тркалезна област Обновено
Уметнички ткајачи алби беж традиционален килим со тркалезна област

Колекцијата Алби ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

DEN 6734.40
24 36 Едноставно брадавица цвета француска земја, килим, руменило, руменило Обновено
24 36 Едноставно брадавица цвета француска земја, килим, руменило, руменило

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно Daisy 2 'x 3' руменило цветен цве�

DEN 3.00
Обединети ткајачи Урбан odyоди Беж ткаен полипропилен област килим или тркач Обновено
Обединети ткајачи Урбан odyоди Беж ткаен полипропилен област килим или тркач

Додадете допир на современ декор во вашата дневна соба, спална соба или јадење област со овој прекрасен

DEN 0.33
Отомансон живеат нелизгачки гума од гума за затворен простор за затворен простор, 6'6 '' 9'2 '', Црвена треска Обновено
Отомансон живеат нелизгачки гума од гума за затворен простор за затворен простор, 6'6 '' 9'2 '', Црвена треска

To expedite this process, reverse roll the corner with the crease and gently apply pressure [Детско и ПЕТ пријателски] : Безбедно за секојдневните

DEN 0.67
Уметнички ткајачи Фалмут област килим Обновено
Уметнички ткајачи Фалмут област килим

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Фалмут, без напор служат како примерна претстава на

DEN 419.04