Каин 36 Махагони Плоштад Бегство Маса И М Магацинот Столици, Повеќе Бои

Каин 36 Махагони Плоштад Бегство Маса И М Магацинот Столици, Повеќе Бои

DEN 1087.84

Обновено

Достапно за нарачка

Доволно силен за тешка употреба поставки како пауза соби или ресторани, Регенси Каин Плоштад Пауза Маса Со Четири Редење М Столици располага со модерни сини столици кои можат да магацинот до 12 висока. Табелата има никогаш-да речеме - умре став со гребење-, дамка -, и топлина отпорни ламинат заврши. Масата е дебела цел инч, а рабовите се заштитени со црна лента за рабови на Т-Мувла. Врвот на масата има заоблени агли и се држи со цевчест челичен столб и цврста челична основа. Лесните за прилагодување израмнувачи се кријат во основата во форма На Х. Изберете достапна големина на табелата. Сите големини се 29 ЧАСА во. Црна готови нерѓосувачки челик маса база. Ламинат маса врвот е 1 во. дебела. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Врвот на масата е отпорен на гребење, дамки и топлина. Лесни за прилагодување, скриени израмнувачи на масата. Сини обликувани столици со челични рамки. Столици магацинот до 12 висока.

Избор на клиент

Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Лесно се чисти и транспортира, Тркалезната Маса На Регенси Коби Со Четири Столчиња За Редење М е совршен

DEN 1599.84
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Лесно се чисти и транспортира, Тркалезната Маса На Регенси Коби Со Четири Столчиња За Редење М е совршен

DEN 1599.84
Ки 36 Тркалезна Трпезарија Маса-Мока Орев Црна И Зенг Стек Столици, Повеќе Бои Обновено
Ки 36 Тркалезна Трпезарија Маса-Мока Орев Црна И Зенг Стек Столици, Повеќе Бои

Без разлика дали е време да се забавувате на ручек или да разговарате за тој голем проект, Тркалезната М�

DEN 0.67
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

Поставувањето на соба за одмор, кафетерија, ресторан или училница е едноставно Со Тркалезната Маса На Р�

DEN 3.33
Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Зенг Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Зенг Што Се Редат

Од соби за ручек до соби за паузи до работни простории, Беж Табелата За Беж Беж Со 4 Столчиња Зенг што Мож�

DEN 1.67
Регенси Ки 36 Тркалезна Маса За Бегство - Сива Црна И' М ' Стек Столици-Црна Обновено
Регенси Ки 36 Тркалезна Маса За Бегство - Сива Црна И' М ' Стек Столици-Црна

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и се прилагодли

DEN 9871.84
Коби 42 Мока Орев Плоштад Пауза Маса И М Магацинот Столици, Повеќе Бои Обновено
Коби 42 Мока Орев Плоштад Пауза Маса И М Магацинот Столици, Повеќе Бои

Наполнете ја вашата работна соба, училница, ресторан или кафетерија со мебел за јадење што е едноставен

DEN 2.33
Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 42 Квадратни Флип-Врвот Маса Со Винил Магацинот Столици, Даб Заврши Со Чај Седишта Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела

Топло кафе? Не грижете се, Табелата За Пробивање На Плоштадот Регенси Каин има врв отпорен на топлина...

DEN 0.67
Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Плоштад Повеќенаменска Маса Во Махагони, Ѕвезди Редење Столици Во Морнарицата Обновено
Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Плоштад Повеќенаменска Маса Во Махагони, Ѕвезди Редење Столици Во Морнарицата

Комплетот За Собирање На Јадрото НА OFM се одликува со 36" Квадратна Повеќенаменска Маса во Махагони и 4 Ѕв�

DEN 11903.84
Регенси Ки Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

Ако е време за преуредување на соблекувалната, Тркалезната Трпезариска Маса Регенси Ки со 4 Столчиња За

DEN 1.33
Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Што Се Редат

Со својата солидна конструкција, Беж Табелата За Беж Беж Со 4 Столчиња За Редење М работи напорно како и �

DEN 2.00
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици

Доволно силен за тешка употреба поставки како пауза соби или ресторани, Регенси Каин Плоштад Пауза Маса

DEN 3.00
Регенси Ки Плоштад Табела Со Редење Ресторан Столици Обновено
Регенси Ки Плоштад Табела Со Редење Ресторан Столици

Дајте му на вашиот брачен простор местото за собирање што му е потребно Со Табелата За Бегство На Плошта

DEN 1279.84
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици

Доволно силен за тешка употреба поставки како пауза соби или ресторани, Регенси Каин Плоштад Пауза Маса

DEN 1.67
Регенси Каин Тркалезна Табела Со Соблекувални Зенг Столици Обновено
Регенси Каин Тркалезна Табела Со Соблекувални Зенг Столици

Регенси Каин Тркалезна Трпезариска Маса Со Четири Столчиња Зенг што Се Редат е идеална за кафулиња и пр�

DEN 0.67
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици

Доволно силен за тешка употреба поставки како пауза соби или ресторани, Регенси Каин Плоштад Пауза Маса

DEN 3.33
Регенси Ки Тркалезна Цреша Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Тркалезна Цреша Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Дај им пауза Со Регенси Ки Тркалезна Маса За Цреша Со 4 Столчиња За Редење М Одлично за соби, канцелариск�

DEN 2.67
Регенси Ки 30 Квадратна Табела За Бегство - Цреша Црна И' М ' Стек Столици-Сива Обновено
Регенси Ки 30 Квадратна Табела За Бегство - Цреша Црна И' М ' Стек Столици-Сива

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и се прилагодли

DEN 2.67
Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Квадратна Повеќенаменска Маса Во Цреша, Ѕвезди Редење Столици Во Кит Обновено
Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Квадратна Повеќенаменска Маса Во Цреша, Ѕвезди Редење Столици Во Кит

Комплетот За Собирање На Јадрото НА OFM се одликува со 36" Квадратна Повеќенаменска Маса во Цреша и 4 Ѕвезд�

DEN 11903.84