Еден Елемент Негативец Греј Џерси Панталони Градите Заштитник Комбо

Еден Елемент Негативец Греј Џерси Панталони Градите Заштитник Комбо

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

ДРЕСОТ ИМА Продолжена опашка • Сублимирана графика што нема да избледи • зашиена подлога за лактот • Јака Со Врат Без Ознаки • дизајн на вратот што Дише, ткаенини што ја отстрануваат влагата • Продолжена опашка што ГИ ДРЖИ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ На гаќичките со Дрес тешки, но лесни ткаенини за негирање обезбедуваат совршена комбинација на удобност и заштита при возење • потрајни панели отпорни на абење на седиштето, внатрешноста на нозете и КОЛЕНА • Помала тежина, Повеќе Панели За Дишење, позиционирани подалеку од точките За контакт со велосипед • истегнете ги панелите во клучните точки на предната, Задната И колената на панталоните за голема слобода на Движење • еластичен струк со прилагодлив систем за затворање на крцкалки за сигурно и цврсто вклопување • заштитни гумени закрпи за дополнителна заштита при паѓање • заострени нозе за да се спречи собирање на багажникот • целосно наредени за дополнителна удобност • отстранливи, внатрешни, заштитници на колковите од пена ева ЗАШТИТНИК ЗА Гради Со ДУПКИ • компатибилен Држач за Вратот • артикулиран заштитник за грб за зголемена подвижност • подлога за Рамо На airprene За Удобност • интегриран систем За Затворање на половината-вентилирана подлога од пена за да бидете ладни • ЕДНА големина одговара на повеќето НЕГАТИВЕЦ ОД еден елемент сива маичка за панталони за гради комбо.

Избор на клиент

Еден ЕЛЕМЕНТ Закана Воздух Теренски Дрес Класичен Панталони Комбо Црно Бело Обновено
Еден ЕЛЕМЕНТ Закана Воздух Теренски Дрес Класичен Панталони Комбо Црно Бело

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДРЕСОТ ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Опуштено вклопување за зголемена удобност и флексибилн�

DEN 1655.68