Тапа ЕВ Коронел Притисни Скокачки Мијалник За Бања Одвод без Прелевање, Антички Месинг

Тапа ЕВ Коронел Притисни Скокачки Мијалник За Бања Одвод без Прелевање, Антички Месинг

DEN 3.00

Обновено

Достапно за нарачка

Одводите за бања со склекови имаат пружински механизам за лесно затворање и отворање на тела. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашата славина, скокачкиот одвод на мијалникот За бања Со Коронел без прелевање ќе одговара на стандардните големини на мијалникот во бањата. Овој склоп за одвод со голема големина на капачето на копчето. Фабрикуван од цврст месинг материјал за издржливост и сигурност. Премиум боја заврши се спротивстави на оцрнување и корозија. 1-1/4" О. д. опашка. Одговара стандард 1-3/4" отворање. Вкупна големина : (Л) 2-5/8" х (Ш) 2-5/8" х (Ж) 8-7/8". Одговара на сите стандардни отвори за одвод на тоалетот. Притисни скокачки механизам. Без прелевање дупка. Лесната инсталација ви заштедува време и напор. Дизајниран за долготрајна издржливост. Вклучен хардвер за монтирање.

Избор на клиент

Корп Трим Комплет Класичен Вртење Врвот Во Полиран Хром Обновено
Корп Трим Комплет Класичен Вртење Врвот Во Полиран Хром

IPS Корпорација Трим Комплет Класичен Вртење Врвот Во Полиран Хром IPS Корпорација Трим Комплет Класичен �

DEN 1.33
Керамички Скокачки Мозоци w o Прелевање Во Мат Розова Боја Обновено
Керамички Скокачки Мозоци w o Прелевање Во Мат Розова Боја

Модерен и елегантен одвод за мијалниците на брендот Швајцарски Медисон Нашиот скокачки одвод додава со

DEN 2.67
Безгрижно Самозапечатување Гумен Фаќач За Коса Во Бело Обновено
Безгрижно Самозапечатување Гумен Фаќач За Коса Во Бело

Запрете ги затнувањето на косата пред да почнат, со Безгрижниот фаќач на коса, бело Оваа корисна алатка �

DEN 102.08
ПРИКЛУЧОК ЦЕДАЛКА Бања Мијалник Туш Одвод Филтер Капак Коса Фаќач ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Обновено
ПРИКЛУЧОК ЦЕДАЛКА Бања Мијалник Туш Одвод Филтер Капак Коса Фаќач ВЕЛИКА БРИТАНИЈА

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет на материјал од нерѓосувачки челик, издржлив за долга упо�

DEN 175.84
Водовод Пак во. Диа. Белата Гума Мозоци Затка Обновено
Водовод Пак во. Диа. Белата Гума Мозоци Затка

ЗАТКА ЗА ОДВОД 7 / 81" ИМЕ На Брендот WHT : Plumb Pak Дијаметар : 7 / 8 во Заврши : Бело Материјал : Гума...

DEN 3.33
Бања Туш Мозоци Коса Фаќач Бања Мијалник Цедалка Филтер Затворач Приклучок Капаци Обновено
Бања Туш Мозоци Коса Фаќач Бања Мијалник Цедалка Филтер Затворач Приклучок Капаци

Бања Туш Мозоци Коса Фаќач Бања Мијалник Цедалка Филтер Затка Приклучок Капаци Карактеристика : 1.Издрж�

DEN 175.84
Рол И. С. Е. Затворач За Отстранување Во Бело Обновено
Рол И. С. Е. Затворач За Отстранување Во Бело

За кујна која е исклучително луксузна и функционална, РОЛ нуди целосен избор на додатоци Сите ги надопо�

DEN 127.84
Кингстон Месинг ДТТ Врв-Пети Када Отпад И Прелевање, Мерач, Полиран Хром Обновено
Кингстон Месинг ДТТ Врв-Пети Када Отпад И Прелевање, Мерач, Полиран Хром

За дополнителна едноставност и леснотија на вашето искуство со капење, овој одвод на допир на прстите ќ�

DEN 2.33
Кингстон Месинг К112МБ Такома Snap-N-Tite Мијалник Корпа Цедилка, Мат Црна Обновено
Кингстон Месинг К112МБ Такома Snap-N-Tite Мијалник Корпа Цедилка, Мат Црна

Лесен за инсталирање и способен да се вклопи над повеќето стандардни отвори за одвод на мијалник во куј�

DEN 255.20
Кат Одвод Печат Јадро Силиконски Дезодоранси Бања Канализација Повратен Проток Спречување Цедилка Мозоци Капак Јадро Обновено
Цедалка За Туширање Коса Сребрен Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Цедалка Кујна Бања Обновено
Цедалка За Туширање Коса Сребрен Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Цедалка Кујна Бања

Карактеристики : 1.Висококвалитетен материјал : цедилката за одвод на мијалникот во бањата е изработена

DEN 191.84
Силиконски РСВП Цвет Мијалник Затка-Зелена Обновено
Силиконски РСВП Цвет Мијалник Затка-Зелена

РСВП се стреми да понуди квалитетни кујнски производи и алатки за готвење по конкурентни цени Нашиот Си

DEN 127.84
Дтидтпе Кујна Цедалка Канализација Цедалка Мијалник Превенција Тоалет Алатки И Подобрување На Домот Обновено
Дтидтпе Кујна Цедалка Канализација Цедалка Мијалник Превенција Тоалет Алатки И Подобрување На Домот

Мијалник Тоалет Канализација Дезодоранси Превенција Дезодоранси Мијалник Канализација Цедалки Дезод�

DEN 191.84
Кингстон Месинг ДЛТ17СБ 1-1 2 Подигнете И Свртете Када Мозоци со 1-3 4 Тело Нишка, Четкани Месинг Обновено
Кингстон Месинг ДЛТ17СБ 1-1 2 Подигнете И Свртете Када Мозоци со 1-3 4 Тело Нишка, Четкани Месинг

Подигнете и свртете ги одводите се популарен избор во традиционалните бањи поради нивната гроздобер .е�

DEN 364.80
Замена Месинг Слив Мијалник Отпад До Приклучок Капа Кликнете НОВО Притисни 7ј6т Копче V7N0 Обновено
Замена Месинг Слив Мијалник Отпад До Приклучок Капа Кликнете НОВО Притисни 7ј6т Копче V7N0

Производ Продажба Точка : 1.Име на производот : Отскокнување на капакот на одводот Тип : капак за Мијалник

DEN 1.00
Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Полиран Месинг Обновено
Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Полиран Месинг

Скокачките одводи за бања имаат декоративна прачка што се користи за затворање и отворање на прицврсту�

DEN 1.00
Држач За Филтер За мијалник Против затнување Без СТОМАЧНИ ЗА Перење Микро Дупки За Дупчалки За Мијалник За Кујна Обновено