Scrubstar The Lain King Simba Women's V-вратот за печатење на вратот

Scrubstar The Lain King Simba Women's V-вратот за печатење на вратот

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Навивачите на Лав Кинг ќе рикаат за овој симпатичен чистач за печатење во кој има Симба во шарен, привлечен дизајн. Овој чистач на вратот со В-вратот се одликува со два пространа џебови плус џеб за внатрешни работи за да ја задржите вашата медицинска опрема и најважните работи. Изработена во удобна ткаенина со многу истегнување и меко чувство, овој чистач е одличен додаток на вашата работна облека. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено, современо вклопување; 26 ”од центарот назад на големината мала. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : 2 Пространи џебови плус 1 Внатрешен џеб за да ги држите вашите медицински опрема и најважните работи. Карактеристики : отпечатоци од контраст; заоблен полите. © Дизни, сите права се задржани. Womenенски кралот на лавот Симба В-врат за печатење на врвот од Scrubstar.

Избор на клиент

Scrubstar Women'sенски едноставен маргарит V-врат за печатење на врвот Обновено
Scrubstar Women'sенски едноставен маргарит V-врат за печатење на врвот

Scrub Star ја носи вашата работна облека до светли нови височини со својот врвен печатење на вратот, во кој и�

DEN 2.00
Scrubstar Women'sенски Ноќта на вештерките суштества со В-врат за печатење на вратот Обновено
Scrubstar Women'sенски Ноќта на вештерките суштества со В-врат за печатење на вратот

Овој врвен печатење на Scrubstar е полн со чудни суштества за Ноќта на вештерките, вклучувајќи панди, лами и �

DEN 3.33