Женски Дипломски Фустани Светки Светкави Украсени Светкави Сите Фустани За Дипломирање

Женски Дипломски Фустани Светки Светкави Украсени Светкави Сите Фустани За Дипломирање

DEN 239.84

Обновено

Достапно за нарачка

Женски Светки Со Светки Украсени Светкави Сите Фустани Женски Фустан. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 84cm/33.07" Половината : 82cm/32.28" : 82cm/32.28" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 88cm/34.65" Половината : 86cm/33.86" : 86cm/33.86" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 92cm/36.22" половината : 90cm/35.43" : 90cm/35.43" должина : 72cm/28.35"големина : xl биста : 96cm/37.80" половината : 94cm/37.01" : 94cm/37.01" должина : 73cm/28.74"големина : xxl биста : 100cm/39.37" половината : 98см/38,58" : 98см/38,58" должина : 74см/29,13" пролетен секојдневен фустан/в-Врат/долг ракав/ точка/лабаво Вклопување/Цврста Боја/висок струк/ ракав/возбуда Неправилен раб/проегирен ракав/целосна обложена/симпатичен фустан/течен шифон фустан/ фустан/ фустани /ситни фустани/лесни. Големина : Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Дефинитивно Ќе Се Измерите Според Описите На Производот Или На Табелата Со Големини На Колоната Со Слики. Не Големина Врска. Туника Фустан За Хеланки, Хулахопки Или Поставување Со Палто, Јакни, Џемпери Во Пролет, Fall И Зима. За Плажа, Улична Облека, Свадбен Гостин, Забава, Одмор, Клуб, Училиште И Секојдневно Носење. НОСЕТЕ УДОБНО ИЛИ ГРБ! 30-Дневен Тест За Носење! И Се Враќа.Ако Поради Некоја Причина не Сте Задоволни со Вашето Купување,чувствувајте Се Да Не Контактирате. Увезени.

Избор на клиент

Летни Фустани За Жени Секојдневен Цврст В Џеб Копче Со Долги Ракави Лабав Тексас Фустан За Вратот Жени Обновено
Летни Фустани За Жени Секојдневен Цврст В Џеб Копче Со Долги Ракави Лабав Тексас Фустан За Вратот Жени

Материјал : Полиестер Пол : Жени Деколте : V вратот Должина : Долго Изработен е од материјали, издржлив за �

DEN 271.84
Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Лента Шема Фустан V - Вратот Миди Се Вклопуваат И Одблесокот Дневен Обновено
Џемпер фустан за жени Мода Женски Фустан Секси V Вратот Партија Цврст Неправилен Долг Ракав Фустан Фрагарн Обновено
Џемпер фустан за жени Мода Женски Фустан Секси V Вратот Партија Цврст Неправилен Долг Ракав Фустан Фрагарн

Моден Женски Фустан Секси В Забава За Вратот Цврст Неправилен Фустан Со Долги Ракавикарактеристики : 1.It

DEN 291.52
Оалиро Фустани Со Цветен Принт За Жени Бел Фустан Со Џебови за Жени 4 јули Женски Макси Фустани Летни Секојдневни Џебови За Обновено
Губотаре Фустани За Жени Забава Жени Со Долги Ракави Чадено Елече и Цветен Миди Фустан Со Бохо Нивоа Со Џебови, Греј ХХЛ Обновено
Летни Фустани За Жени Слободно Време Со Средна Должина Цврст Фустан Со Обвивка Без Ракави Нане Грин С Обновено
Летни Фустани За Жени Слободно Време Со Средна Должина Цврст Фустан Со Обвивка Без Ракави Нане Грин С

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

DEN 494.08
Јубатуо Женски Летен Секојдневен Плус Големина Лабав Печатен Фустан V Врат Џеб Со Кратки Ракави Миди Фустани За Жени Обновено
Рејлун Дами Миди Фустани Рушен Фустан Со Лизгање Сатенски Секси Секојдневен Празник Зелена 3xl Обновено
Рејлун Дами Миди Фустани Рушен Фустан Со Лизгање Сатенски Секси Секојдневен Празник Зелена 3xl

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет...

DEN 239.68
Бесплатно склопување женски фустан со ребрести џемпери без ракави, лесен, големини XS-xxxl Обновено
Бесплатно склопување женски фустан со ребрести џемпери без ракави, лесен, големини XS-xxxl

Лето и облекувањето е лесно Вашата нова една и направена е тука Облеката со ребрести џемпери со ребрест�

DEN 239.84
Моден Женски Фустан корашан, Женски Летен Еднобоен Појас Со Кратки ракави Тенок Неправилен Фустан, Фустани За Жени Обновено
Готју Летен Фустан Женски Секојдневен Еднобоен Среден Ракав Голем Замав Фустан Со Висок Струк Вино 3Xl Обновено
Готју Летен Фустан Женски Секојдневен Еднобоен Среден Ракав Голем Замав Фустан Со Висок Струк Вино 3Xl

75"Големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см / 40.96"Големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу :

DEN 1.00