Секако Вклопи Фау Велур Стегната Рака И Возбуда Стол Лизгање

Секако Вклопи Фау Велур Стегната Рака И Возбуда Стол Лизгање

DEN 258.24

Обновено

Достапно за нарачка

Секако Одговара на Затегнато Вештачко Велур Стегната Рака И Возбуда Љубовни Навлаки за Лизгање опуштено вклопување карактеристики ткаен материјал за малку лабав и лежерен изглед со карактеристики на прилагодливост што можат да се напикаат или врзат за поскроен изглед. Стилот на стегната рака има прилагодлива висина на раката и еластичен кабел за влечење со скриен преклоп кој убаво се обвиткува околу повеќето стилови на раката, и тесен и широк. Тој е дизајниран да одговара на мебел со квадратни или кутии перници. Машина за перење за лесно чистење. Упатства за Рака до рака : Љубовно Седиште : 60" - 70" Секако Вклопете Вештачки Велур Стегната Рака И Лизгање На Столот За Возбуда : Стегнат стил на рака со прилагодлива висина на раката и еластична врвка за влечење со скриени преклопни обвивки убаво околу повеќето стилови на раката (и тесни и широки). Дизајниран да одговара на мебел со квадратни или кутии перници. Упатства за рака до рака : стол 32 "-40". Еластична на врвот на страните на шевовите и назад. Ширина на раката најдобро одговара : 9 "-12". Висина на раката : 27". Еластична на седиштето. Еластична на раката. Директно водопад здолниште. Машина за перење.

Избор на клиент

Џерси Рашири Лизгање, Троседот Обновено
Џерси Рашири Лизгање, Троседот

Заштитете го вашиот тросед од дамки и прашина со Цврстиот Капак На Софата Медисон Индустри Направен од �

DEN 399.84
Иновативни Текстилни Решенија 1-парче Фермонт Дијамант Кадифен Софа Мебел Покритие, Злато Обновено
Иновативни Текстилни Решенија 1-парче Фермонт Дијамант Кадифен Софа Мебел Покритие, Злато

Иновативните Текстилни Решенија 1парче Фермонт Дијамант Кадифен Софа Мебел Покритие е функционален на�

DEN 1.33
Цврста Боја Троседот Капак, Полиестер Спанде Мебел Заштитник Покритие Обновено
Цврста Боја Троседот Капак, Полиестер Спанде Мебел Заштитник Покритие

Опис : Добредојдовте Во Ксуан Бинли ДОО, ви посакувам убав шопинг Ткаенина : природен памук и ленена рамк

DEN 2.33
Bcloud Софа Покрие Флексибилни Отстранливи Мешани Ткаенини Заштитни Анти-лизгање Каучот Slipcover Домаќинство Материјали Обновено
Секако Се Вклопуваат Истегнување Пике Средна Лежалка Лизгање Обновено
Секако Се Вклопуваат Истегнување Пике Средна Лежалка Лизгање

Сигурниот Капак За Истегнување На Пике Со Средно Лизгање Е едноделен капак направен од мека мешавина од

DEN 3.00
Ноќта На вештерките Партија Трпезарија Стол Лизгање Дома Декорација Седиште Заштитник Покритие, Во собата на 4 Обновено
Рашири Лежалка Лизгање Стол Капак Цврст Еластичен Мебел Заштитник Домашен Декор Обновено
Рашири Лежалка Лизгање Стол Капак Цврст Еластичен Мебел Заштитник Домашен Декор

Вклучени се 4 Парчиња : (Централен Преден Дел На Капакот; Централен Заден Дел На Капакот; Десна Рака; Лева

DEN 1.33
Медисон Џерси Рашири Лизгање, Стол Обновено
Медисон Џерси Рашири Лизгање, Стол

Заштитете ја вашата фотелја од прашина и дамки на едноставен начин Со Цврстиот Капак На Столот Медисон �

DEN 1.33
Смешни Був Цртан Филм Стил Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на Обновено