Revlon ColorStay Гел Завист Долга Облека Лак-Lovestruck

Revlon ColorStay Гел Завист Долга Облека Лак-Lovestruck

DEN 271.84

Обновено

Достапно за нарачка

Ги спакувавме сите придобивки од најневеројатниот салонски маникир - срамота сјај и богата, долготрајна боја-во формула дома. Нашиот пробив, емајлот за нокти со долго носење и ултра цврстиот горен слој даваат брилијантен сјај и бујни, зачудувачки нијанси кои траат сите во 2 брзи чекори. Само четкајте го лакот и одете! И кога ќе дојде време да го соблечете.. отстранете ја како нормална боја на ноктите. Колорстај Гел Завист лак за нокти има вграден основен слој, така што ќе изгубите чекор од вашиот маникир.

Избор на клиент

Боја Клуб Запознајте Ме Во рајот лак За Нокти, Ме Имавте Во Алоха Обновено
Боја Клуб Запознајте Ме Во рајот лак За Нокти, Ме Имавте Во Алоха

Спакувајте ги торбите и проверете го пасошот Бидејќи Клубот Во Боја оди директно во рајот! Инспирирана �

DEN 2.33
Лоти Лондон Ким Ким Нојс, притиснете на лажни нокти, заоблен облик на бадем, корали, забава во боја Обновено
Лоти Лондон Ким Ким Нојс, притиснете на лажни нокти, заоблен облик на бадем, корали, забава во боја

Лоти Лондон ви носи најжешкиот нов колапс за да го заковате вашиот пролетен изглед! Ким Труонг (@kimkimnails) е

DEN 191.84
Модни Налепници За Стапала Налепници За Нокти Можат Да Кинат Налепници За Стапала За Нокти Полни Налепници Обновено
Модни Налепници За Стапала Налепници За Нокти Можат Да Кинат Налепници За Стапала За Нокти Полни Налепници

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со лебдат на дожд Од Џојбај пазар.Модни Налепници

DEN 1.00
Кина Глазура Лак, Темноцрвена, 0. Оз Обновено
Кина Глазура Лак, Темноцрвена, 0. Оз

Единствената формула содржи посебна рамнотежа на полимери, за одржување на бојата, сјајот и сјајот и см�

DEN 1.00
Nail-Aid-Витамини Ц, Е, Биотин + Хијалуронска киселина-Ултра силен крем за нокти 6-во-1 Обновено
Nail-Aid-Витамини Ц, Е, Биотин + Хијалуронска киселина-Ултра силен крем за нокти 6-во-1

Подолги, посилни нокти Биотинот се зацврстува, се згуснува Витаминот Е завршува пукнатини Витаминот Ц з

DEN 3.33
Начин да го прославите велигденскиот розов и виолетова лак за нокти, брои Обновено
Начин да го прославите велигденскиот розов и виолетова лак за нокти, брои

Осветлете го празникот на вашето дете со овој шарен начин да го прославите велигденскиот розов и виолет

DEN 191.84
Oil Кајсија Кутикула Масло Мека + Негуваат Одsi За Жени-0. Оз Нега На Нокти Обновено
Oil Кајсија Кутикула Масло Мека + Негуваат Одsi За Жени-0. Оз Нега На Нокти

Ги рехидрира и ревитализира кутикулите и ноктите Карактеристичната комбинација на масла од памучно се�

DEN 1.33
Ограничено издание пакет за празници за празници со макадамија маска за стапало на нафта Обновено
Ограничено издание пакет за празници за празници со макадамија маска за стапало на нафта

Индикации : Запрете Индикации за употреба : Чувајте на ладно, суво место Електрична датотека со батерии �

DEN 0.33
Они Професионални Нипин Иновации Кутикула Нипер Обновено
Они Професионални Нипин Иновации Кутикула Нипер

Грицкањето е лесно! Технологијата на затегнувачка пружина ја намалува отпорноста на притисок за лесно �

DEN 175.84
Мејбелин Боја Прикажи Лак За Нокти, 315, Замрзнат Обновено
Мејбелин Боја Прикажи Лак За Нокти, 315, Замрзнат

Прво нанесете проѕирен основен слој за да спречите пожолтување на ноктите и да ви помогне бојата на нок�

DEN 183.52
Дури Професионален Лак За Нокти, Убод Обновено
Дури Професионален Лак За Нокти, Убод

Оваа виолетова аметист е мистична и уникатна Квалитетните бои на салонот дури се формулирани без ДБП, т�

DEN 2.00
Долга вода цевка ноктите француски сјајот љубов срце дијамант вода цевка ноктите, со желе лепак внатре Обновено
Долга вода цевка ноктите француски сјајот љубов срце дијамант вода цевка ноктите, со желе лепак внатре

Материјал : АБС Стил : желе лепак тип пакет големина : 11.7*7*1.3 СОДРЖИНА На Пакетот См : парче*24, лепак за желе

DEN 95.68
Сали Хансен Совршена Преса За Маникир На Комплет За Нокти, Ковчег, Оникс Обновено
Сали Хансен Совршена Преса За Маникир На Комплет За Нокти, Ковчег, Оникс

Донесе дома салонот Со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен Маникир! Подигнете го вашиот изглед со беспрек

DEN 10880.00
А. БОИ Боја Последниот лак, Оникс, 0. фл оз Обновено
А. БОИ Боја Последниот лак, Оникс, 0. фл оз

Оживејте го вашиот изглед Со Л.А Бои Боја Последниот лак Формулиран е за создавање палта со квалитетен с

DEN 0.33
Гроздобер Жени Среден Прстен Во Собата Боемски Зглоб Зглоб Кристал Цвет Слон Ноктите Прстен Во Собата Обновено
Гроздобер Жени Среден Прстен Во Собата Боемски Зглоб Зглоб Кристал Цвет Слон Ноктите Прстен Во Собата

краток опис Не е достапен Боја : Сребрена;ретро бојата, одговара на прекрасниот сјаен кристал, за да се в�

DEN 2.33