- Најтхок Продолжувач На Опсегот На Wifi Mesh И Засилувач на Сигналот, 6Gbps

- Најтхок Продолжувач На Опсегот На Wifi Mesh И Засилувач на Сигналот, 6Gbps

DEN 3.33

Обновено

Достапно за нарачка

Netgear Nighthawk AX6000 Wifi 6 Mesh Extender (EAX80) е изграден за иднината на Wi Fi обезбедување максимален капацитет, максимална брзина и поголема покриеност за сите ваши уреди. Уживајте во подобро поврзано домашно искуство и проширете побрзо Wi Fi до најоддалечените агли на вашиот дом со голема брзина до 6 gbps. Со Wi Fi со 8 потоци, повеќе просторни струи обезбедуваат повеќе достапен пропусен опсег и помал метеж за сите уреди во wifi мрежата. Продолжувачот На Мрежата Nighthawk е компатибилен со кој било wifi рутер, но обезбедува најдобри мрежни перформанси со рутерите Nighthawk wifi 6. Додава покриеност на опсегот На Wi Fi до 2.500 квадратни метри. фт. и поврзува до 30 + уреди. Ултра брз Wi Fi забрзува до 6 Gbps за помазно 4 K/8 K HD стриминг и игри. МУ-мимо за истовремено проследување на податоци до повеќе уреди. Формирањето зраци+ го подобрува опсегот и перформансите за сите ваши уреди. Едно Име На Wi Fi И Паметен Роаминг - Беспрекорна Мрежа Wi Fi низ домот за сите ваши уреди. Апликација најтхок - извлечете го максимумот од перформансите на вашиот рутер со прилагодени поставки. Универзално Компатибилен-Работи со кој било безжичен рутер, порта или кабелски модем и е оптимизиран за сите wifi 6 рутери.

Избор на клиент

- Nighthawk AC Wifi Рутер, 2.3 Gbps Обновено
- Nighthawk AC Wifi Рутер, 2.3 Gbps

Netgear Nighthawk AC2300 Wi Fi Рутер (R7000 P) обезбедува до 2300mbps Wi Fi брзини и муmimo технологија за игри без заостанување и

DEN 1.00
Netgear ProSafe FVG Безжичен VPN Заштитен Ѕид Обновено
Netgear ProSafe FVG Безжичен VPN Заштитен Ѕид

Ова сеопфатно и достапно решение нуди жична и безжична конекција и заштита од деловна класа за корисниц

DEN 1198.40
- Орби Систем WiFi Mesh, Една Година Напредната Безбедност На Интернет Вклучуваше RBK763S Обновено
- Орби Систем WiFi Mesh, Една Година Напредната Безбедност На Интернет Вклучуваше RBK763S

7.500 Квадратни Метри Ft на Wi Fi 6 мрежа покриеност со брзина до 5.4 Gbps Тампонслободен 4 K Стриминг, Игри И Видео

DEN 2064.00
- Ac Wifi Рутер, 1Gbps Обновено
- Ac Wifi Рутер, 1Gbps

Wifi Рутерот NETGEAR AC1000 (R6080) нуди подобрени перформанси и безжична покриеност за целиот ваш дом Останете пов

DEN 2.67
Netgear WNDR Wi-Fivieee 802.11 n Безжичен Рутер Обновено
Netgear WNDR Wi-Fivieee 802.11 n Безжичен Рутер

Обезбедете силен начин да најдете безжичен Сигнал за вашиот компјутер благодарение на Овој Безжичен Ру

DEN 1.67
Netgear RBS20-100NAS Целиот Дом Wifi Систем AC Додаток На Сателит Обновено
Netgear RBS20-100NAS Целиот Дом Wifi Систем AC Додаток На Сателит

Орби е наједноставниот и најпаметниот начин да уживате Во Wi Fi со голема брзина во секој агол од вашиот д�

DEN 624.00
Nighthawk-ad 802.11 ac Ad WiFi Рутер со 1.7 GHz Четири-јадрен Процесор Обновено
Nighthawk-ad 802.11 ac Ad WiFi Рутер со 1.7 GHz Четири-јадрен Процесор

6 месеци неограничена резервна копија На Amazon Drive за да обезбеди скапоцени податоци ОД USB складирање повр�

DEN 0.33