Гилдан Машки Тежок Мешавина Руно Екипаж Дуксер, До Големина 3XL

Гилдан Машки Тежок Мешавина Руно Екипаж Дуксер, До Големина 3XL

DEN 2.00

Обновено

Достапно за нарачка

Работиш напорно или тешко работиш? Во секој случај, ќе сакате да завршите во кадифен, пријатен комфор на Овој Дуксер на Екипажот. 8.0 мл. по квадрат. ид. ткаенината од мешавина од памук/полиестер останува удобна, со помалку пилинг. И тоа може да се пере во машина, така што грижата за тоа се чувствува опуштено како и носењето. Гилдан е еден од најголемите светски вертикално интегрирани производители на облека и чорапи. Гилдан користи памук одгледуван во САД, што претставува најдобра комбинација на квалитет и вредност за производите од гилдан памук и памук. Од 2009 година, Гилдан гордо ја прикажува ознаката ЗА ПАМУК ВО САД, лиценцирана од меѓународниот совет за памук, на материјалите за пакување и испорака на производи на потрошувачите. Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук. Воздушно млазно предиво = помеко чувство и намалено пилинг. Двојно шиење игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. 1 х 1 ребро со спандекс. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Етикета солза.

Избор на клиент

Машки Дуксер Од Руно Од шампион, до Големина 3XL Обновено
Машки Дуксер Од Руно Од шампион, до Големина 3XL

Размислете надвор од салата! Машкиот Дуксер Од Руно Од Тужени Шампиони Е класика за атлетско носење ажу�

DEN 448.00
Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет Обновено
Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла низ целата површи�

DEN 0.33
Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ Обновено
Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ

Името кажува се! Крајниот Дуксер во Тешка Категорија Од Ханес е изработен во издржливо руно богато со па

DEN 3.00
Менс 7. оз. ComfortBlend Екосмарт Руно Екипажот П Обновено
Менс 7. оз. ComfortBlend Екосмарт Руно Екипажот П

50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; патентирана, ниска пил�

DEN 335.84
Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ Обновено
Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ

Без разлика дали лежите дома или трчате задачи низ градот, Овие Машки Панталони Од Руно Од Екосмарт од Х�

DEN 351.84
Ханес Машко Наследство Руно Џогер Спортски Панталони Обновено
Ханес Машко Наследство Руно Џогер Спортски Панталони

Овие панталони за џогер од старата школа се совршена мешавина на удобност и стил Ханес Мажи?с 1901 Наследс

DEN 223.84
Мажи 9. оз. Дрибленд? Руно Екипажот Пакет Обновено
Мажи 9. оз. Дрибленд? Руно Екипажот Пакет

50% памук, 50% полиестер; Изведба На Фитил Dryblend®; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна

DEN 0.67
Ханес Екосмарт Екрунек Машки Дуксер Лесен Челик Л Обновено
Ханес Екосмарт Екрунек Машки Дуксер Лесен Челик Л

ПОВЕЌЕ БОИ, ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ханес екосмарт® дуксер на екипажот нуди класичен спортски стил и удобност Супе

DEN 0.67
Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет Обновено
Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет

50% памук, 50% полиестер; dryblend® wicking перформанси; Безбедност (Зелена целосно покривка зашиени; пилулаотпорн

DEN 0.33
Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ Обновено
Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ

Името кажува се! Крајниот Дуксер во Тешка Категорија Од Ханес е изработен во издржливо руно богато со па

DEN 319.68