Нога Авенија Лепило Фестивал Рејв Лице Око Скапоцен Камен Накит Налепници

Нога Авенија Лепило Фестивал Рејв Лице Око Скапоцен Камен Накит Налепници

DEN 255.20

Обновено

Достапно за нарачка

Држете Добро И Долг Престој : самолепливите скапоцени камења за лице доаѓаат претходно прицврстени, само излупете се и лесни за употреба. Запознајте Го Вашето Дневно Или Ноќно Време без паѓање или лупење. Здрави и Еднократно : Накит За Лице за жени девојки, изработени од 100% безбеден и здрав Кристал и Акрилни камења. Бидете Еднократно Ако сте нежни со нив и исчистете го откако ќе го користите првиот пат или ќе се исуши лепилото, само повторно нанесете со лепак за трепки или тело. Налепниците За Тетоважа Со Скапоцен Камен се однапред распоредени дизајни на кристал и скапоцен камен на самолеплива подлога. 100% Нетоксични. Лесен за нанесување, репозиционирање и отстранување. Како да се Користи : Накит За Лице се самолепливи, само излупете ја чистата подлога и залепете ја на чиста, сува кожа. Налепниците за лице можат да бидат еднократно, само исчистете ги по првата употреба и додадете лепак за трепки или лепак за Лице за повторно лепило. Работи што треба да ги запомните : Прекинете ја употребата ако се појави иритација. Не користете го ако имате алергија на лепило. Не користете навлажнувачи на база на масло, бидејќи тоа може да ја промени ефикасноста.