Трим за едноставност, злато металик брановиден гејп трим одлично за облека, украсување на домови и занаети, дворови, секој

Трим за едноставност, злато металик брановиден гејп трим одлично за облека, украсување на домови и занаети, дворови, секој

DEN 319.84

Обновено

Достапно за нарачка

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена облога за занаетчиство, украсување, шиење и многу повеќе. Извадете од широк избор на чипка, рик рак, пом, помлати, залетување, плетенки, раб, кадифе, пердув и рингестони што ќе го надополнат кое било од вашите шиење и Занаетчиски проекти. Симпличност трим, злато 3/4 инчи металик брановидни грип одлично за облека, носии, украсување на домови и занаети, 2 јарди, 1 секоја : 3/4 инчи x 2 јарди. 100% металик. Исечете ја облеката, украсот за домови, додатоците и многу повеќе. Нашата понуда се протега на скоро секоја боја и вид на трим што може да се замисли. Инспирација од најсовремената мода на пистата.

Избор на клиент

Хартија роденден Фуксија полиестерска лента, 1800 1,5 Обновено
Хартија роденден Фуксија полиестерска лента, 1800 1,5

Haperејм хартија и плик Reliant Fuchsia Ribbon е одлична за додавање на специјално додавање на живост на кој било про

DEN 250.72
Хартија сатен со двојно лице Античко злато полиестерска лента, 3600 0,87 Обновено
Хартија сатен со двојно лице Античко злато полиестерска лента, 3600 0,87

Haperеј џем хартија и плик, релативно лента Антички златен сатен, двојно лице со лента, носи забавен изглед

DEN 346.88
Едно Лице Сатенска Лента 3 8 X18' - Торид Портокал Обновено
Едно Лице Сатенска Лента 3 8 X18' - Торид Портокал

Офреј е најголемиот светски производител и дистрибутер на украсни панделки и лакови...

DEN 319.20
Offray бело акрилно предиво пом Пом одлично за занаетчиски проекти, секоја од нив Обновено
Offray бело акрилно предиво пом Пом одлично за занаетчиски проекти, секоја од нив

Офрај Пом Помс е одлична за употреба во уметности и занаетчиски проекти Можете да ги користите овие POM POM

DEN 447.84
Offray 1,5 Каранфил Пинк единечен мега сатен лента, дворови, секоја од нив Обновено
Offray 1,5 Каранфил Пинк единечен мега сатен лента, дворови, секоја од нив

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за

DEN 1.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT Обновено
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Офрај лента 1 / 8 "сатенска опалесенс црна 5 yd offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањет�

DEN 207.68
Офреј Лента, Морнарица Едно Лице Сатенска Лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секој Обновено
Офреј Лента, Морнарица Едно Лице Сатенска Лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секој

Занаетчиите, декораторите и канализацијата ќе ја сакаат цврстата и ребреста текстура На Офреј 3 / 8 во Мо�

DEN 1.33
Offray 7 8 Torrid портокалова седла лента, секоја од нив Обновено
Offray 7 8 Torrid портокалова седла лента, секоја од нив

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за

DEN 170.40
Едно Лице сатенска Лента,, 100-двор, Розова Обновено
Едно Лице сатенска Лента,, 100-двор, Розова

Нашата лента нуди исклучителен квалитет и е совршена за широк спектар на прилики и апликации...

DEN 0.67
Хартија И Плик Во Сите Прилики Црна Полиестерска Бруто-Зрнеста Лента, 0,62 Обновено
Хартија И Плик Во Сите Прилики Црна Полиестерска Бруто-Зрнеста Лента, 0,62

Џем Хартија И Плик Црната БрутоЗрнеста Лента работи добро за многу намени и прилики Можете да го корист�

DEN 3.00
Топчиња За Голф од хартија И Маици Жичен Раб Рд, Зелена, 2,5 лози 10иди, 1 Пакет Обновено
Топчиња За Голф од хартија И Маици Жичен Раб Рд, Зелена, 2,5 лози 10иди, 1 Пакет

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празнич�

DEN 127.84