Завиткајте Ја Лентата За Прсти Прстен Стерлинг Сребрени Тенки Прилагодливи Стилски Прстени За Жени

Завиткајте Ја Лентата За Прсти Прстен Стерлинг Сребрени Тенки Прилагодливи Стилски Прстени За Жени

DEN 2.00

Обновено

Достапно за нарачка

Точка Спецификации : . Висина на лицето : 4ммфиниш : Родиум Обложен. Метален Материјал : Сребро. Враќа : . Враќањето е прифатено.Купувачот мора да не контактира во рок од 30 дена откако ќе се прими предметот.Предметот мора да се врати во неносена и препродажлива состојба. Враќањето мора да вклучува кутии за подароци.Ние само ќе издаде наплата за куповната цена, со исклучок на сите превозот такси. Ако сме виновни, ќе обезбедиме целосна наплата. Дополнителни Информации : . Ако имате проблеми со вашата нарачка, ве молиме испратете ни порака пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да ги решиме сите прашања.Кога трансакцијата е завршена, ние ќе оставиме позитивни повратни информации за вас. Истото би го ценеле и вие. Спецификации на ставката : Висина На Лицето : 4ммфиниш : Метален Материјал Обложен Со Родиум : Сребро Се Враќа : Враќањата се прифаќаат.Купувачот мора да не контактира во рок од 30 дена откако ќе се прими предметот.Предметот мора да се врати во неносена и препродажлива состојба. Враќањето мора да вклучува кутии за подароци.Ние само ќе издаде.

Избор на клиент

Машко мермерно дрво егзотично дрво прстен направен во траен нерѓосувачки челик Обновено
Машко мермерно дрво егзотично дрво прстен направен во траен нерѓосувачки челик

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оц�

DEN 564.00
Полу-круг титаниумски прстен со realtree ap зелено камо вметнување Обновено
Полу-круг титаниумски прстен со realtree ap зелено камо вметнување

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

DEN 0.33
Hotешко сребро 22g црна биопласт нос стутка трио Обновено
Hotешко сребро 22g црна биопласт нос стутка трио

Задебелен и стилски додаток на вашата колекција за накит! Столките за носот на биопласт се направени од

DEN 191.84
Извртена Девојка, Серија 2, Кукла За Трансформација На Бубамара Во Колекционерска Нараквица Со Мистерија Пресврт Пец Обновено
Возрасни Накит Еднобоен Метал Прстен Прстен Ѓердан Обетка Фестивал Подарок За Дечко Девојка Обновено
Возрасни Накит Еднобоен Метал Прстен Прстен Ѓердан Обетка Фестивал Подарок За Дечко Девојка

Накит За Возрасни, Метален Прстен Со Цврста Боја / Ѓердан / Фестивалски Подарок За Обетки Опис :...

DEN 319.84
10к Бело Злато Дијамант Сече Фацетирани Стандард Фит Бенд, Големина 6 Обновено
10к Бело Злато Дијамант Сече Фацетирани Стандард Фит Бенд, Големина 6

Елегантна елеганција која го рафинира вашиот уникатен стил! Оваа лента од 10к бело злато обложена со род�

DEN 6640.00
Ново Пристигнување Нерѓосувачки Челик Тато Прстен Врежан Те Сакам Тато Машки Прстен Накит Обновено
Ново Пристигнување Нерѓосувачки Челик Тато Прстен Врежан Те Сакам Тато Машки Прстен Накит

Ново Пристигнување Тато Прстен Од Нерѓосувачки Челик Врежан Те Сакам Тато Машки Прстен Накит СЛ12 Карак�

DEN 1.67
Обетки За Жени Претерана Личност Геометриски Специјален Облик На Ушна Коска Клип Без Прободени Обетки Обновено
Обетки За Жени Претерана Личност Геометриски Специјален Облик На Ушна Коска Клип Без Прободени Обетки

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Претерана Личнос

DEN 110.40
Жените Двобоен Ip Црн Нерѓосувачки Челик Прстен Со Синтетички Во Авион големина 9 Обновено
Жените Двобоен Ip Црн Нерѓосувачки Челик Прстен Со Синтетички Во Авион големина 9

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обет�

DEN 175.84