Play -Doh Brand Slime - Сина, метална портокалова, и металик розова

Play -Doh Brand Slime - Сина, метална портокалова, и металик розова

DEN 254.24

Обновено

Достапно за нарачка

Play -Doh Brand Slime 3 -Pack - Сина, метална портокалова и металик розова чудно задоволувачко искуство со лигите - истегнете го, повлечете го, оставете го да се опушти! Оваа лига за игра за деца за деца 3 години и нагоре е зачудувачко, сензорно искуство кое исто така може да им даде пауза од времето на екранот.3 На задоволство светли бои - овие 3 забавни бои се исто толку забавно да се погледне како што треба да ги допрат! Постојат 2 метални бои на лигите во секоја 3-пакет на предмеда лигите. Квалитетот на брендот Play-Doh што го знаете и loveубовта-оваа нетоксична лигите доаѓа од производителите на играчки Play-Doh, бренд за доверлива уметност и занаетчиство за над 60 Години. Чувајте го свежо со контејнери што можат да се ревидираат - Боите доаѓаат во контејнери за рециклирање на лигите со капаци за чување и повторна употреба кога и да е време за лигите. Оваа лига за игра за деца за деца 3 години и нагоре им дава зачудувачки, сензорно, креативно искуство што може да им даде пауза од времето на екранот. Овие 3 забавни бои се исто толку забавно да се погледнат како што треба да ги допрат! Постојат 2 метални бои на лигите во секоја пакет на преддада лигите - металик розов и металик портокал - како и светло сина лигите. Оваа нетоксична лигите потекнува од креаторите на играчки Play-Doh, бренд за доверлива уметност и занаетчиство повеќе од 60 години. Боите доаѓаат во контејнери за рециклирање на лигите со капаци за чување и повторна употреба секогаш кога тоа е време за лигите. Можеби е само најдобрата лигите досега! Хасбро, Плеј-Дох и сите сродни својства се трговски марки на Хасбро. Вклучува 3 лименки на лигите со лигите на брендот Play-Doh. На возраст од 3 години и не е наменет да се јаде. Нетоксичен. Е во согласност со : ASTM D-4236.warning : опасност од гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години. © 2019 Хасбро. Сите права се задржани.

Избор на клиент

Wecool Toys Inc. 3lb Glitzi розова корпа на лигите Обновено
Wecool Toys Inc. 3lb Glitzi розова корпа на лигите

Бидејќи лигите продолжуваат да ги плени децата на национално ниво, оваа корпа на супер истегнување и не�

DEN 3.33
Jell -O Play Slime комплет Twinpack, Green Monster Slime, Pink Unicorn Slime, - 14. Oz Canister Обновено
Jell -O Play Slime комплет Twinpack, Green Monster Slime, Pink Unicorn Slime, - 14. Oz Canister

Комплетот за лигите на ellелО игра е совршена креативна играчка за поттикнување на вашата имагинација...

DEN 254.24