Женска Мода Дневен Разноврсен Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Три Четвртини Ракави

Женска Мода Дневен Разноврсен Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Три Четвртини Ракави

DEN 3.00

Обновено

Достапно за нарачка

Женска Мода Дневен Разноврсен Секојдневен Кружен Врат Печатен Врвен Ракав Од Три Четвртини Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S96cm/37.80"45cm/17.72"43cm/16.93"65cm/25.59"M100cm/39.37"46cm/18.11"44cm/17.32"66cm/25.98"L106cm/41.73"47cm/18.50"45cm/17.72"67cm/26.38"XL112cm/44.09"48cm/18.90"46cm/18.11"68cm/26.77"XXL118cm/46.46"49cm/19.29"47cm/18.50"69cm/27.17" Size : SBust : 96cm/37.80"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 43cm/16.93"Length : 65cm/25.59"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 66cm/25.98"Size : LBust : 106cm/41.73"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 45cm/17.72"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 68cm/26.77"Size : XXLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 47cm/18.50"Length : 69cm/27.17" оваа блуза за жени е лесна, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење. Големина : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. + Фината изработка и дизајн, ве прават попривлечни. Кога излегувате, пазарувате, се забавувате, одите на одмор, не можете а да не сакате да ја носите оваа удобна кошула за добро слободно време. Тој е супер мек, удобен, растеглив, лесен, дише, но не се гледа. Машина за перење и тие брзо се сушат. Нема намалување.

Избор на клиент

Женска Мода Патување Патент V-Вратот Тркалачки Ракав Обични Цврсти Врвови Блуза Лабава Маица Обновено
Женска Мода Патување Патент V-Вратот Тркалачки Ракав Обични Цврсти Врвови Блуза Лабава Маица

Женска Мода Патување Патент VВратот Тркалачки Ракав Обичните Цврсти Врвови Блуза Лабава Маица Карактер

DEN 79.84
Hhei_k Резервоарот TopsWomen ' S Летен Обичен Формален Разноврсен Печатен Копче Без Ракави Врвот На Кошулата Обновено
Hhei_k Резервоарот TopsWomen ' S Летен Обичен Формален Разноврсен Печатен Копче Без Ракави Врвот На Кошулата

57"Length : 71cm / 27.17"Size : MBust : 102cm / 40.35"Size : XXLBust : 120cm / 47.Мек, растеглив и удобен за носење,Покажете ја вашата најдоб

DEN 79.84
Женска Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Надвор Од рамото Неправилна Боја Долг Ракав Маица Врвот Обновено
Женска Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Надвор Од рамото Неправилна Боја Долг Ракав Маица Врвот

Женска Мода Секојдневен Темперамент Кружен Врат Надвор Од рамото Неправилна Боја Маица Со Долги Ракави

DEN 31.84
Омитај Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза Обновено
Омитај Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат Врвна Блуза Обичен Цветен Прин�

DEN 79.84
Розитај Ракав Кошули За Жени Шема Печатење Графички Копчиња Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер Обновено
Хеи_к Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи преголеми маици за жени Обновено
Хеи_к Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи преголеми маици за жени

77"Големина : Ххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 22 Еу : 46 БИСТА : 108см / 42.92" големина : ххл сад : 16 велика британија :

DEN 31.84
Umитај Женски Тренинг Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Обновено
Umитај Женски Тренинг Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони

Женски Тренингот Хеланки Фитнес Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони Карактеристики : Моден дизајн,

DEN 79.84
Хеи_к Предни Вкрстени Ремени Безжичен Свилен Градник Што Дише Нежен Градник Заоблен Градник Собрани Обновено
Хеи_к Предни Вкрстени Ремени Безжичен Свилен Градник Што Дише Нежен Градник Заоблен Градник Собрани

Предни Вкрстени Ремени Безжичен Свилен Градник Што Дише Нежен Градник Заоблен Градник Собрана Каракте�

DEN 79.84
Омитај Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза Обновено
Омитај Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

DEN 3.00
Омитај Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печати Долги Ракави Со Средна Должина Врвна Блуза Обновено
Омитај Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печати Долги Ракави Со Средна Должина Врвна Блуза

Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!.Карактеристика : дизајнот на кошул�

DEN 79.84
Женски Обичен Тркалезен Врат Еднобојна Лабава Маица Со Кратки Ракави Блуза Блузи Обновено
Женски Обичен Тркалезен Врат Еднобојна Лабава Маица Со Кратки Ракави Блуза Блузи

74"големина : м сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 90СМ / 35 ♞Со својот крој за слабеење и трендовски изг

DEN 2.67